Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Гроші зібрано Триває лікування

Біотех-реабілітація поранених

16181 осіб вже зробили внесок
30 731 751 грн
з 30 520 391 грн
100% зібрано
оновлено 21.06.2024 о 0:50
Підтримати інші проекти

Опис

Для чого це потрібно


Проект «Біотех-реабілітація поранених» – це збір коштів на відновлення поранених бійців, яким не в змозі допомогти традиційна медицина. Страшні переломи, які не зростаються роками, масштабні кісткові дефекти, потрощені суглоби, наслідки тяжких інфекцій тканин — це саме те, з чим ми маємо справу. Аби дати бійцям другий шанс на повноцінне життя, ми використовуємо революційні клітинні технології програми ilaya.regeneration.


main

Про проект


Що ж конкретно ми пропонуємо учасникам проекту «Біотех-реабілітація поранених»?


Сам процес виглядає досить просто. Фахівці клініки ilaya проводять обстеження пораненого, розробляють детальний план медичних процедур та підраховують кошторис. Ми, волонтери Всеукраїнського центру People’s Project, збираємо пожертви та поетапно оплачуємо лікування. Спочатку, у рамках лікувального процесу, лікарі-біотехнологи відбирають у пацієнта клітинний матеріал. Відповідно до профілю кісткового дефекту виготовляють спеціальний тривимірний матрикс. Його встановлюють у місце дефекту та оточують спеціальним медичним гелем – він насичений живими клітинами, які відповідають за зрощення та відновлення тканин. Завдяки використанню виключно власних тканин пацієнта, такі живі імпланти мають мінімальну загрозу відторгнення, рани заживають якнайшвидше, а нововирощені кістки зростаються практично у моноліт, мовби поранення і не було. До того ж, подальше відновлення проходить у рази швидше, ніж у разі традиційних медичних процедур.


В той час, коли державна медицина пропонує лише милиці та протези, ми діємо на межі неможливого, щоб максимально відновити хлопців та повернути їх до нормального життя.


Чи не занадто ми самовпевнені? Адже мова про дещо таке, що поки можна побачити хіба у фантастичних фільмах. Так, справді: якби не практичні результати, в такі дива було б складно повірити. За три роки роботи через проект «Біотех-реабілітація поранених» пройшли вже майже вісімдесят поранених бійців. Практично всі вони вже закінчили лікування або ж знаходяться на шляху до впевненого одужання.


Ось конкретні історії успіху:

Володимир. На момент поранення хлопцеві було усього 19. Страшну травму він отримав, коли російська артилерія підло обстріляла наші війська під Зеленопіллям. Уламком снаряду йому вирвало кілька кісток зі стопи, що практично позбавило його можливості ходити. Що далі? Ампутація, в кращому разі, милиці та протез.


На щастя, лікарі клініки ilaya у повній мірі поставили Володимира на ноги. За певний час наново вирощені кістки стали на місце. Насьогодні хлопчина повністю відновився, повернувся до повноцінного життя і побрався із коханою дівчиною.


Biotech description-Domnich-with highlightsОлег. На війну пішов добровольцем. Під час розвідки під Маріуполем загін Олега втрапив у засідку. Ворожий кулеметник прострелив йому ногу, гомілкова кістка перетворилась на друзки. Складний перелом не зростався тривалий час, тому за Олега взялись фахівці клініки ilaya. Обстеження, виважена підготовка та операція — і ось Олег впевнено стоїть на своїх двох.


Biotech description-TolmachovРоман. Тяжку травму отримав під час оборони блокпосту. Близький вибух гранати пошкодив обидві ноги. Одне з колін довелося вирощувати та складати наново. Лікарі практично поставили на Романові хрест, а от проект «Біотех-реабілітація поранених» дав йому новісінький суглоб. Нині Роман продовжує курс реабілітації і впевнено прямує до повного одужання.


Biotech description ZhuravelОлег. Один із найскладніших учасників проекту. Тяжкі травми отримав під Лутугиним. Олег майже втратив плечову кістку — дефект складав 12 сантиметрів, стегновій кістці не вистачало чотирьох сантиметрів. Півроку лікування у державних лікарнях результату не дали. А от «Біотех-реабілітація» принесла свої плоди — за певний час вирощені фрагменти стали на свої місця. І хоча відновлення триває і досі, Олег має усі шанси на повне зцілення.


Biotech-content-OlegМихайло. У бою під селищем Піски отримав кулю від ворожого кулеметника. Ключиці Михайла не вистачало фрагмента у 10 сантиметрів кістки. Звісно ж, про жодні рухи рукою надалі не йшло і мови. Курс лікування у клініці ilaya, буквально наново вирощена кістка — і ось Михайло повністю відновився, активно займається спортом і повернувся на службу у зону АТО.


Biotech-content-Mychaylo

Детальніше про те як працюють біотехнології на прикладі одужання Михайла.


Цього року вже понад двадцять учасників проекту «Біотех-реабілітація поранених» вчергове взяли участь у благодійному спортивному заході.Хлопці стали учасниками ювілейного 25-го «Пробігу під каштанами» і на власних ногах подолали усю дистанцію. Всупереч усім прогнозам, які віщували їм інвалідність та безнадію, наші захисники повернулися до нормального життя і добряче присоромили усіх скептиків.Чому ж саме ilaya.regeneration?

Клітинні технології вже застосовують у кількох провідних медичних клініках світу, в тому числі і в одному з найбільших військових шпиталів США. Для України ці технології поки ще є новинкою. Використання наукових технологій такого високого рівня потребує надсучасного обладнання, персоналу надвисокої наукової кваліфікації, тривалого вивчення та сертифікування. Весь цей шлях поки що пройшли хіба лише у клініці ilaya. Більше того, фахівці клініки стали буквально піонерами у вивченні та застосуванні цих технологій на практиці. Першими пацієнтами були тяжко травмовані шахтарі, згодом за допомогою новаторських методів почали лікувати політравми постраждалих у ДТП. З початком російської агресії технології клініки ilaya стали на службу тяжкопораненим захисникам нашої держави.


Долучитися до проекту «Біотех-реабілітація поранених» може кожен із нас.


Якщо ви або близька вам людина отримали травму у ході бойових дій, — варто лише заповнити відповідну анкету з медичною та контактною інформацією. Після цього фахівці клініки ilaya визначать необхідний курс та вартість лікування, ми ж зберемо кошти і оплатимо всі необхідні витрати.


Якщо ж мова про травму не йде, але ви бажаєте долучитись до творення справжнього дива — ласкаво просимо. Нашої допомоги потребує ще не один тяжкопоранений захисник, тому кожна гривня ваших пожертв є дуже важливою. Саме ваша допомога повертає цим хлопцям світло надії.


 • 16Липня2019

  Бюджет проекту збільшений на 78 469 грн. У зв'язку з тим, що після повного одужання та повернення Олександра до активного життя, у нозі прокинувся осередок сплячої інфекції, яка нищить нову кістку та спричиняє значні біль і дискомфорт було прийнято рішення провести додаткові операції.

 • 12Квітня2019

  Бюджет проекту збільшений на 256 855 грн. Попри вдале завершення лікувальних процедур Віталія, несподівані інфекційні ускладнення змусили медиків проводити додаткові медичні заходи та змінити план лікування. Докладніше про ускладнення та хід подальшого лікування ви можете дізнатися з відповідних новин у профілях пацієнта.

 • 21Грудня2018

  Бюджет проекту збільшений на 540 985 грн. Зібрані кошти підуть на усунення наслідків непередбачуваних ускладнень, що призвели до погіршення стану пацієнтів Ігоря та Сергія, та необхідності проведення додаткових оперативних втручань. Докладніше про ускладнення та хід подальшого лікування ви можете дізнатися з відповідних новин у профілях пацієнтів.

 • 23Жовтня2018

  Бюджет проекту збільшений на 107 217 грн. До бюджету додали витрати на додатковий етап лікування Сергія. Потреба у додатковому оперативному лікування виникла через пошкодження унаслідок поранення сіднічного нерву. Більше інформациї про хід та бюджет лікування Сергія викладено на його сторінці.

 • 19Липня2018

  Бюджет проекту збільшений на 67 869 грн. До бюджету додали витрати на не запланований етап лікування Андрія. На жаль, ушкодження кістки виявилось серьойзнішим і лікарям довелось переглянути план лікування. Більше інформації про хід та бюджет лікування на сторінці Андрія.


Володимир, 55 років. Гроші на лікування зібрали

Володимир, 55 років. Гроші на лікування зібрали

Кадровий військовий, полковник ЗСУ. Тривалий час керував обороною військової бази, оточеної терористами у Бахмуті (колишній Артемівськ). Поранений у жорсткому бою. Читати далi →

Архів новин →

Максим, 37 років. Лікування розпочато

Максим, 37 років. Лікування розпочато

Травмований біля міста Мирноград (раніше Димитрів), що на Донеччині. Максим страждає від неправильно зрощеного перелому стегна — його нога просто не згинається у коліні. Перший етап лікування сплатив благодійний фонд "Допомагати просто!". Читати далi →

Архів новин →

Валерій, 52 роки. Лікування припинено

Валерій, 52 роки. Лікування припинено

Лікування скасовано. Пан Валерій пішов з життя на початку жовтня 2018 року через тяжку хворобу, не пов'язану із пораненням. Читати далi →

Архів новин →

Петро К., 25 років. Гроші сплачено БФ «Допомагати просто!»

Петро К., 25 років. Гроші сплачено БФ «Допомагати просто!»

Поранений у селищі Піски. Незрощений перелом великогомілкової кістки, як наслідок вогнепального поранення, та значне вкорочення ноги. Вартість лікування Петра складає 124 226 гривень. Повну вартість лікування профінансовано БФ «Допомагати просто!». Читати далi →

Архів новин →

Євген, 38 років. Гроші на лікування зібрали

Євген, 38 років. Гроші на лікування зібрали

Поранений поблизу Щастя, страждає від наслідків вибухового поранення лівої ноги. Гроші на лікування Євгена зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Володимир, 45 років. Лікування завершено. Триває реабілітація

Володимир, 45 років. Лікування завершено. Триває реабілітація

Отримав травму під час проходженя служби в АТО. Потребує реконструктивно-відновлювального лікування колінного суглобу через розрив хрестоподібної зв'язки. Кошти на лікування Володимира зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Володимир, 44 роки. Лікування триває

Володимир, 44 роки. Лікування триває

Поранений неподалік міста Горлівка. Страждає від наслідків вибухового поранення правого передпліччя - дефект кістки близько 10 см. Кошти на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Сергій, 41 рік. Лікування триває

Сергій, 41 рік. Лікування триває

Поранений на Донеччині біля селища Широка Балка. Страждає від наслідків кульового поранення плеча. Гроші на основний курс лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Петро, 23 роки. Триває третій етап лікування

Петро, 23 роки. Триває третій етап лікування

Поранений біля Докучаєвська. Вкрай важке вибухове поранення правої стопи. Після вдало проведеного першого етапу лікування бюджет лікування оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Дмитро, 45 років. Лікування триває

Дмитро, 45 років. Лікування триває

Поранений при обстрілі Авдіївської промзони. Страждає від наслідків вогнепального кульового поранення лівого плеча. Гроші на лікування Дмитра зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Сергій К., 32 роки. Лікування розпочато

Сергій К., 32 роки. Лікування розпочато

Травмований під час виконання завдання близь Авдіївки. Страждає від багатоуламкового перелому великогомілкової кістки та вкорочення лівої гомілки на 5 см. Лікування Сергія вже розпочато завдяки внеску одного з благодійників проекту. Читати далi →

Архів новин →

Микита, 28 років. Збір коштів припинено

Микита, 28 років. Збір коштів припинено

Поранений близь Дебальцевого. Наслідки осколкового поранення правої ноги ускладнені роками безрезультатного лікування. Микита відмовився від лікування на користь інших поранених. Читати далi →

Архів новин →

Василь М., 42 роки. Лікування триває

Василь М., 42 роки. Лікування триває

Поранений неподалік Савур-Могили. Наслідки осколкового поранення правої плечової кістки. За два роки перелом Василя так і не загоївся, натомість кістка стала коротшою майже на 4 см. Кошти на лікування Василя зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Ігор Ф., 24 роки. Лікування триває

Ігор Ф., 24 роки. Лікування триває

Поранений неподалік міста Шахтарськ. Осколковий перелом стегна лівої ноги, розрив передньої хрестоподібної зв’язки правої ноги. Ватість лікування Ігоря оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Сергій М., 31 рік. Лікування триває

Сергій М., 31 рік. Лікування триває

Поранений біля с. Кримське. Незрощений перелом лівої стегнової кістки, та як наслідок вкорочення ноги на 4 сантиметри. Гроші на лікування Сергія зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Віталій А., 26 років. Лікування триває

Віталій А., 26 років. Лікування триває

Поранений біля селища Піски, наслідки кульового поранення стегна ускладнені остеомієлітом. Вартість лікування оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Сергій К., 40 років. Лікування триває

Сергій К., 40 років. Лікування триває

Поранений охороняючи місто Дебальцеве. Наслідки осколкового поранення стегнової кістки лівої ноги. Вогнепальний хронічний остеомієліт, дефект кістки близько 9 см. Кошти на лікування пана Сергія зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Євген С., 31 рік. Лікування триває

Євген С., 31 рік. Лікування триває

Поранений у Новозванівці, вогнепальні переломи обох кісток передпліччя правої руки, вогнепальний перелом фаланги пальця, гостра нестабільність правого плечового суглоба та пошкодження зв’язки правого колінного суглоба. Бюджет лікування Євгена оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Дмитро Ж., 25 років. Лікування завершено

Дмитро Ж., 25 років. Лікування завершено

Поранений біля Дебальцевого. Обширний рубцево-виразковий дефект правої підколінної ямки. Вартість лікування оновлена. Читати далi →

Архів новин →

Роман Г., 26 років. Лікування розпочато

Роман Г., 26 років. Лікування розпочато

Поранений у Мар'їнці. Наслідки осколкового поранення, дефект голівки та кістки правого плеча. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олександр С., 43 роки. Гроші зібрали

Олександр С., 43 роки. Гроші зібрали

Внаслідок численних травм, отриманих під час бойових дій на сході, розвинувся аваскулярний некроз кістки. Гроші на лікування Олександра зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олег Д., 37 років. Лікування успішно завершене

Олег Д., 37 років. Лікування успішно завершене

Поранений у Пісках у складі добровольчого батальйону ОУН. Наслідки осколкового поранення правої руки. Лікування Олега добігло кінця, стабільність суглоба успішно відновили. Читати далi →

Архів новин →

Роман С., 35 років. Завершено перші етапи лікування

Роман С., 35 років. Завершено перші етапи лікування

Травмований під час захисту Донецького Аеропорту. Наслідки закритої хребетно-спинномозкової травми, що призвела до втрати функцій нижніх кінцівок. Лікування розпочато. Читати далi →

Архів новин →

Богдан З., 22 роки. Лікування успішно завершене

Богдан З., 22 роки. Лікування успішно завершене

Поранений біля м. Попасна. Дірчастий дефект лівої великогомілкової кістки. Лікування Богдана добігло кінця, лікарі усунули дефект лівої великогомілкової кістки. Тепер Богдан ходить без милиць. Читати далi →

Архів новин →

Олександр Г., 39 років. Лікування розпочато

Олександр Г., 39 років. Лікування розпочато

Отримав поранення поблизу аеропорту Донецька. Наслідки вибухового поранення правої ноги, що призвели до вкорочення кінцівки. Гроші на лікування Олександра зібрали. Лікарі вже розпочали процедури з відновленя пораненої ноги. Читати далi →

Архів новин →

Павло К., 34 роки. Лікування успішно завершене

Павло К., 34 роки. Лікування успішно завершене

Травмований під час служби у АТО. Розрив хрестоподібної зв’язки коліна правої ноги як наслідок сильних навантажень. Лікування Павла завершене, хрестоподібну зв’язку колінного суглобу правої ноги відновили. Читати далi →

Архів новин →

Олександр М., 37 років. Лікування триває

Олександр М., 37 років. Лікування триває

Отримав поранення захищаючи промзону Авдіївки. Наслідки вибухового поранення лівої руки. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Володимир С., 37 років. Лікування триває

Володимир С., 37 років. Лікування триває

Поранений біля м. Попасна. Наслідки численних осколкових поранень - значні дефекти кісток лівої ноги. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Володимир Г., 33 роки. Лікування триває

Володимир Г., 33 роки. Лікування триває

Поранений неподалік Савур-Могили. Наслідки кульового поранення лівого плеча. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Юрій Р., 52 роки. Лікування триває

Юрій Р., 52 роки. Лікування триває

Командир стрілецької роти. Внаслідок значних навантажень під час активної участі у військових подіях загострилася хвороба колінних суглобів. Лікування Юрія триває. Читати далi →

Архів новин →

Віталій К., 26 років. Основні етапи лікування завершено. Триває реабілітація.

Віталій К., 26 років. Основні етапи лікування завершено. Триває реабілітація.

Поранений у Донецькій області на Савур-Могилі. Наслідки осколково-вибухової травми лівої ноги. Віталій вже ходить без додаткової опори та активно розробляє ногу після травми. Читати далi →

Архів новин →

Олексій М., 32 роки. Лікування розпочато

Олексій М., 32 роки. Лікування розпочато

Поранений біля с.Станиця Луганська. Наслідки вогнепальних поранень обох ніг. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Володимир Ф., 36 років. Кістка відновлена, триває лікування сухожилля

Володимир Ф., 36 років. Кістка відновлена, триває лікування сухожилля

Поранений біля с. Водяне. Наслідки мінно-вибухової бойової травми, тотальний дефект п’яткової кістки. Вартість лікування оновлено. Триває реабілітація. Читати далi →

Архів новин →

Андрій Б., 40 років. Триває реабілітація.

Андрій Б., 40 років. Триває реабілітація.

Поранений близь села Степанівка. Наслідки вибухового осколкового поранення. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Віктор Л., 24 роки. Гроші на лікування зібрали

Віктор Л., 24 роки. Гроші на лікування зібрали

Поранений неподалік населеного пункту Жданівка, Донецької області. Наслідки вогнепального поранення спини. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олег Ф., 37 років. Відмовився від лікування

Олег Ф., 37 років. Відмовився від лікування

Боєць відмовився від лікування. Всі зібрані кошти перераховані до клініки на лікування іншого пораненого - добровольця 93 ОМБр Олександра Г., 39 років. Читати далi →

Архів новин →

Богдан В., 25 років. Лікування успішно завершено

Богдан В., 25 років. Лікування успішно завершено

Поранений біля с.Піски. Незрощення осколкового перелому лівої променевої кістки на межі проксимальної верхньої третини, тангенціальний дефект кісткової тканини. Кістка Богдана успішно зрослася, зараз він активно розробляє відновлену руку. Читати далi →

Архів новин →

Олександр Р., 28 років. Додатковий етап лікування через травму бійця

Олександр Р., 28 років. Додатковий етап лікування через травму бійця

Поранений біля с. Щастя. Наслідки вогнепального поранення гомілки. Олександр завершив лікування у проекті, лікарі дозволили навантажувати ногу. Та Олександр дещо перестарався: виникла потреба у додатковому етапі лікування, щоб дещо виправити наслідки надмірного навантаження Читати далi →

Архів новин →

Петро Б., 24 роки. Лікування триває

Петро Б., 24 роки. Лікування триває

Травмований біля Луганського аеропорту. Наслідки відкритої хребетно-спинномозкової травми – забої спинного мозку в нижньо-грудному відділі. Виражений парез лівої ноги. Лікування Петра триває. Читати далi →

Архів новин →

Андрій С., 41 рік. Лікування успішно завершено

Андрій С., 41 рік. Лікування успішно завершено

Поранений під Ізварино. Наслідки вибухового осколкового поранення. Вогнепальний остеомієліт лівої великогомілкової кістки. Формування кісткового тракційного регенерату великогомілкової кістки. Незрощення перелому на межі середньої та нижньої третини великогомілкової кістки з варусною деформацією. Лікування завершено, кістка Андрія повністю зрослась. Читати далi →

Архів новин →

Ігор, 19 років. Лікування успішно завершено

Ігор, 19 років. Лікування успішно завершено

Поранений 13 вересня 2015 року у с.Піски (Донецька обл.). Наслідки осколково-вибухової бойової травми. Основні етапи лікування успішно завершені. Читати далi →

Архів новин →

Володимир К., 44 роки. Триває відновлення та реабілітація

Володимир К., 44 роки. Триває відновлення та реабілітація

Травмований біля с.Старогнатівки (Донецька обл.). Права нога: несправжній суглоб шийки стегнової кістки. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олександр, 27 років. Лікування успішно завершено

Олександр, 27 років. Лікування успішно завершено

Поранений біля Лутугине. Наслідки вогнепального осколкового поранення, дефект кісток передплюсни, варусна деформація переднього відділу правої стопи. Гроші на лікування зібрали, лікування завершено. Олександр вже ходить без додаткової опори та повертається до активних фізичних навантажень. Читати далi →

Архів новин →

Олександр К., 21 рік. Лікування успішно завершено

Олександр К., 21 рік. Лікування успішно завершено

Травмований біля Слов’яносербська. Потрапив на проект з розривом хрестоподібної зв’язки колінного суглобу. Лікування успішно завершене. Олександр повернувся до повноцінного життя. Читати далi →

Архів новин →

Андрій Т., 43 роки. Лікування успішно завершено

Андрій Т., 43 роки. Лікування успішно завершено

Поранений біля с.Піски (Донецька обл.). Незрощений перелом 3-тьої п’ясної кістки з дефектом. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Владислав, 45 років. Лікування триває

Владислав, 45 років. Лікування триває

Поранений біля Донецького аеропорту. Наслідки осколкового вибухового поранення правого плеча. Лікування розпочато. Читати далi →

Архів новин →

Дмитро, 25 років. Лікування успішно завершене

Дмитро, 25 років. Лікування успішно завершене

Поранений у Луганському аеропорту. Наслідки кульового вогнепального поранення лівого стегна, укорочення стегнової кістки на 3,5 см. Гроші на лікування зібрали. Основні етапи лікування успішно завершені, Дмитро повністю відновився після операцій. Читати далi →

Архів новин →

Сергій Д., 40 років. Лікування завершено

Сергій Д., 40 років. Лікування завершено

Поранений біля Авдіївки. Неправильно зрощений багатоуламковий перелом дистальної третини обох кісток правого передпліччя. Хірургічне лікування Сергія завершено, наразі триває період реабілітації. Читати далi →

Архів новин →

Олексій Б., 31 рік. Лікування на проекті припинено

Олексій Б., 31 рік. Лікування на проекті припинено

Поранений біля Донецького аеропорту. Наслідки вибухового осколкового поранення лівої гомілки. Лікування Олексія на проекті припинено. Читати далi →

Архів новин →

Олександр Б., 38 років. Лікування триває

Олександр Б., 38 років. Лікування триває

Поранений біля Авдіївки. Тангенціальний дефект верхньої третини правої великогомілкової кістки 12 см по довжині, рубцевий дефект м’яких тканин верхньої третини правої гомілки розміром 12х7 см, вкорочення правої гомілки на 7 см. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олександр К., 32 роки. Лікування завершено

Олександр К., 32 роки. Лікування завершено

Поранений біля Ізварино. Незрощений перелом шийки таранної кістки зі зміщенням та незрощений перелом п’яткової кістки зі зміщенням та дефектом кісткової тканини вилікували. Біль минув, Олександр знову ходить на власних ногах. Читати далi →

Архів новин →

Олександр, 31 рік. Лікування завершено

Олександр, 31 рік. Лікування завершено

Поранений у Маріуполі. Права нога: наслідки вогнепального кульового поранення гомілки, неповноцінний кістковий регенерат великогомілкової кістки на 8 см. Олександр успішно закінчів лікування на проекті. Читати далi →

Архів новин →

Станіслав, 44 роки. Збір коштів зупинено

Станіслав, 44 роки. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Юрій, 38 років. Збір коштів зупинено

Юрій, 38 років. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Віктор Д., 34 роки. Лікування завершено

Віктор Д., 34 роки. Лікування завершено

Поранений у Слов’янську. Ліва нога: остеомієліт великогомілкової кістки с обширною гнійно-некротичною раною. Всі етапи лікування Віктора успішно завершені. Читати далi →

Архів новин →

Віктор А., 21 рік. Лікування завершено

Віктор А., 21 рік. Лікування завершено

Поранений біля Донецького аеропорту. Ліва нога: остеомієліт лівої стегнової кістки з дефектом до 5 см, незрощення перелому лівої великогомілкової кістки з дефектом до 10 см. Лікування Віктора на проекті успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Олег, 39 років. Лікування завершено

Олег, 39 років. Лікування завершено

Поранений на Луганщині. Права нога: остеомієліт 2,3,4 плюснових кісток правої стопи, рубцевий дефект переднього відділу правої стопи. Лікування Олега завершено, він знову можу самостійно ходити. Читати далi →

Архів новин →

Володимир, 31 рік. Лікування завершено

Володимир, 31 рік. Лікування завершено

Поранений під Савур-Могилою. Незрощений перелом таранної кістки, екзостоз тилу стопи. Володимир успішно закінчів лікування на проекті. Читати далi →

Архів новин →

Валерій К., 42 роки. Лікування успішно завершене

Валерій К., 42 роки. Лікування успішно завершене

Поранений в Іловайську. Неправильно зрощений переломи кісток дистальної третини правого передпліччя з ліктьової деформацією. Рубцева комбінована контрактура правого променево-зап’ясткового суглоба та пальців кисті. Лікування на проекті успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Юрій Я., 25 років. Лікування успішно завершене

Юрій Я., 25 років. Лікування успішно завершене

Поранений під Слов’янськом. Наслідки вибухового контузійного поранення правої гомілки, незрощення правої великогомілкової та малогомілкової кісток на межі середньої та нижньої третини з вальгусною і антекурваційною деформацією. Лікування Юрія успішно завершене. Читати далi →

Архів новин →

Роман Б., 44 роки. Лікування успішно завершено

Роман Б., 44 роки. Лікування успішно завершено

Поранений біля с. Донецьке. Незрощення багатоосколкового внутрішньосуглобового перелому дистальної третини правої плечової кістки. Лікування на проекті завершено. Читати далi →

Архів новин →

Сергій Л., 24 роки. Збір коштів зупинено

Сергій Л., 24 роки. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Олег, 47 років. Лікування успішно завершено

Олег, 47 років. Лікування успішно завершено

Поранений в Іловайську. Кульове поранення стегна, дефект стегнової кістки у розмірі 14 см. Лікарям вдалося повністю відновити кістку. Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Віталій, 37 років. Лікування триває

Віталій, 37 років. Лікування триває

Поранений у Донецькому аеропорту. Наслідки бойового осколкового поранення обох гомілок та правої стопи. Лікування Віталія триває. Вартість лікування оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Андрій, 40 років. Лікування успішно завершено

Андрій, 40 років. Лікування успішно завершено

Боєць батальйону ВСУ «Горинь», травмований під с. Гранітне. Лікування успішно завершено, Андрій повернувся до активного життя та займається волонтерством. Читати далi →

Архів новин →

Іван, 32 роки. Лікування успішно завершено

Іван, 32 роки. Лікування успішно завершено

Боєць 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, поранений під с. Зеленопілля (Луганська область). Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Віталій, 27 років. Збір коштів зупинено

Віталій, 27 років. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Святослав, 46 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Святослав, 46 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Поранений в Іловайську. Поранення лівого плеча, дефект проксимальної третини лівої плечової кістки 8 см. Кісткові структури відновлено. Триває реабілітація. Читати далi →

Архів новин →

Руслан, 36 років. Збір коштів зупинено

Руслан, 36 років. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Василь, 38 років. Лікування успішно завершено

