Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Олег, 47 років. Лікування успішно завершено

Як лікують Олега:

02.07.2018: Чотири

Олег, 47 років. Лікування успішно завершено

Олег, 47 років. Лікування успішно завершено

Як лікують Олега:

19.06.2015: Поранений доброволець “Донбасу” Олег прибув на лікування
1


Поранений:

Олег, 47 років, доброволець батальйону «Донбас», поранений в Іловайську

Травма:

Права нога: кульове поранення стегна, дефект стегнової кістки  у розмірі 14 см.

Oleh inside

9 місяців лікування кістки бійця традиційними методами не дали жодного ефекту, подальший перебіг травми може призвести до інвалідності внаслідок втрати опороздатності ноги, або навіть до ампутації ноги через нефункціональність.

Детальніше про пораненого:

Олег – доброволець батальйону «Донбас», який зазнав поранення в Іловайську 19 серпня минулого року. Тоді батальйон  виконував операцію з зачистки міста від незаконних збройних формувань. Під час зачистки ворожий снайпер поранив кількох бойових побратимів Олега, а самому бійцю влучив у ногу. Пораненого Олега витягли з-під куль, та для надання першої допомоги доставили в м. Старобешеве.

Після цього боєць лікувався у дніпропетровській лікарні, а для відновлення кістки його направили в Литву – в одну з лікарень Вільнюса, яка приймала на лікування українських бійців АТО. Там Олегу виконали заміщення дефекту стегна за допомогою його малогомілкової кістки. В тім, за 9 місяців лікування в Литві зрощення кістки так і не відбулося, а боєць й досі пересувається на ходунках.

З часом Олег майже втратив надію на одужання, проте в Литві йому пощастило зустрітися з бійцем «Дніпра-1» Михайлом – тим самим, якому проект «Біотех-реабілітація поранених» вже відновив ключицю. Крім того, до нашого проекту Олегу порадили звернутися і бойові побратими.

Oleh inside2

Олег – мешканець Жашківського району, що на Черкащині. Він справжній патріот своєї землі, і навіть коли піл час лікування у Литві йому залишалося пожити в країні ще 3 місяці щоб отримати литовське громадянство – вирішив повернутися в Україну. Каже, що йому тут рідніше.

До війни Олег працював водієм у Києві – у таксі та підприємствах. А після перших великих жертв конфлікту на сході він разом з друзями приєднатися до АТО – це сталося у червні минулого року. З того часу герой встиг прийняти участь у визволенні багатьох міст Донбасу, серед яких Попасна та Лисичанськ.

Необхідне лікування:

Реконструктивно-відновлювальне лікування стегнової кістки з застосуванням клітинних технологій.

Перелік послуг, які входять до лікування:

• Діагностика та обстеження: 4 055 грн
• Забір матеріалу, виготовлення клітинного матеріалу: 202 766 грн
• Лікування дефекту стегнової кістки: 139 286 грн

Оновлення бюджету:
У 2015 році бійцю відновили стегнову кістку після 14 сантиметрового дефекту. Зараз кістка повністю відновлена, Олег навантажує ногу, але подальшій реабілітації заважає пластина та контрактура колінного суглобу. Крім того, стегно бійця залишається коротшим на 3 см – у процесі лікування, через величезну площу дефекту, було неможливо відновити кістку у точній довжині. Зараз потрібен додатковий етап, який включає в себе дві операції. Перший – видалення пластини та позаосередковий черезкістковий остеосинтез. Після відновлення фізіологічної довжини кістки буде виконані друга операція – демонтаж апарату. Витрати на весь додатковий етап становитимуть 95 215 гривень.

Дефект стегнової кістки Олега на момент, коли він долучився до Біотеху, становив 14 см. Зараз, після низки складних операцій із застосуванням клітинних технологій та двох років лікування, цілісність та природну довжину стегна відновлено. Демонтувати апарат зовнішньої фіксації планують орієнтовно навесні 2018 року.
Лікування таких травм – це складний та тривалий процес, який не завжди можна прорахувати заздалегідь. Іноді виникає потреба у додаткових процедурах. У випадку Олега довелось провести додаткові обстеження та застосувати під час трансплантації значно більшу кількість клітинних матеріалів, аніж це планувалось спочатку. Додаткові витрати склали 46 845 гривень.

Оновлена вартість лікування зі знижкою медичного центру 34,51%: 488 167 грн.

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас