Підтримка української армії

Підтримка української армії шляхом перерахування коштів на зазначений народний рахунок на сайті, допоможе нашим солдатам вести більш безпечну службу у важкий час для країни.

Більшої підтримки при сьогоднішній ситуації на Україні потребує українська армія. Для їх безпеки країна не змогла, і на даний момент не може забезпечити потрібним спорядженням. Тому збором грошей і закупівлею на ці гроші предметів захисту (форми, бронежилетів, взуття та багатьох стандартних речей для військових дій) займаються структури, що повністю віддають звіт у своїх діях. Ведеться документальне підтвердження грошових операцій, яке можна побачити на офіційному сайті.

Підтримка української армії – це борг кожного, хто хоче, щоб закінчилися воєнні дії і ненависть по всій території України. Перший народний десантний батальйон вже отримав потрібну кількість коштів. На ці гроші забезпечили сучасним спорядженням солдатів десантників, які вже зараз знаходяться на передовій. На сьогоднішній момент проводиться збір грошей на другий десантний народний батальйон, а також на обмундирування снайперів. Збір ведеться з добровольців, хто не байдужий до долі кожного солдата, так і долі країни.

Якщо хто не знає, як перерахувати гроші на армію, достатньо натиснути велику кнопку – ПІДТРИМАТИ, після, вибрати зручний для себе варіант оплати. У меню ви побачите реальні реквізити банку і рахунок народної армії Миколаївського благодійного обласного фонду.

Крім екіпіровки і пристроїв, благодійний фонд збирає кошти на безпілотник, який буде служити відмінним розвідником з відстеження ситуації на сусідніх територіях або ділянках без втрати солдатів. Безпілотник – це абсолютно інноваційне обладнання, що допомагає здійснювати розвідку з найбільш точними координатами мети. Обладнання мало помітно в дії, за рахунок мінімальних розмірів і низького рівня шуму. Навіть при наявності сучасної техніки збити безпілотник нереально, навіть за допомогою ручної зброї.

Підтримка української армії ніколи не буде зайвою, адже будь-яке людське плече завжди потребує хоч в маленької, але потрібної допомоги.

Шляхом збору коштів народним проектом, може здійснитися повноцінне обмундирування сотень солдатів, цілих батальйонів. У стандартний набір, який необхідний для одного солдата, входять чоботи, штани і куртка захисного кольору, спеціальні рукавиці, куленепробивний жилет, сонцезахисні окуляри та головний убір. На сьогодні українським солдатам вже надійшли продукти харчування і паливо, але якби не патріотично-налаштований український народ, у солдатів не було б і половини всього необхідного.

Поки державна влада збирається допомогти українській армії, люди намагаються усіма силами віддячити за старання відважних бійців, як морально, так і матеріально.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

98%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

41%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 614 749 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

92%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

85%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

46%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше