Як перерахувати гроші на армію

Щоб перерахувати гроші на армію достатньо перейти на головну сторінку сайту народного проекту миколаївського благодійного фонду, і вибрати варіант, куди ви бажаєте перерахувати гроші. У запропонованому варіанті можна вибрати спосіб оплати: за допомогою карти, платежу LIQPAY і LIQPAY термінал. Всі послуги платежів надаються Приват Банком і включають три кроки з підтвердженням платежу. Мінімальним внеском для української армії є сума у сто гривень. Це невелика сума, але вона дійсно дуже необхідна.

Матеріальна допомога – це допомога в закупівлі необхідного і можна сказати стандартного спорядження для українських солдатів. Допомога солдатам України в матеріальному забезпеченні, збільшує шанси на перебування їх у гарячих зонах конфліктів і знищення ворогів без власних втрат.

Благодійний фонд займається закупівлею спорядження для військових дій солдатів, але не купує і не постачає армію зброєю. Що дійсно вражає, так це те, що солдати снайпери крім снайперських гвинтівок, не мають жодного сучасного пристрою. Від дій десантників вимагають більшої віддачі з підвищеними вимогами, але їх не можна повноцінно виконати без потрібної екіпіровки. Результати зібраних коштів показали, що обмундирування, яке присутнє у сьогоднішнього снайпера, значно відрізняється від тієї, що вдалося придбати за рахунок збору коштів. Перерахувати гроші на армію може кожен бажаючий, хто переживає за долю наших солдатів, шляхом зарахування на благодійний форд нехай не великої, але потрібної суми. Перший десантний народний батальйон має повне військове обмундирування, яке було зібрано шляхом благодійних внесків громадян з усієї України. Благодійний фонд співпрацює з відомими видавництвами, які оголошували дії організації, а також повідомляли  багатьом бажаючим взяти участь у подальшій долі України. Фонд з благодійності приносить велику подяку всім тим, хто активно допомагав у розголошенні інформації, а також тим, хто зробив найбільший внесок в підтримку армії.

Як перерахувати гроші на армію, без допомоги домашнього комп’ютера. Для цього потрібно зберегти або записати реквізити зазначеного рахунку фонду та звернутися до найближчого відділення діючого банку.

У даній ситуації матеріальна допомога дорівнює моральній. Чим краще забезпечена Українська армія, тим більше шансів на перемогу. Крім спорядження  та установок, українська армія потребує спеціального обладнання, яке виробляється в Україні і має велику кількість переваг у розвідці на ближній території. Таке обладнання є тільки в проектних версіях, воно було випробувано і при використанні матиме колосальні успіхи. Тим більше, з його допомогою можна уникнути кількісних втрат бійців …

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

38%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 603 470 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

91%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

81%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

45%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше