Допомога учасникам АТО

З самого початку антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях ми чудово розуміли, що вона швидше є реальною війною, а наше військо при цьому не забезпечене необхідним спорядженням. Саме тому з кожним днем активізується допомога бійцям від усіх небайдужих громадян, які хочуть, аби бойові дії завершилися з мінімальними втратами для нашого народу. Діяльність, пов’язана з допомогою учасникам АТО, об’єднала навколо себе людей абсолютно різних спеціальностей, соціального статусу, інтересів та віку. Усі ми просто зрозуміли в один момент, що саме від нас великою мірою залежить збереження життя українських воїнів та й самої країни. Неодноразово бійців рятували якісні бронежилети та кевларові шоломи. Проте, на фронті цього не достатньо, там необхідні багато речей – від одягу до техніки. Наприклад, наколінники та налокітники допомагають нашим солдатам та добровольцям нормально пересуватися під час боїв, не маючи больових відчуттів від тривалого тактильного контакту з землею. Це вкрай важливо для забезпечення нормальної боєздатності війська. Тому допомога учасникам АТО повинна надаватися на всіх найвагоміших рівнях, а не лише стосуватися придбання касок та бронежилетів.

Крім того, неприйнятно часто бійцям не вистачає медикаментів. Ця примітка стосується не тільки якісних кровоспинних бинтів та знеболювальних ін’єкцій. А й елементарних препаратів, які рятують від головного болю, запаморочення, діареї тощо. Іноді нам здається надто фантастичною інформація про те, що хлопцям бракує звичайного аналгіну чи парацетамолу. Проте свідчення людей, у яких на Сході воюють рідні, підтверджують ці невтішні дані.

Якщо впритул торкнутися питання допомоги учасникам АТО, то треба зазначити, що вона має стосуватися не лише тих бійців, які перебувають у зоні бойових дій, а й тих, хто дістав поранення. Як свідчать волонтери, що працюють із госпіталізованими вояками, необхідні препарати дуже часто відсутні. Інколи хлопці знаходяться у вкрай задушливих палатах, де їм не вистачає вентилятора. Частина не має навіть мобільних телефонів для зв’язку з рідними, оскільки вони втрачені на полі бою. У таких випадках бійці безмежно вдячні небайдужим людям за пожертвувані старенькі мобільники. Тому допомога пораненим є не менш важливою,  ніж загальна поміч фронту.

Дуже важливо усвідомити: діяти завжди легше тоді, коли зусилля об’єднані. Саме тому наша платформа не лише допомагає окремим бійцям, а й збирає кошти на вагомі потреби армії, які не могли б забезпечити поодинокі люди. На нашому сайті ви можете знайти звітність про нашу діяльність від самого її початку, а також переказати кошти для допомоги бійцям. Дуже важливо розуміти те, що навіть маленькі пожертви іноді бувають вирішальними, а результату легше досягти саме спільними зусиллями.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

38%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 603 470 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

91%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

81%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

45%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше