Фінансова допомога армії

Фінансова допомога армії сьогодні стала актуальною, як ніколи. Вже багато років ніхто з нас навіть не припускав, що на територію України може повернутися війна. На жаль, нещастя і кровопролиття знову мучать деякі області нашої країни. Сміливі хлопці, ризикуючи своїм життям, вирушили в східні області та відвойовують заново наше загальне право на незалежність і можливість вибирати своє майбутнє. Найбільш складною проблемою при цьому залишається достатня оснащення загонів, які перебувають зараз у зоні проведення АТО.

Щоб надати фінансову допомогу армії, існує кілька варіантів. Багато хто вже встиг передати кілька гривень на державний рахунок для забезпечення матеріально-технічної бази або на медичні потреби. Цим ми довели, що спільними зусиллями зможемо зібрати будь-які необхідні суми для досягнення мети. Але подібний метод себе не виправдав. Більш дієвими виявилися волонтерські групи та адресна допомога. Адресна допомога дозволяє переводити гроші безпосередньо постраждалим або пораненим для проведення складних і дорогих операцій. А волонтерські групи готові на зібрані кошти закуповувати необхідне спорядження, медикаменти, продукти або обладнання. Збір коштів на армію дозволив забезпечити вже не один десяток солдатів найнеобхіднішим не тільки для життя і відпочинку, але і для ефективного ведення бою. Багато волонтерів привезли чимало комплектів форми і бронежилетів, касок останнього покоління і багато іншого. Але залишаються такі моменти, які не всі волонтери зможуть вирішити. Масові закупівлі або специфічне спорядження іноді вкрай складно дістати. Для цього ми організували цю групу, яка також намагається максимально швидко дістати необхідне обладнання для наших військових.

Щоб надати фінансову допомогу армії, немає необхідності бігати по магазинах або самостійно возити речі в зону АТО. Якщо ви не готові самі таким займатися або просто не маєте стільки часу, але маєте бажання, то досить вибрати активний на даний момент проект на сайті і перевести на вказаний рахунок прийнятну для вас суму. Не обов’язково віддавати сотні або тисячі гривень. Досить кількох гривень, які в сумі з іншими грошовими переказами сформують необхідну базу для купівлі чергового безпілотника або комплектів для бійців різного призначення. Сьогодні настав саме той момент, коли вся нація повинна згуртуватися і об’єднатися в одному пориві.

Вся фінансова допомога армії, яку ми вже здійснили, дала результати, які ви можете побачити на нашому сайті. Ми зібрали і фото, і текстові матеріали, щоб довести кожному з учасників програми серйозність наших заходів і намірів.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

98%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

41%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 614 749 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

92%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

85%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

46%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше