Телеканал новин «24» в ефірі з 1 березня 2006 року.
Технічне покриття території України – 87%. Якісний новинний продукт, об’єктивність і неупередженість у редакційній політиці, цілодобовий доступ до новин – чинники, які приваблюють глядача і зміцнюють позиції каналу новин «24» як надійного джерела інформації.
- Полігон біля Урзуфа – дивне місце, де на зубах постійно скрегоче пісок, а випалені нещадним сонцем степи у якийсь момент скочуються просто у солоне море. Тут стабільно немає хіба двох речей: мобільного зв‘язку та паніки щодо останніх подій у Криму. Саме тут і проходять бойове злагодження морські піхотинці.
- Третій рік після початку війни на Донбасі волонтери допомагають українським бійцям. Цього разу активісти зібрали мільйон, щоб придбати необхідне морпіхам.
- Веселий і смішний. Саме таким ми побачили Дмитра під час одного з останніх наших візитів до клініки. Веселий і смішний — саме таким він прибув до клініки і цього разу. Лише днями пацієнт "Біотеху" Дмитро завітав на черговий контрольний огляд. Що ж, жодних поганих новин — лікування завершено, відновлення йде за планом.
- За відновленням кінцівок до нас продовжують звертатись поранені бійці.
- 11 липня 2014 року військовий табір 24-ї окремої механізованої бригади в Зеленопіллі (Луганська область) обстріляли "Гради".
- Ситуація на фронті загострюються. Мінометними обстрілами 19 лютого накрили район Мар'їнки. І ні для кого вже не секрет, що бойовики стягують техніку до лінії розмежування.
- Аеродром розташований за 100 км від північно-західного кордону з Кримом. Тобто боєприпаси підвищеної дальності (які росіяни прийняли на озброєння в 2012 році), реактивно-залпові "Смерчі" – становлять загрозу для аеродрому. Зона ураження "Смерчів" – 120 км
- Найкращі інноваційні технічні розробки були представлені на виставці Inno Tech Ukraine 11-12 березня 2016 року в НСК "Олімпійський".
- Кошти на лікування "Зорика" вже є, але за проектом "Біотех-реабілітація поранених" триває збір коштів на лікування інших бійців.
- Є багато історій, які доводять, що професійній команді навіть погане обладнання не заважає, а дилетантам і хороше не допоможе. А от якщо хорошій команді снайперів дати сучасне обладнання? Правильно – ККД команди росте, а результат всіх радує
- Занурення під воду — не самоціль, не спорт і не фішка "пускання бульбашок". Спуск під воду — це робота і життя. Вони — майстри підводної справи. Водолази.
- Волонтери People`s Project повідомили новини проекту "Кросфіт для військових".
- Селище Зайцеве на Донеччині залишається епіцентром бойових дій, однак ЗСУ відбивають атаки ворога.
- Троє бійців 53-ї бригади ЗСУ загинули і троє отримали важкі поранення в результаті прямого влучання артилерійського снаряду калібром 152 мм в їхній бліндаж.
- Сума проекту незначна, а радість тисячі людей – безцінна! Волонтери "Народного проекту" разом з волонтерами ГО "Милосердя Запоріжжя" відкрили проект "Паски для знедолених".
- Цими вихідними Україна святкувала Великдень. Це велике свято, що має особливе значення для багатьох людей. На жаль, не всі мають можливість його святкувати, навіть дуже скромно. Ми розуміємо, що таких людей в країні багато і всім допомогти важко, але треба з чогось починати.
- Це відбулось цього тижня. Через напружені бої, волонтери People`s Project, які привезли устаткування бійцям, довго не могли виїхати із зони бойових дій.
- Два тепловізори Pulsar XD50S передали військовим в Авдіївку
- Народний проект Бійці АТО, вилікувані завдяки біотехнологіям, взяли участь у "Пробігу під каштанами”29 травня в Києві відбувся черговий 24-й спортивно-благодійний "Пробіг під каштанами".
- В Криму ми втратили майже все. Академія ВМС, Океанаріум, новітня водолазна техніка залишилися на окупованій території.
- Запеклий бій в районі Зайцевого забрав життя нашого Воїна. Загинув справжній Чоловік і просто Герой. У нього залишилося троє дітей і вагітна дружина…
- За словами військових, російські терористи розташовуються на відстані декількох сотень метрів
- Зазвичай опіки лікують пересадкою штучної шкіри. Рана загоюється рубцем, що обмежує рухи та призводить до багатьох інших проблем у процесі життя.
- Всі ми здригалися від новин двотижневої давнини, коли Авдіївку засипали більш ніж двома сотнями снарядів 152 калібру, майже 70-ми снарядами 82 калібру, не говорячи вже про стрілкову зброю...
- Конструкції будівель шахти Бутівка обвалилися в результаті нічного артилерійського обстрілу російсько-терористичними угрупуваннями.
- За інформацією InformNapalm, переозброєна російська тактична група 56-ї ОДШБр готова до перегрупування на Донбас
- Південні околиці Авдіївки здригаються від вибухів і спалахів термобаричних боєприпасів.
- Розвалені промислові будівлі, остови машин, приміщення, обладнанні для ведення військових дій...
- Українські лікарі відновили добровольцю батальйону "Донбас" розтрощену важким пораненням стегнову кістку.
- Два зміцнені бліндажі для укриття бійців від обстрілів передав на фронт People’s Project. Доправити бліндажі на передову взялися волонтер і троє бійців.
- Благодійник з Донецька надав 600 доларів на закупівлю техніки для OSINT-експертів InformNapalm. Волонтери проекту ведуть запеклу боротьбу з російською брехнею в інформаційному полі.
- Добігає завершення курс підготовки в рамках проекту "Школа військових водолазів". Маріупольський загін морської охорони пройшов дуже насичений двотижневий навчальний курс.
- Щоранку тільки но встає з ліжка, всідається до тренажера і бере до рук гантелі. Два роки тому він і сподіватися не міг, що руку збережуть і вилікують пошкоджений спинний мозок.
- Поранений біля міста Попасна. Дірчастий дефект лівої великогомілкової кістки. Вартість лікування 312 937 гривень
- Два зміцнені бліндажі власної розробки доправили волонтери українським бійцям на передову – до шахти "Бутівка", що неподалік Авдіївки.
- Травмований під час захисту Донецького аеропорту. Наслідки закритої хребетно-спинномозкової травми, що призвела до втрати функцій нижніх кінцівок.
- Бійцю 30-ї бригади Андрію, пораненому на сході, провели основну операцію в рамках лікування незрощенного перелому лівої ноги.
- Наприкінці минулого тижня за проектом "Оперативне реагування" волонтери доправили вантаж на передову для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Всі речі вже у військових, виконують бойові завдання.
- 2 серпня – День високомобільних десантних військ України.
- 3-я рота 80-ї бригади з перших днів неоголошеної війни захищала українські землі в Слов’янську, а пізніше – луганський аеропорт.
- Українські солдати, які ризикуючи життям та здоров’ям, захищають всіх нас від російської агресії, заслуговують на певні пільги від держави.
- Поранений у Пісках у складі добровольчого батальйону ОУН. Наслідки осколкового поранення правої руки.
- Військовий легендарної 79-ої бригади Олександр на шляху до одужання.
- З початком російської агресії на Сході України лікарні та шпиталі опікуються пораненими захисниками Вітчизни.
- Вони віддають життя та здоров'я, живуть у стані постійного перенапруження, вдень і вночі стоять на варті нашого з вами спокою.
- Полігон біля Урзуфа – дивне місце, де на зубах постійно скрегоче пісок, а випалені нещадним сонцем степи у якийсь момент скочуються просто у солоне море. Тут стабільно немає хіба двох речей: мобільного зв‘язку та паніки щодо останніх подій у Криму. Саме тут і проходять бойове злагодження морські піхотинці.
- Боєць батальйону "Донбас" Святослав пішов на війну добровольцем.
- Проект Kinburn NAVY Сamp все ще гостро потребує нашої допомоги. Ми можемо забезпечити нашим бійцям гідний відпочинок, проте деякі організаційні питання потребують додаткового фінансування.
- Два роки тому він практично не мав шансів на одужання. Два роки тому він фактично не мав плеча, а через потрощений хребет мав сидіти в інвалідному візку до кінця своїх днів
- Днями табір Kinburn NAVY Сamp, розташований на Кінбурнській косі, почав свою роботу та прийняв перших військових.
- Два роки тому навколо Іловайська почала складати загрозлива ситуація.
- Травму Олег отримав майже два роки тому, як раз на свій День народження 11 жовтня 2014 року.
- Це Владислав з 93-ї бригади, нещодавно лікарі виконали основну операцію в рамках лікування складного перелому плеча. Було проведене заміщення дефекту плечової кістки блоком остеопластичного матеріалу з аутологічними стовбуровими клітинами.
- В условиях войны на Донбассе наши разведчики работают в глубоком тылу врага, обеспечивают наши войска свежей оперативной информации и спасают сотни жизней наших воинов.
- Для наших захисників, які тримають оборону на передовій, осінь це пора нескінченних дощів, багнюки та холоду.
- Стіни лікарняної палати покинув ще один учасник проекту "Біотех-реабілітація поранених".
- В бразильському Ріо добігла завершення Паралімпіада, на якій наші спортсмени показали дивовижні результати.
- Волонтери "People’s Project" зібрали частину суми та оплатили перший етап лікування Романа, чергового учасника проекту 'Біотех-реабілітація поранених".
- У мирному житті всі ми сприймаємо електрику за належне. Сонно виповзсти на кухню увечері, намацати вимикач, примружити очі від яскравого світла. Невдоволено гортаючи соцмережі у смартфоні, клацнути електрочайником. Звічно, зручно – все, як і має бути.
- Черговий учасник проекту "Біотех-реабілітація поранених" вирушає додому. Поки не остаточно: Євген мусить дочекатися другого етапу лікування, поки ж має час трохи перепочити.
- Черговий учасник проекту "Біотех-реабілітація поранених" показує чудові результати у відновленні скаліченої ноги.
- Фотографії найкращих спортсменів-паралімпійців прикрасили станцію київського метро. На платформі станції "Олімпійська" стартувала фотовиставка під назвою "Чемпіон у кожному".
- Півтора місяці осені видалися дуже гарячими для проекту "Біотех-реабілітація поранених", в рамках якого медики та волонтери намагаються відновити тяжкопоранених бійців за допомогою високих наукових технологій.
- Один із наймолодших учасників проекту "Біотех-реабілітація поранених" успішно продовжує відновлення.
- Збір коштів на проект "Банк шкіри" завершено вже давно, та і по сьогодні він продовжує успішно рятувати людей. Днями фахівці Центру термічної травми та пластичної хірургії прооперували п’ятнадцятого пацієнта проекту – юнака, який отримав тяжкі опіки внаслідок нещасного випадку на виробництві.
- Волонтери щиро вдячні всім тим, завдяки пожертвам яких, зібрали необхідну суму на лікування одразу двох бійців у рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених".
- Днями одному з учасників проекту "Біотех-реабілітація поранених" провели основний етап лікування.
- В Україні є Герої, для яких немає нічого неможливого. Днями в Миколаєві відбулись кросфіт-змагання "Ігри героїв" серед параспортсменів-учасників АТО.
- Поранений боєць 703-го саперно-інженерного полку Сергій потребує якнайшвидшої допомоги.
- З самого ранку у стінах миколаївського клубу L-fitness гримить залізо і лунають стогони та вигуки.
- Боєць Сергій Кисиль є учасником проекту "Біотех-реабілітація поранених". Лише нещодавно волонтери закликали про допомогу для нього, адже Сергій розпочинає активну фазу лікування і гостро потребує саме фінансової допомоги на оплату медичних процедур.
- Пацієнтом проекту став 21-річний Назар, який працює на фармацевтичному підприємстві на Сумщині.
- Грандіозний фінал проекту "Кросфіт для військових" вже пройшов, відгриміли фанфари, але... гроші на проект зібрано лише на 75%.
- Кров за кров, лінза за лінзу! Новенький тепловізійний приціл моделі Archer TSA-9 поїхав до наших хлопців на передову. У цьому допомогли активісти центру "People’s Project".
- Боєць Руслан на прізвисько "Павук" отримав важке поранення, захищаючи Маріуполь від окупантів. Хлопець потрапив до реанімації, лікарі роблять все можливе, щоб врятувати військового.
- Під час проекту "Біотех-реабілітація поранених" вдалося здійснити радикальний прорив у лікуванні одного із найважчих пацієнтів. Бійця Олега успішно прооперували. Йому буквально наново відростили кістки руки та ноги, крім того, виправили покалічену стопу.
- Погіршення слуху – одна із болючих проблем кожного, хто брав участь у бойових діях. Навіть не контузії від близьких вибухів, а й просто стрільба зі зброї – це загрозливе навантаження на органи слуху.
- Волонтерська робота дає унікальне відчуття. Це відчуття – розуміння того, що українці мають велетенське і добре серце та завжди готові допомогти ближньому незалежно від відстані.
- В угорському Дьйорі, що розташований на півшляху між Будапештом та Віднем, протягом 26-27 листопада відбувся чемпіонат Європи з кросфіту – European Masters Throwdown.
- Днями волонтери People’s Project завітали до медичної компанії ilaya і побачили бійця-добровольця Віталія, який там лікується. Йому зараз дуже важко, нещодавно хлопець пережив чергову операцію.
- У Міжнародний день волонтера керівник "People's Project" Максим Рябоконь разом з іншими відомими українськими волонтерами дав інтерв'ю виданню "Новое время", в якому поділився історіями зі свого волонтерського життя та закуліссям волонтерської діяльності. Нижче наведено декілька його думок-відповідей.
- Координатор проекту "Польові бліндажі" Роман Кравз в одному з ефірів розповів про те, як він із сином розробив швидкозбірні бліндажі для наших захисників, як випробували бліндажі на полігоні, яку зброю витримують бліндажі, скільки коштує їх будівництво і чи відіграє якусь роль у цьому Міністерство оборони України.
- Успішно завершилося лікування ще одного пацієнта "Біотеху" Олега. Чудові результати підтвердив і черговий контрольний огляд – Олег пройшов курс реабілітації у Польщі, відпочив, відновився і прибув до клініки ilaya на обстеження. Рентген та огляд показали – клітинні технології дали свій результат, і фактично вирощені наново кістки стали на місце у скаліченій стопі.
- Кажуть, що Герої живуть, доки про них пам’ятають. 42. Саме стільки виповнилось би 21 грудня справжній легенді, чоловікові, який славив Україну все життя і завжди – чи тут, чи за кордоном. Василь Сліпак – оперний співак та воїн, який віддав Батьківщині все до останнього подиху.
- Приводом для передачі прицілу послугувала трішки сумна і драматична історія – під час напруженого бою вороги поранили молодого хлопчину, одного зі снайперів підрозділу спецпризначення, який тримає оборону під Авдіївкою. Життя врятувала гвинтівка – ворожа куля влучила у приціл, розкришила кріплення і, зрештою, таки поцілила у хлопця.
- Школа рекламних технологій Advertising School спільно з благодійним фондом "Клуб Дивосвіт" почали проводити серію освітніх майстер-класів з метою збору коштів на "Кровомобіль", який дозволить врятувати життя українським воїнам на передовій.
- Кому хочеться зустрічати свята у лікарні? Тож скоро черговий пацієнт "Біотеху" Сергій вирушить додому – поки не назовсім, лише трохи перепочити перед наступним етапом лікування.
- Друзі, за плечима ще один рік. Вже традиційно в ці дні ми підбиваємо підсумки нашої спільної з вами роботи. Якщо говорити глобально, встигли ми досить багато. За рік, що минув, ми зібрали майже двадцять мільйонів гривень пожертв та допомоги від благодійників.
- Діти з різних куточків України привітали воїнів АТО з Новим Роком та Різдвом Христовим. Малеча звернулась до захисників рядками зворушливого вірша Вікторії Рудковської. Бажають миру, перемоги та повернутися додому до рідних якомога швидше.
- Сорок дев'ять ворожих обстрілів. Саме стільки, попри Мінські угоди та так званий режим тиші, налічили за минулу добу на лінії зіткнення на сході України.
- 42-річний боєць Василь воював у складі 30-ї окремої механізованої бригади. Поранення правої плечової кістки отримав біля Савур-Могили. За два роки перелом так і не загоївся, натомість кістка стала коротшою майже на 4 см. Вартість лікування становить 462 733 гривень.
- Колишній військовий розвідник і просто чудова людина Сергій Сергійович склав компанію керівникові "People’s Project" Максимові Рябоконю у спільній подорожі на передову.
- Софі – мале і миле щеня бельгійської вівчарки. Даруйте за якість фото – зроблено їх на передовій, тож самі розумієте, тут не до студійних умов.
- На сьогодні Промзона під Авдіївкою – одна із найгарячіших точок у зоні АТО. Керівник "People’s Project" Максим Рябоконь та наш добрий друг, військовий розвідник та волонтер Сергій Сергійович щойно повернулися із чергової поїздки туди – на самий передок, просто під кулі та ворожі снаряди.
- Чудові новини! Наші друзі й партнери, команда технічних ентузіастів "Ukrspecsystems", впроваджує виробництво нового безпілотного літального апарату – відтепер, замість чудових квадрокоптерів, вони виробляють ще кращі октокоптери.
