Сайт допомоги АТО

Антитерористична операція на Сході України не залишила нас байдужими. Ми бачимо сюжети, читаємо та чуємо новини про те, що часто мобілізовані бійці опиняються на лінії вогню без елементарного спорядження. Попри запевнення влади, що солдати мають усе необхідне, ми знаємо, що часто вони йдуть у бій без елементарної броні, адже просто її не мають. Що тоді казати про інші суттєві речі, без яких неможливі ефективні військові дії? Повний перелік спорядження та техніки, критично важливих для будь-якого успішного війська, у випадку української армії сповнений прогалин. Ми не хочемо це толерувати.

Саме тому ми створили веб-платформу допомоги АТО. Щоб невідкладно підтримати армію необхідним військовим спорядженням. Маючи досвід у цій сфері і доступ до оперативної інформації з першоджерел про правдиві потреби солдатів, ми отримуємо можливість купувати необхідні речі, прилади та спорядження на грошові пожертвування, зібрані через сайт допомоги АТО. Наша ініціатива дозволяє кожній небайдужій людині брати реальну участь у підтримці країни та робити свій внесок у збереження життя наших воїнів у несприятливих умовах.

Із моменту початку АТО ми стежили за сумними репортажами про наших вояків, які загинули від куль лише тому, що не мали на собі відповідного захисту – бронежилетів. Ці тривожні факти змусили нас поглянути на ситуацію з іншого боку і усвідомити, що всі ми можемо долучитися до спроби зберегти комусь життя, відгукнувшись на виклик часу.

Звісно, більшість людей не мають фінансової змоги купити солдатові бронежилет чи шолом. Що нам робити в цьому випадку?

Відповідь очевидна: об’єднувати свої зусилля із зусиллями інших людей. Поки не утвориться широкий потік допомоги. Це і є покликанням сайту допомоги АТО.  Він дає змогу кожному жертвувати на підтримку українського війська посильну для себе суму. В результаті, придбання, яке здавалося недосяжним для окремої людини, стає реальним, оскільки пожертвування здійснюють багато небайдужих. Одна людина може думати, що її сто гривень не врятують комусь життя. Однак якщо по сто гривень пожертввують принаймні тридцять людей,  то назбирається сума, якої вистачить на надійний бронежилет. Дуже важливо це усвідомити в наш час. Оскільки будь-який, навіть мінімальний внесок іде на професійне оснащення бійців. Тож навіть “скромний” донор долучається до порятунку життів тих, хто ними ризикує.

Наш сайт допомоги АТО дає  можливість робити пожертвування, а також  відстежувати звітність про їх цільове використання. Крім того, ми публікуємо та оновлюємо списки реальних нагальних потреб солдатів. На нашому інтернет-ресурсі ви маєте змогу ознайомитися як із реалізованими проектами допомоги армії, так і з тими, які наразі тривають  та лише плануються.

Волонтери, які активно працюють у напрямку народної допомоги військовим силам, постійно звертають увагу, що допомога військовим АТО – це дуже широка та багаторівнева діяльність, яка вимагає не лише участі, а й розуміння всієї картини потреб вояків зони АТО. Адже вони не лише матеріальні. Хоча грошові пожертви є вирішальним фактором у порятунку багатьох життів, потрібна і моральна підтримка бійців. Особливо це стосується людей, що перебувають у військових госпіталях із бойовими пораненнями. Цих солдатів необхідно відвідувати і в такий спосіб допомагати їм адаптуватися до життя після травм, отриманих на полі бою. Комплексні дії, що передбачають і матеріальну, і моральну підтримку солдатів – і є нашою метою. Ми віримо в її  своєчасність, затребуваність та продуктивність.  Ми хочемо зробити так, щоб життя солдатів не закінчувалися на лінії вогню.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

38%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 603 470 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

91%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

81%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

45%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше