Волонтери для армії

На зміну страшним подіям на майдані прийшли ще жахливіші військові дії з застосуванням ворожої військової техніки і озброєння. Що відрізняє нашу армію від військових угруповань ворогів, так це оснащення, екіпіровка і якість військової техніки та обмундирування.

Допоможи армії шляхом мінімального внеску на благодійний рахунок фонду Миколаївських активістів. Велика робота вже зроблена народними активістами: закуплено необхідне обмундирування для цілої групи народного десантного батальйону, поступово збираються кошти на першого народного снайпера.

Для екіпіровки снайпера народні активісти приділили багато уваги вибору потрібного спорядження та установок. Закуплені матеріали перевіряються і проходять обов’язкову тестову перевірку.

Крім військової екіпіровки, потрібні добровольці, волонтери для армії, які будуть надавати неоціненну допомогу в момент військових дій солдатам. Робота волонтерів полягає в наданні допомоги, яка найбільш знайома і до снаги будь-якому добровольцю. Допомога може знадобитися на бойових полігонах, в казармі чи інших місцях.

Придбані екіпірувальні спорядження були ретельно розраховані і обговорені з оптовим постачальником. Найперше, на що звертали увагу при виборі екіпіровки та установок, це висока якість, а вже після обговорювалася ціна.

Волонтери для армії знаходяться не тільки в місцях активних військових дій, але і допомагають армії шляхом збору матеріальної допомоги, продуктів харчування, закупівлею на зібрані кошти необхідного якісного обмундирування.

Що не закуповує благодійний фонд для армії, так це зброя для солдатів. Нею, як нам відомо з джерел, солдатів забезпечила держава. Також вищі органи забезпечили армію паливом для військової та повітряної техніки. Але якби не допомога українського народу, солдатам не було б що їсти, одягнути і навіть на чому відпочити у нічний час.

Завдяки збору благодійного фонду було закуплено перше в країні обладнання, за допомогою якого можна проводити розвідувальні операції. Проект був названий «Перший народний безпілотник», і завдяки внесеним коштам народу України, дане устаткування вже застосовується на практиці. Незвичайний міні літак-розвідник, що нагадує в польоті птаха, безшумний в дії і практично невидимий у польоті. Устаткування є зручним і мобільним, що просто необхідно в польових умовах.

Волонтери для армії – незамінні помічники і під час військових дій, і під час збору та доставки необхідних речей, продуктів харчування першої необхідності.

«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

94%

зібрано

373 090 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

92%

зібрано

2 603 470 грн

потрібно
Підтримати
Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

26 304 567 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

89%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

75%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

74%

зібрано

2 404 174 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

75%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

44%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше
Кровомобіль

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

100%

зібрано

520 792 грн

потрібно
Детальніше