Увага! Ситуація на фронті: загострення

Увага! Ситуація на фронті: загострення

Друзі, маємо досить тривожні новини: за останні дні на лінії фронту істотно збільшилася кількість та інтенсивність ворожих обстрілів. Пропонуємо вам оперативне зведення – схоже, війна, яка зникла з екранів та газетних шпальт, розгоряється з новою силою.

Ворог інтенсивно обстрілює наших хлопців зі стрілецької зброї, подекуди з мінометів та гранатометів. Звісно ж, працюють ворожі снайпери. Певну картину подій ми намагаємося відновити за живими зведеннями Військового телебачення України. Ось ситуація під Кримським: тут, кажуть, терористи періодично лізуть в атаку, ніби їхні командири прагнуть скоротити їхнє поголів’я. Що ж, українські бійці радо допомагають утилізувати всю озброєну нечисть.  

Гаряче під Попасною: ворог поновлює значну інтенсивність обстрілів, облаштовує нові позиції – про це розповідають самі хлопці, що тримають оборону на передньому краю.

Найцікавіше відео зняли під Авдіївкою: кореспонденти Військового телебачення, що уночі вийшли на передній край, на власні очі побачили та почули “режим тиші” у виконанні терористичних військ, ба більше того – і самі втрапили під обстріл. Відео називається “Без змін”: кореспонденти мають на увазі, що обстріли тривають вже кілька днів, тож ситуація залишається напруженою і посьогодні.

Офіційне зведення прес-центру штабу АТО підсумовує: п’ятнадцять порушень Мінських домовленостей, наші бійці ефектно та ефективно відповідають у межах дозволеного. На превеликий жаль, у результаті ворожих обстрілів ми несемо втрати, у соцмережах пишуть про загибель чотирьох бійців. Втім, Штаб АТО уточнює: двоє бійців загинуло саме від обстрілів, а ще двоє наших хлопців підірвалися на вибухових пристроях; поранено ще чотирьох бійців. Ми вважаємо, що навіть один загиблий український боєць це страшна і непоправна втрата. Адже гинуть найкращі – захисники, які ризикують життям та здоров’ям, аби стримати навалу окупанта.

Втім, і зайвих сентиментів ми не розводимо: натомість ми пропонуємо способи дієво допомогти нашим військовим. В рамках проекту «Оперативне реагування» ми збираємо кошти та купуємо найнеобхідніше спорядження для підрозділів, які тримають оборону на передовій. Якщо кожен із нас пожертвує бодай кілька гривень, ми можемо повністю екіпірувати невеликий армійський підрозділ та забезпечити бійців амуніцією, яка рятує життя та допомагає нищити ворога. Друзі, долучайтеся – бачите ж, який «спокій» панує на фронті, нашим бійцям повсякчас дуже потрібна наша підтримка. 

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

98%

зібрано

27 904 373 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

79%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Переможці

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

41%

зібрано

444 414 грн

потрібно
Підтримати
«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

82%

зібрано

455 590 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 614 749 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

92%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

85%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

46%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше