Матеріальна допомога військовим України

Народний проект був створений для того, щоб надати допомогу військовим України. Співпрацюючи безпосередньо з керівниками підрозділів у містах східної України, ми закуповуємо на зібрані гроші необхідну екіпіровку і спорядження для максимального успішного ведення бою. Як не прикро усвідомлювати, але за минулі роки наша армія втратила більшу частину наявної сили у плані технічного і матеріального оснащення. Часом це стосується навіть елементарних засобів для проживання в районі проведення операції. І коли на землі рідної країни прийшла біда, про яку ми навіть не думали, сильні духом і сміливі хлопці залишилися без захисту і засобів ведення бою. Все, що у них залишилося – відвага і бажання боротися. Ми ж навіть будучи вдома можемо надати їм непосильну допомогу, кожен з нас. Допомога армії з боку волонтерів дозволяє забезпечити солдат необхідним комфортом у вигляді спальників і карематів, посуду і деякого провіанту. Для медиків привозять ліки і необхідні матеріали для порятунку життя пораненим, для відновлення їх здоров’я і збереження дієздатності. Ми ж вирішили націлитися на підтримку бойової мощі бійців для впевненості під час бою. І не тільки в самому собі, а й у тому матеріальному забезпеченні, яке було надано бійцям.

За минулий час матеріальна допомога військовим дозволила одягнути один батальйон з голови до ніг, закупити спеціальну техніку для розвідників, снайперів і кулеметників. На черзі підготовка нових загонів, які вирішили відправитися в зону проведення АТО і боротися за спокій на рідній землі. Їм потрібен не тільки сучасний одяг та взуття, які дозволять довгий час битися, захищаючи від натирання і не відповідності розміру, що зможе сильно сковувати рухи. Матеріальна допомога військовим також дозволить придбати різні засоби маскування, які добре приховають кожного бійця в різних умовах навколишнього світу. Новому загону снайперів також будуть потрібні сучасні знімні приціли. А ось бронежилети останнього покоління захистять від куль, як і кевларові каски. Для захисту від примх природи знадобляться непромокальні накидки, баффи, тактичні окуляри та рукавички. Вони не дозволять бійцеві промокнути або змерзнути, в очі не потрапить пил, а сонячне світло вдень не засліпить. Фінансова допомога армії здатна стати важливою складовою нашої майбутньої перемоги. Представлений проект – це реальна можливість кожного українця зробити свій внесок у перемогу навіть перебуваючи далеко від місця основних подій.

Багато проектів вже реалізовано, але ще більше чекають своєї черги та реалізації. Побачити звіти про проведені доставки: фото, статті та чеки можна на сторінках сайту, як і прочитати все про нові проекти: скільки коштів необхідно зібрати, на що вони будуть витрачені і в якій батальйон будуть відправлені придбані речі або техніка. Як показує практика, така матеріальна допомога військовим України вже не раз довела свою ефективність, в порівнянні з державними закупівлями. Єдине, що не може закуповувати проект – це зброя, так як саме ця сторона питання як і раніше залишається в юрисдикції держави та відповідних міністерств.

Чому так важливо сьогодні всім разом зібрати з силами і допомогти один одному? Можливо, це саме той варіант, який дозволить досягти кінцевої мети – мирного життя і можливості з упевненістю дивитися в завтрашній день. Матеріальна допомога військовим України від кожного громадянина нашої країни – кращий спосіб їх підтримати у складний момент. Для однієї людини, навіть якщо він не готовий переводити великі суми, достатнім буде 5 грн. Для кожного з нас це дрібниця, але коли кожен дасть потроху, всі ми зможемо досягти мети.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

98%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

41%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 614 749 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

92%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

85%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

46%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше