Допомогти українській армії

Допомогти українській армії може кожен українець-патріот, який переживає за долю подій, і хоче життя без військових дій.

Військові дії, що відбуваються на території України, є незаконними, і українська армія повинна усіма силами знешкодити супротивника. Але так чи інакше українська армія потребує рівносильної допомоги, як і держава України. Перебування солдатів на передовій, з результатом успішних бойових дій, повністю залежить від солдатського спорядження. А також елементарні предмети, які для солдата мають на сьогодні актуальне значення.

Державна влада спорядила Українську армію зброєю і паливом для військової техніки. Як і уся армія, важка військова техніка і зброя для солдатів, повинні бути у кращому стані, наявність такого спорядження набагато краще, ніж відсутність нічого взагалі.

Допомогти українській армії завжди буде доречно і дорого цінуватися. Перерахування мінімальної суми допоможе не одному десантникові або снайперу в покупці військового спорядження, а також в успішних військових задачах. Реальні народні проекти вже показали видимі результати – солдати більш впевнені і захищені, відчувають велику народну підтримку на передовій, а також з більшою силою протистоять ворогам.

Допомога армії полягає не тільки в грошовій підтримці, але й передачею всіх необхідних речей першої необхідності. Військові частини та казарми не мають навіть матраців, де могли б відпочити хлопці, після важкого дня. Матраци, постільна білизна, вода, сигарети, одяг і багато всього, що так необхідно навіть для звичайної людини.

Якщо є бажання здійснити матеріальну допомогу, але не знаєте, як перерахувати гроші на армію, можна скористатися офіційним сайтом народного проекту. На головній сторінці благодійного фонду показані чотири проекти, два з яких вже втілені в життя: закупівля спорядження для першого народного десантного батальйону і першого народного безпілотника. Два проекти ще знаходяться в стадії збору коштів: спорядження для другого народного десантного батальйону і сучасне спорядження для команди снайперів.

Перший народний десантний батальйон, який перебуває на даний момент, на передовій, бачить значиму різницю в спорядженні, яке було до цього і спорядження, що вони мають зараз. Захисний костюм зі зручними чобітками, захисні окуляри і бронежилет, якого так не вистачало для більшої хоробрості.

Вже закуплено і відтворено у дію перший безпілотник. З його допомогою солдати вже не ходять в розвідку, наражаючи власне життя на небезпеку, всю роботу виконує безпілотний літальний апарат – міні літак-розвідник. Він вичісляє точні координати знаходження супротивника, їх напрямок і кількість ворожих засідок на незвіданих територіях. Ще такий апарат досить схожий на птаха, завдяки чому мало помітний у польоті, не видає зовнішніх шумів і перешкод радіостанцій.

Не забувайте Допомогти українській армії!

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

38%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 603 470 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

91%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

81%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

45%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше