Допомога бійцям АТО

Україна – це наша країна, наша земля, наша Батьківщина. Вона в нашому серці, вона в наших думках. Кожен день ми прокидаємося і засипаємо з тривогою в серці і з мрією почути, дізнатися, що скінчилося це страшне жахіття, ця страшна війна. З надією, що матері та жінки дочекалися своїх чоловіків з фронту, що більше не буде смертей. Що додому повернуться герої, які щодня ризикували собою заради нашої безпеки, нашого життя, благополуччя і миру. А ще ми ніколи не повинні, просто не маємо права забути тих, хто загинув, поліг на полі бою, віддали своє життя заради України. Ми повік повинні бути їм вдячними. Так і буде, обов’язково, всі герої будуть жити в нашій пам’яті, в наших душах і серцях. Навіть через багато років, наступні покоління не забудуть.

Своїми силами і можливостями треба допомогти бійцям АТО, зупинити цю жахливу окупацію. Адже все залежить лише від нас, якщо ми і наші воїни-герої не стримаємо ворога, ніхто нам не допоможе. Для нашої країни, для нашої любої неньки – України настали страшні, жорстокі часи. Ніхто не чекав такого, ніхто і ніколи не міг повірити навіть подумати, що країна, яку ми вважали своєю сестрою, ріднею почне проти нас війну. До того ж підлу, неоголошену, загарбницьку війну. Українці сама миролюбива нація, навіть без ніяких думок про агресію, тому і ніколи не очікували такого по відношенню до нас. Але це сталося.

На сьогодні допомога бійцям АТО – завдання номер один для кожного свідомого українця, патріота своєї країни і просто небайдужої людини. На нашому сайті ви знайдете безліч проектів, які надають змогу зібрати кошти на найнеобхідніше. Є завдання і стратегічні, великомасштабні, що потребують значних капіталовкладень. Дуже зручно подана інформація, все компактно розміщено и структуровано, саме важливе виділене и розташована на видному місці. Наглядно показано скільки коштів зібрано по кожному з проектів, а також можна побачити яку суму залишилось зібрати, щоб втілити в життя ту, чи іншу ціль.

Наша допомога військовослужбовцям – це місія, яка крок за кроком, виконується. Так, нагляд ним прикладом цього є велика кількість успішних завдань, що уже досягли мети. Серед таких, наприклад, захищений зв’язок серед наших військових, адже інформація, на сьогодні, вирішує дуже багато і якщо нею володіє супротивник, то навіть, маючи саме  високопрофесійне обладнання і зброю, ви можете понести великі втрати. З нашою допомогою придбано тепловізійні приціли та прилади нічного бачення, різноманітні транспортні засоби, накшталт позашляховиків і квадроциклів. Допомога бійцям АТО включає і створення та придбання першого в Україні безпілотника, річ, дуже необхідна в сучасних реаліях ведення бою, особливо, коли нашим військовим доводиться протистояти сучасній техніці супротивника.

Це та багато іншого уже придбано, але в розробці є й нові проекти. Уже, майже, зібрано більшу частину суми доля втілення біотех-реабілітації поранених, для відновлення кісток та тканин, що були пошкоджені. І ви можете зробити свій внесок, великий, чи не дуже,  але,  повірте,  разом ми робимо справді потрібну справу.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

98%

зібрано

28 256 061 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

81%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 614 749 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

93%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

87%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

46%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше
Кровомобіль

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

100%

зібрано

520 792 грн

потрібно
Детальніше
Школа військових водолазів. Етап ІІ

Школа військових водолазів. Етап ІІв/ч 1472

Тренування та спорядження для водолазів, що проходять курс спеціальної професійної підготовки.

103%

зібрано

176 017 грн

потрібно
Детальніше