- Завдяки науковому прогресу медики можуть допомогти пораненим ветеранам АТО повернутися до активного соціального життя. Однак ця процедура коштує дорого – у держави грошей немає, їх збирають благодійники. Зараз допомоги потребує 24-річний Ігор Федько з Херсонщини.
- Збір коштів на проект Кровомобіль завершено. Активна участь Народу України та несподівана пожертва благодійника з-за кордону у розмірі 10 тисяч доларів США, повністю покрили фінансові потреби проекту. Про це повідомляють волонтери People’s Project.
- У мережі з'явився запис радіоперехоплення бойовиків щодо ситуації під Маріуполем, де батальйон "Сомалі" намагається прорвати українську оборону. Опублікував його Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project.
- Їхній розробник, бізнесмен-будівельник Роман, забезпечує ними фронт з початку війни. Дерев'яний брус армують металевими деталями, утеплюють, накривають водостійким шаром і вкопують у землю. Саму конструкцію можна зібрати за 2 години, а повністю готове укриття – менш ніж за день.
- В ночь на 16 февраля террористы после затишья снова начали обстреливать многострадальную Авдеевку, используя мирное население в качестве живого щита. По информации Всеукраинского центра волонтеров People's Project, вследствие обстрелов наибольше пострадал жилой сектор старой части города, в частности улицы Колосова и Лермонтова.
- Літня жінка Олександра Гордіївна із села Сільниця, що на Вінничині, передала 1000 гривень для лікування тяжкопоранених військових, попри невисоку пенсію. Про це повідомляє "Всеукраїнський центр волонтерів".
- Всеукраїнський центр волонтерів "People’s Project" допоміг обладнати ще дві гвинтівки для снайперів у зоні АТО.
- Бойовики серйозно постраждали під Маріуполем унаслідок боїв зі Збройними силами України, які відбулися 21 березня. Про це повідомляє центр волонтерів People's Project на своїй сторінці у Facebook.
- Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project запускає ювілейний сотий проект, який допоможе закупити обладнання для хірургічних операційних блоків.
- За весь час існування проекту "Я снайпер" People’s Project допоміг багатьом хорошим стрільцям. Ми ніколи не купували зброї: як офіційно зареєстрований благодійний фонд, ми маємо певні обмеження у закупівлях. Та геть ніщо не заважає нам допомагати людям, які вже мають хорошу зброю, та модернізувати її фактично до максимальної межі.
- Волонтери запустили другий етап проекту "Школа військових водолазів". Про це пише прес-служба Всеукраїнського центру волонтерів "People’s Project". За словами волонтерів, оскільки через окупацію Криму країна втратила майже усю підготовчу базу підводної військової справи, вони вирішили відкрити школу військових водолазів.
- Різка і несподівана фраза "працює снайпер" викликає на передовій особливий мандраж. Життя спиняється. Ти ніколи не знаєш, що саме зараз розглядає у приціл стрілець... Як десь хтось і ворухнеться – то виключно бігом, начепивши максимальний захист. Кулеметні гнізда порожніють, бо ж кулеметники знають – для снайпера вони найбільш ласа мішень.
- Волонтери розробили безкоштовний мобільний додаток "Каратєль", за допомогою якого кожен громадян зможе швидко повідомити про правопорушення відповідні органи, йдеться на сайті People’s Project.
- У мережі оприлюднили відео бою в одній з найгарячіших точок Донбасі – в Авдіївській промзоні. Відео записали самі бійці. Кадри, які передали воїни АТО, оприлюднили волонтери People's Project.
- Українські волонтери переобладнали один з автомобілів "Форд" для українських військових у "м’ясорубку на колесах". Так, благодійники встановили на авто дистанційно керовану турель з великокаліберним кулеметом. Про це повідомляє Рeoplesproject.com.
- Волонтери People’s Project похвалилися успішними результатами проекту "Школа військових водолазів" на Міжнародній науково-практичній конференції на тему "Розмінування акваторій: проблеми, теорія, практика та міжнародний досвід" на базі Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ в Кам'янець-Подільському.
- Днями до нас завітав не зовсім звичний гість. Це пан Ігор, молодий лікар-хірург, який працює у лікарні швидкої медичної допомоги у місті Черкаси. Свого часу саме він і став ініціатором цілого благодійного проекту "Операція "Світло"" – чоловік звернувся до волонтерів, аби ми допомогли зібрати кошти, придбати обладнання і оснастити операційні блоки лікарні модерновим устаткуванням.
- Боєць Ігор, родом із Херсонщини, у свої двадцять п’ять ледь не втратив всю ногу. Поранення він отримав у перші ж місяці війни – підрозділ Ігоря втрапив у ворожу засідку під Шахтарськом. Наших хлопців фактично розстріляли упритул, з 24 бійців загону тоді живими лишилися тільки шестеро.
- Морпіхи поділилися із нами певними військовими таємницями – свого часу ворог дав би за цю інформацію дуже і дуже дорого. Вірні своїм читачам, ми одразу ж доносимо до вас найсвіжіші новини з фронту.
- Український військовий, який проходив службу в зоні АТО, Микола Полторак потребує допомоги у купівлі протезу. Військовий в ході бойових дій втратив кінцівку – наступив на ворожу міну та втратив ногу – проте не втратив сили духу і змог максимально повно, попри страшні травми, повернутися до нормального життя.
- "Станцевать гопак на центральной площади Донецка. Вот так я хочу отпраздновать победу." Эту фразу я услышала впервые ранней осенью 2014-го в поселке Пески. Это сейчас он остался только на карте. А тогда Вова "Таксист" в сопровождении трех автоматчиков завез мою съемочную группу в населенный пункт, который был чем-то похож на киевскую Конча-Заспу.
- Про цей підрозділ волонтери People’s Project згадують із стабільною періодичністю – то передають хлопцям якесь необхідне важливе спорядження, то вони якимось успіхом похваляться: або ж важливе завдання виконають, або ж новими "іграшками" успішно скористаються. Цього ж разу хотіли б розказати про молодого бійця підрозділу – ця історія варта того, аби про хлопчину почули всі українці.
- Друзі, у нас хороші новини! На реабілітацію та відновлення поїхали додому одразу два пацієнти "Біотеху" Віталій та Сергій. Обидва добре перенесли складні операції на нозі, для обидвох почався основний етап лікування – коли кістки, вирощені з їхніх власних клітин, мають зміцніти й прижитися на своєму місці.
- З початком літа 500-й (колишній 701) батальйон Морської піхоти, який тримав оборону під Маріуполем, вийшов на ротацію. Користуючись нагодою, ми забрали у них три авто, аби провести техогляд, профілактику та внести певні технічні вдосконалення.
- Днями Центр волонтерів People’s Project оголосив про намір продовжити роботу завершеного раніше проекту "Переможці". Ми дещо переформатували проект і починаємо працювати над втіленням мрії наступного учасника. Про нього скажемо просто: Фішер неймовірний.
- Сьогодні, друзі, ми розповімо вам і справді неймовірно хороші новини. Нещодавно до клініки ilaya завітав незвичний відвідувач. Чоловіка звуть Юрій, і він – перший пацієнт проекту "Біотех-реабілітація поранених".
- Друзі, маємо досить тривожні новини: за останні дні на лінії фронту істотно збільшилася кількість та інтенсивність ворожих обстрілів. Пропонуємо вам оперативне зведення – схоже, війна, яка зникла з екранів та газетних шпальт, розгоряється з новою силою.
- Німецька сторона сама запросила українських водолазів для обміну досвідом. Група складалася усього з трьох підводників, і ми, волонтери People’s Project, надзвичайно горді тим, що один із них – Олексій, один з найкращих учнів "Школи військових водолазів".
- У зоні АТО працюють посилені ворожі снайперські групи. Про це People’s Project повідомили бійці однієї з бригад, що тримають позиції на Донеччині.
- Спецпризначенці розповіли, як використовують коптер PC-1. Лише нещодавно отримали новенький коптер, а вже хваляться результатом!
- Днями ми зустріли в клініці ilaya бійця, якого не бачили вже майже рік. Олександр прийшов на контрольний огляд – упевнитися, що реабілітація йде за планом. Раніше ми не надто багато розповідали про цього сильного чоловіка: його самопочуття, та й моральний стан не дуже сприяли душевним розмовам. Але розказати про нього варто.
- Літає, літає наш безпілотник! Морпіхи Вадима Сухаревського вибралися з ним у поле: хоча ми вже й навчили для них пілота-аеророзвідника, але ж запорука успіху – постійні практичні тренування.
- Сталося саме так, як ми вам і казали: снайпер зняв покази з метеостанції, виміряв дистанцію за допомогою лазерного далекоміра, обчислив усі поправки і всадив кулю точно туди, куди вона і мала прилетіти.
- Підрозділ українських снайперів знищив ще одного російського терориста: момент пострілу потрапив на відео, записане снайперським тепловізійним прицілом.
- <