ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Переможці


147 осіб

вже зробили внесок

138 685 грн

з 135 000 грн необхідних

102% зібрано

оновлено 21.09.2017 о 19:26
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Організатори проекту

Warrior's heart-organizer-2

Про проект

Початок війни оголив вкрай гостру проблему нашої країни. Вулиці, тротуари, громадські та торговельні заклади – майже весь міський простір фактично недоступний для людей, що живуть з інвалідністю. Є проблеми і зі ставленням суспільства: людей з протезами чи на візках і досі сприймають як сумну дивину, мало хто ставиться до них, як до рівних за правами співгромадян.

Учасники проекту «Переможці» – сильні хлопці, які не соромляться своїх травм. Вони воювали за Батьківщину, вони отримали страшні рани в бою за Україну – чого ж тут соромитись? Ці хлопці є взірцем для інших понад півтисячі ветеранів по всій Україні, які отримали такі ж важкі поранення у АТО. Та й не лише для них – для всіх інших людей різної статі та віку, які втратили кінцівки чи опинилися на візку.

Мета проекту – показати їх Україні такими, якими вони є насправді: сильними, натхненними, цілеспрямованими. Мета проекту – здійснити їх мрії та допомогти їм влитися у суспільство, повернутись до життя в повну силу. Мета проекту – показати, що навіть після страшних травм життя не закінчується, що підтримка та розуміння дуже важливі для кожного з нас.

Соціальний мультимедійний проект «Переможці», заснований за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналом Viva!, присвячено ветеранам АТО, які втратили частини тіла внаслідок бойових дій, проте не втратили сили духу. Вони не склали рук в безнадії, перебороли себе. Наш же обов’язок – наочно показати, що часто обмеження це лише плід наших сумнівів. Основою оновленого проекту «Переможці-2» є 15 вражаючих фотоісторій, створених Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, а також відеоарт, цикл сюжетів новин ТСН та спеціальний благодійний випуск журналу «VIVA! Переможці». Куратором проекту виступає відома телеведуча та волонтер Соломія Вітвіцька.

Collage 2

«Коли я пробіг перше коло на спортивному протезі, отриманому завдяки програмі допомоги у США, я заплакав, бо моя мрія здійснилась», – говорить Вадим Мазніченко. В АТО він втратив руку та ногу, і з часом майже змирився з тим, що ніколи не зможе бігати. Вадима не кинули напризволяще – завдяки підтримці та допомозі він повірив у себе, переборов усі сумніви і не згаяв свій шанс на життя. Зараз Вадим активно займається бігом, греблею, катається на велосипеді і живе в повну силу.

Maznychenko

В оновленій частині проекту, крім ветеранів АТО на протезах та візках, беруть участь і чемпіони-паралімпійці. Це герої, якими пишається вся Україна. Щодня вони тренують своє тіло і гартують дух, щодня вони досягають нових високих результатів та надихають інших іти вперед і не відступати перед труднощами.

Проект «Переможці» приділяє окрему увагу психологічній адаптації та реабілітації ветеранів АТО. Партнер проекту, команда благодійної організації «Серце воїна» на чолі з Романом Торговицьким переконані: ветерани АТО можуть стати рушійною силою докорінних змін у державі. Їм треба лише трохи допомогти — аби вони прийняли себе нових, навчилися скеровувати досвід та потенціал у потрібне русло та міняли на краще не лише власне життя, а й оточення. Саме тому розвиток в Україні якісної психологічної допомоги є вкрай важливою задачею у питанні реабілітації ветеранів АТО.

Проект комплексний, тож звертає увагу не лише на психологічний бік реабілітації ветеранів. Значної ваги організатори та партнери проекту надають і фізіологічній, зокрема саме спортивній реабілітації ветеранів, які повертаються до мирного життя після поранень, а також розвитку спортивного протезування в Україні.

Забіги

До участі у проекті команда «Переможців» планує залучити мешканців всієї України. Це робиться у формі спеціальних благодійних бігових напівмарафонів Run Ukraine. Це забіг на коротку дистанцію у 2 кілометри, участь у якому може взяти кожен. Половину коштів, зібраних при реєстрації, буде перераховано на благодійну мету. На зібрані кошти виготовлять сучасний спортивний протез для одного з героїв, заради мрії якого і відбувається забіг. Минулий благодійний забіг відбувся 25 червня в Одесі, про дату наступних ми повідомимо додатково.

