Допомога бійцям АТО

Україна – це наша країна, наша земля, наша Батьківщина. Вона в нашому серці, вона в наших думках. Кожен день ми прокидаємося і засипаємо з тривогою в серці і з мрією почути, дізнатися, що скінчилося це страшне жахіття, ця страшна війна. З надією, що матері та жінки дочекалися своїх чоловіків з фронту, що більше не буде смертей. Що додому повернуться герої, які щодня ризикували собою заради нашої безпеки, нашого життя, благополуччя і миру. А ще ми ніколи не повинні, просто не маємо права забути тих, хто загинув, поліг на полі бою, віддали своє життя заради України. Ми повік повинні бути їм вдячними. Так і буде, обов’язково, всі герої будуть жити в нашій пам’яті, в наших душах і серцях. Навіть через багато років, наступні покоління не забудуть.

Своїми силами і можливостями треба допомогти бійцям АТО, зупинити цю жахливу окупацію. Адже все залежить лише від нас, якщо ми і наші воїни-герої не стримаємо ворога, ніхто нам не допоможе. Для нашої країни, для нашої любої неньки – України настали страшні, жорстокі часи. Ніхто не чекав такого, ніхто і ніколи не міг повірити навіть подумати, що країна, яку ми вважали своєю сестрою, ріднею почне проти нас війну. До того ж підлу, неоголошену, загарбницьку війну. Українці сама миролюбива нація, навіть без ніяких думок про агресію, тому і ніколи не очікували такого по відношенню до нас. Але це сталося.

На сьогодні допомога бійцям АТО – завдання номер один для кожного свідомого українця, патріота своєї країни і просто небайдужої людини. На нашому сайті ви знайдете безліч проектів, які надають змогу зібрати кошти на найнеобхідніше. Є завдання і стратегічні, великомасштабні, що потребують значних капіталовкладень. Дуже зручно подана інформація, все компактно розміщено и структуровано, саме важливе виділене и розташована на видному місці. Наглядно показано скільки коштів зібрано по кожному з проектів, а також можна побачити яку суму залишилось зібрати, щоб втілити в життя ту, чи іншу ціль.

Наша допомога військовослужбовцям – це місія, яка крок за кроком, виконується. Так, нагляд ним прикладом цього є велика кількість успішних завдань, що уже досягли мети. Серед таких, наприклад, захищений зв’язок серед наших військових, адже інформація, на сьогодні, вирішує дуже багато і якщо нею володіє супротивник, то навіть, маючи саме  високопрофесійне обладнання і зброю, ви можете понести великі втрати. З нашою допомогою придбано тепловізійні приціли та прилади нічного бачення, різноманітні транспортні засоби, накшталт позашляховиків і квадроциклів. Допомога бійцям АТО включає і створення та придбання першого в Україні безпілотника, річ, дуже необхідна в сучасних реаліях ведення бою, особливо, коли нашим військовим доводиться протистояти сучасній техніці супротивника.

Це та багато іншого уже придбано, але в розробці є й нові проекти. Уже, майже, зібрано більшу частину суми доля втілення біотех-реабілітації поранених, для відновлення кісток та тканин, що були пошкоджені. І ви можете зробити свій внесок, великий, чи не дуже,  але,  повірте,  разом ми робимо справді потрібну справу.

«Каратєль»

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

94%

зібрано

373 090 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

92%

зібрано

2 603 470 грн

потрібно
Підтримати
Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

97%

зібрано

26 304 567 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

89%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

75%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

75%

зібрано

2 404 174 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

75%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

44%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше
Кровомобіль

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

100%

зібрано

520 792 грн

потрібно
Детальніше