Підтримай армію України

Які б ми не були миролюбиві, є дещо, що ми ніколи не віддамо без бою – це наша земля, незалежність, Батьківщина. Нам довелося об’єднатися, стати до боротьби. Нам стало відоме нове поняття, таке як підтримка армії України. Нашим чоловікам, нашим героям довелося взяти в руки зброю і захищати безпеку України.

Дуже важкою ціною йде ця боротьба, страждають люди. Гине мирне населення, своєю кров’ю захищаються нас вояки. Вони не здаються. Вони продовжують боротьбу, не дивлячись ні на що. Ні на тяжкі умови, коли доводиться спати на землі, якщо взагалі вдається. Не зважаючи на кулі та снаряди, від яких, іноді, вдається врятуватись майже завдяки чуду та Богу. Найголовніше, що дає їм наснагу, це думки та впевненість, що ця боротьба, ці жертви не є марними. Саме наша любов, наша підтримка і віра в них їм допомагає триматися і кожен день знову і знову ставати до боротьби.

Ми ж зі своєї сторони повинні  підтримати армію України своїми силами, тим чим можемо. Створено багато волонтерських організацій, люди в яких, ризикуючи своїм життям, намагаються дістати, зібрати все необхідне для наших військових в зону АТО. А потрібно їм багато чого, це і продукти харчування, теплий одяг, адже з кожним днем стає все холодніше, побутові речі, медикаменти, і, звичайно, зброя, обмундирування, засоби індивідуальної безпеки (каски, бронежилети) і ще дуже багато чого потрібно.

Так сталося, що багато років наші військові запаси розкрадалися і розпродувалися, а відновлення не було ніякого, ми не були готові до війни. Та і зараз коштів катастрофічно не вистачає, а ті, що є, до того як будуть направлені на закупку, пройде багато часу, та нам не можна втрачати ні хвилини, хлопцям все потрібно саме зараз. Кожен день коштує чийогось життя. Тому допомога бійцям АТО – наш святий обов’язок!

У нас є такий удовий вислів: «З миру по нитці – голому сорочка». Саме так, копійочка до копійочки і в когось уже є новий бронежилет, який колись врятує життя цьому герою. Не треба великих сум. Навіть кілька гривень, втрата яких не дуже й відобразиться на вашому гаманці, допоможуть бійцям. Хто більше, хто менше, кожен допомагає так, як може. Не кожен може йти воювати, але просто підтримай армію України невеликими фінансами і це вже вклад у боротьбу.

Не можна бути байдужим до долі країни, до нашої долі. Наші герої – це наше майбутнє,це наше життя! Однією із таких волонтерських організацій є «Народний проект», це всеукраїнський центр волонтерів. В ньому створено декілька проектів збору коштів. Їх багато: на озброєння (закупка чи ремонт), на забезпечення захисту і всього необхідного. Всі деталі можна дізнатися на сайті, і як саме зробити свій вклад. Все відкрито, все прозоро, все чесно! Кожна гривня піде за призначенням, виможете бути в цьому впевнені. Підтримати армію України – це головне завдання, призначення, мета і найголовніше бажання нашої організації. Від усіх нас залежить дуже багато чого і не можна стояти осторонь. Саме організованість, наше згуртування і віра гарантують перемогу в ці нелегкі часи!

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

38%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 603 470 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

91%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

81%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

45%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше