Збір грошових коштів для армії

Збір грошових коштів ведеться всіма прийнятними і законними методами, наприклад, шляхом поширення інформації через інтернет, телебачення і газети. Сайт благодійного фонду надає інформацію про офіційні партнерах ЗМІ, де можна побачити публікації про дії народного фонду.

Витрачені та розплановані кошти спрямовані на закупівлю військової екіпіровки для української армії. Те, що вже вдалося зібрати, допомагає у військових діях першому народному десантному батальйону, що знаходиться поблизу військових подій.

Збір коштів на армію показав результат тих дій, які не виконала держава – забезпечення всім необхідним обмундируванням солдатів. Армія вже має в своєму розпорядженні зброю і паливо, а ще зовсім недавно у них не було і половини цього.

На зібрані кошти благодійна організація не купує солдатам зброю, гроші витрачаються виключно на закупівлю захисних засобів. Адже важко уявити солдата без бронежилета. На жаль, в нашій ситуації такі випадки не рідкість. Тому, шляхом численних внесків небайдужих українців ведеться повне обмундирування солдатів. Звіти отриманих та витрачених грошей публікуються на офіційній сторінці сайту з підтверджуючими печатками і підписами.

Підтримка української армії шляхом переведення мінімальної суми в сто гривень на офіційний відкритий рахунок у банку, допоможе підтримати не одного солдата, а й цілі батальйони.

Перерахувати кошти можна за допомогою активних клавіш на сайті або при зверненні в касу будь-якого діючого банку. Для другого варіанту необхідно записати або запам’ятати реквізити одержувача.

Спорядження одного солдата-десантника за підрахунками фонду обходиться в 3977 гривень. Сюди входять стандартні пристрої промислового комплексу, і має значуще місце для життя солдата – бронежилет. Як стверджують чиновники, це величезна сума для української армії, але спільними зусиллями всього українського народу ми довели протилежне.

Збір коштів на армію в сьогоднішній ситуації на території України вважається чи не найбільшою допомогою тим, хто стоїть за наші свободу і мир.

Зараз йде активний збір коштів на першого народного снайпера. Перед збором коштів були проведені дослідження за кількістю добровольців народних снайперів, а також з’ясовано, що повинен мати звичайний солдат-снайпер у своєму розпорядженні (яка повинна бути форма і обмундирування), все це було розраховано і виставлено на перегляд. Паралельно ведеться збір коштів на екіпіровку другого народного десантного батальйону, на його готовність зібрано тільки п’ять відсотків з потрібної суми коштів. Втім, організована патріотами благодійна справа рухається вперед. Всім світом ми допомагаємо солдатам, а вони ціною своєї безпеки захищають території нашої великої держави.

Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

1%

зібрано

438 000 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

97%

зібрано

2 216 426 грн

потрібно
Підтримати
Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

22 432 523 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

87%

зібрано

4 687 056 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

73%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

66%

зібрано

2 252 281 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані квадрокоптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

69%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

33%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Кровомобіль

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

108%

зібрано

462 737 грн

потрібно
Детальніше
Герої Паралімпіади

Герої Паралімпіади

Проект створений для вшанування українських спортсменів-паралімпійців.

102%

зібрано

25 460 грн

потрібно
Детальніше