Допомога пораненим в АТО

Гуманітарна допомога 79-й Окремій аеромобільній бригаді – проект, покликаний забезпечити необхідними медикаментами і медичним обладнанням госпіталі для лікування і реабілітації солдат, постраждалих у зоні АТО після масованого обстрілу російськими “Градами”. Також для нормальної життєдіяльності солдат у зонах дислокації потрібні продукти харчування, речі першої необхідності, засоби гігієни, спорядження. Матеріальну допомогу збираємо по всій Україні, на вулицях міст встановлені спеціальні білі намети, куди охочі та небайдужі приносять провізію, ліки, прилади, гроші. Зібране ми доставляємо до зони бойових дій.  Лише уявіть собі, наскільки ця допомога полегшує нашим героям перебування на цих територіях.

Допомога пораненим в АТО – не лише матеріальна. Йдеться і про мотивацію в піднятті бойового духу і настрою цілої армії. Тільки разом ми можемо протистояти ворогові та збільшити шанси наших воїнів зберегти свої життя. Солдати, поранені під час АТО, потребують суттєвої підтримки на усіх рівнях, оскільки для одужання їм потрібні не тільки гроші, але й медичні препарати, засоби гігієни, хороші і самовіддані лікарі. При цьому навіть маленька пожертва може стати вагомою допомогою, врятувавши чиєсь життя.

Допомога пораненим в АТО збирається не тільки небайдужими людьми в Україні, але й по всій планеті. Щодня приходять величезні перекази з невідомих рахунків. А люди, які їх передають, переживають і моляться за мир в Україні та наших героїв. Обсяг таких безкорисливих пожертв та дані про придбання завдяки їм вкрай необхідних для армії речей можна оцінити в документальній звітності на офіційному сайті благодійного фонду.

Наші з вами здобутки в забезпеченні армії можна оцінювати за тим, що більшість бійців батальйонів після запеклих боїв повертаються додому живими і неушкодженими. І за тим, що нам, звичайним громадянам, вдається допомагати протистояти ворогові спільними силами. Хіба це не дивовижно – незважаючи на те, що впродовж останніх років запаси української армії були спустошені, лише за кілька попередніх місяців вона стала більш забезпеченою та сильною завдяки патріотичним громадянам.

Допомога пораненим в АТО від регіонального благодійного фонду, створеного миколаївськими громадськими активістами, надходить порівняно недавно, проте навіть за цей час вона допомогла врятувати не одне життя.

Зрештою, навіть поширення інформації про благодійні внески також є великою допомогою, адже чим більше людей залучені до інформації про такі заходи, тим вищим є шанс на перемогу.

На кошти, пожертвувані для допомоги солдатам, ми купуємо найнеобхідніші речі, якими повинна була забезпечити бійців армія, однак або не встигла, або не змогла. Це:

  • – Захисний військовий одяг, починаючи від головного убору до чобіт, які повинні бути належної якості;
  • – Обмундирування,  невід’ємним елементом якого є передусім бронежилет;
  • – Екіпірування і військове устаткування, що допомагає без людських втрат здійснювати військові операції, зменшуючи рівень ризику.

Ці та інші предмети наш уряд надає… далеко не сповна. Тому вони залишаються гостро затребуваними у війську та серед тих чоловіків, які добровільно пішли захищати Україну.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

38%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 603 470 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

91%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

81%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

45%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше