“Мусор” оголосив війну волонтерам: потрібна підтримка людей!

“Мусор” оголосив війну волонтерам: потрібна підтримка людей!

Деякі “діячі” з поліції оголосили війну волонтерам. Використовуючи службове становище, поліцейський Юрій Балабей зупинив будівництво складу для волонтерського проекту “Укрспецсистемс“, що займається розробкою безпілотних літальних апаратів для ЗСУ. Поліцейський навмисно створив проблеми, щоб потім їх “порішали” з ним за допомогою хабарів. Йому байдуже на якісь закони, на якісь дозволи і навіть на військових. Саме такі “мєнти” заважають соціально-відповідальному бізнесу, гальмують волонтерські проекти і не дають побудувати заможну європейську країну.

З усіма деталями історії можна ознаймитися у публікації ветерана АТО Масі Найєма. “Після армії я зрозумів, що емоції – слабкість. Куди сильніше – дія. Але країна повинна знати своїх героїв і зрадників. Тому, окрім дії, познайомлю вас із Юрієм Вікторовичем Балабеєм, керівником відділу розслідувань злочинів у сфері господарської діяльності Голосіївського управління поліції”, – написав Масі Найєм у соцмережі.

Не дивлячись на зарплату поліцейського, Балабей володіє, цілком офіційно – згідно декларації, коштовними автомобілями марок Toyota Prado і Toyota Camry. Навіть сукупний дохід усіх членів його родини за весь рік менше вартості однієї з автівок поліцейського.

машины

Корупція відкриває нові можливості для збагачення і дозволяє Балабею мати коштовне захоплення. 

машинав

Власне, “звичайна” машина “звичайного” поліцейського

Крім того, Юрій Балабей значиться у люстраційному списку Євромайдана. Саме він був слідчим по справі Остащенка О.А., жорстоко побитого “Беркутом”.

люстрация

Проаналізувати розумові здібності Юрія Балабея можна за його відповіддями на сервісі Kiwi. Наприклад, на питання про його власний стиль, Балабей відповів “стиль собачки”.

идиот

Ветеран АТО і блогер Мартін Брест впевнений, що Юрій Балабей і ліквідований терорист Гіві – абсолютно однакові за своєю сутністю.

мартин брест

Відомий блогер Антон Ходза саркастично назвав Балабея “зразковим співробітником” і “стахановцем”, а також підкреслив, що поліцейський мав би пройти атестацію.

ходза

Волонтер Юрій Богданов обурений цією історією, як окремі держчиновники воюють про тих, хто впроваджує в нашій країні інновації та створює сучасні підприємства.

богданов

Нарешті, керівник Всеукраїнського центру волонтерів People’s Project Максим Рябоконь просить про допомогу у вигляді поширення інформації, адже дуже важко протистояти таким впливовим людям у даній ситуації. “Впливових людей у нас немає, схем також немає, єдине, що в нас є – це підтримка тисяч людей”, – наголосовив волонтер.

Дійсно, лише поширення інформації про цього “мєнта” допоможе переломити ситуацію. Лише разом ми можемо змусити систему покарати ворогів у нашому тилу, які заважають зміцненню обороноздатності держави. Просимо всіх небайдужих людей підключитися до інформаційного натиску на “мєнта”, якого кришують і який не соромиться встромляти палиці в колеса волонтерам.

Поділитися у Facebook

Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

0%

зібрано

438 000 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

96%

зібрано

2 216 426 грн

потрібно
Підтримати
Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

22 432 523 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

87%

зібрано

4 687 056 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

73%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

66%

зібрано

2 252 281 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані квадрокоптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

69%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

33%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Кровомобіль

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

108%

зібрано

462 737 грн

потрібно
Детальніше
Герої Паралімпіади

Герої Паралімпіади

Проект створений для вшанування українських спортсменів-паралімпійців.

102%

зібрано

25 460 грн

потрібно
Детальніше