Герої

Микола Полторак – одесит, батько чотирьох дітей. Активний та дієвий патріот, Микола неабияк переживав за події на Майдані. Не гаючи ані хвилини, хлопець приїхав у Київ, щоб підтримати Революцію Гідності. Вже після повернення додому, з початком війни Микола пішов добровольцем до війська. Захистити дітей, вборонити рідну землю від навали – це і було для нього головним стимулом. Служив снайпером у 18 батальйоні територіальної оборони Одеси, у 131 окремому розвідувальному батальйоні ЗСУ, згодом став унікальним спецпризначенцем – долучився до роти глибинної розвідки.

Poltorak-collage 44

Влітку 2015 року Микола брав участь у операції на території, тимчасово окупованій ворогом, і отримав тяжке поранення. Кадри підриву випадково зафільмувала військова кореспондентка. Тяжко поранений Микола не втрачає свідомості і навіть керує власною евакуацією з поля бою – розумієте, про яку міць духу йде мова?

Попри наслідки важкого поранення, Полторак і сьогодні впевнено рухається вперед. Дивовижна родина – дружина і четверо діток, – неабияк підтримують батька. Завдяки рідні, Микола не лише не склав рук, а й розпочав власну, дуже рідкісну для України справу. Він розвиває пермакультуру – екологічно чисту систему ведення сільського господарства, засновану на взаємозв’язках з природними екосистемами.

Poltorak-in-3

Цього року Микола Полторак став учасником соціального мультимедійного проекту ТСН та VIVA! «Переможці», аби власним прикладом показати – незважаючи на тяжкі доленосні події, що ламають увесь життєвий уклад, ампутацію, інвалідність, повернутися до повноцінного мирного життя можливо!

Poltorak-in-1

Микола вже звик до протезу, але для активних занять спортом він не підходить.

На що збираються кошти

Микола мріє повернутися у спорт – повноцінно бігати та тренуватися. Для того, щоб реалізувати мрію героя, фахівці-протезисти з Центру протезно-ортопедичної допомоги «Теллус», що у Одесі, підібрали для нього спеціальний біговий протез гомілки. Легка дуга дозволить швидко долати короткі та довгі дистанції, а ретельна адаптація стопи до ваги та ударного навантаження зробить біг максимально комфортним. Біговий протез гомілки Миколи Полторака поєднає в собі американську штучну стопу Nitro Running від виробника Freedom Innovations, та звичну для Миколи гільзу з тонким силіконовим чохлом Otto Bock. Легка ж дуга виготовляється вручну із надміцних полегшених матеріалів з урахуванням усіх параметрів пацієнта.

Вартість спортивного протезу складає 135 тисяч гривень. На даному етапі до «Переможців» долучається і Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project – в рамках окремого благодійного проекту ми плануємо зібрати частину коштів для виготовлення спортивного протезу для Миколи Полторака.

Разом з Миколою та іншими учасниками проекту, 25 червня у Одесі було проведено благодійний забіг на дистанцію 2 км «Переможці» (в рамках Odessa Half Marathon 2017). Весь цей благодійний забіг та збір коштів у рамках окремого благодійного проекту People’s Project – своєрідна данина подяки мужньому та симпатичному воїну, що заради нас пожертвував власним здоров’ям. Чудовий сучасний протез, на який ми всім миром збираємо кошти, відкриє Миколі нові можливості у житті. Звісно ж, по мірі змоги, усі ми допоможемо – коли ж ми кидали наших захисників у біді?Біговий протез гомілки для Миколи Полторака
Біговий протез гомілки для Миколи Полторака
сплачено 100%
1/1 шт.
135 000 грн

Загалом   135 000.00 грн

 


Обговорення проекту

Реквізити

Підтримати інші проекти

Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26009053229844
Призначення платежу: Благодійний внесок. Переможці

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project

Новини проекту


Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26009053229844
Призначення платежу: Благодійний внесок. Переможці

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘The victors’ project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...