Василь, 38 років. Лікування успішно завершено

Поранений під с. Георгіївка. Дефект (100-120 см³) проксимальної частини великогомілкової кістки, пошкоджений колінний суглоб. Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Євген, 25 років. Лікування успішно завершено

Євген, 25 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Новоазовськом. Надмищелковий незрощений перелом нижньої третини плечової кістки з дефектом кісткової тканини. Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Олександр, 25 років. Лікування успішно завершено

Олександр, 25 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Дебальцевим. Важке осколкове поранення стопи з дефектом тіла п’яткової кістки. Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Олег, 23 роки. Лікування успішно завершено

Олег, 23 роки. Лікування успішно завершено

Поранений під м. Лутугине. В рамках проекту Олегові компенсували дефект правого плеча, що становив 12 см, та зростили надзвичайно складний перелом правого стегна з дефектом до 4 см. Олег був одним з найважчих пацієнтів проекту. Зараз він активно займається реабілітацією. Читати далi →

Архів новин →

Сергій, 38 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Сергій, 38 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Поранений біля с. Красна Талівка. Вогнепальне поранення лівої великогомілкової кістки з дефектом. Гроші на лікування зібрали. Зараз Сергій проходит лікування. Читати далi →

Архів новин →

Володимир, 19 років. Лікування успішно завершено

Володимир, 19 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Зеленопіллям. Поранення лівої стопи з дефектом 4-5 плюснових кісток, перелом 3-4 кісток. Лікування успішно завершено. Володимир вільно ходить, кістки повністю відновились. Читати далi →

Архів новин →

Андрій, 23 роки. Лікування успішно завершено

Андрій, 23 роки. Лікування успішно завершено

Поранений під Слов'яносербськом. Поранення правої гомілки з дефектом великогомілкової кістки. Андрій вільно ходить і сміливо ступає на ногу. Читати далi →

Архів новин →

Олександр, 36 років. Лікування зупинено.

Олександр, 36 років. Лікування зупинено.

Поранений відмовівся від лікування перед останньою операцією. Залишок коштів розподілений між іншими бійцями. Читати далi →

Архів новин →

Михайло, 21 рік. Лікування успішно завершено

Михайло, 21 рік. Лікування успішно завершено

Поранений біля донецького аеропорту. поранення надпліччя та стегна. Михайло повністю одужав і вже повернувся до АТО. Читати далi →

Архів новин →

Роман, 36 років. Лікування триває

Роман, 36 років. Лікування триває

Поранений біля села Хороше (неподалік Луганська). Осколкове поранення обидвох ніг. Гроші на лікування зібрали, лікування триває. Читати далi →

Архів новин →

Олег, 24 роки. Лікування успішно завершено

Олег, 24 роки. Лікування успішно завершено

Поранений під Маріуполем. Поранення лівої гомілки, багатоуламковий перелом великогомілкової кістки. Лікування вже завершено. Результати дуже позитивні, Олег ступає на ногу та ходить без допомоги. Читати далi →

Архів новин →

Сергій, 26 років. Лікування успішно завершено

Сергій, 26 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Горлівкою. Вогнепальний перелом правої плечової кістки. Сергій вже закінчів лікування. Функції руки повністю відновлені. Читати далi →

Архів новин →

Віктор, 36 років. Лікування успішно завершено

Віктор, 36 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Луганськом. Вогнепальний багатоуламковий перелом правої п'яткової кістки. Віктор пройшов повний курс лікування та вже може не тільки ступати на поранену ногу, а й вільно ходити без палички чи будь-якої додаткової опори. Читати далi →

Архів новин →

Юрій, 28 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Юрій, 28 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Поранення плеча, дефект плечової кістки до 12 см. Бійцю необхідно виконати паравертебральне введення клітинного матеріалу, що допоможе зменшити наслідки травми, відновити нерв, а разом з тим – рухову функцію ноги. Читати далi →

Архів новин →

Збір коштів призупинено! Дмитро, 21 рік.

Збір коштів призупинено! Дмитро, 21 рік.

Постраждалий у битві за Іловайськ. Поранення п’яткової кістки, існує висока ймовірність інвалідності. Вартість лікування: 156000 грн. Читати далi →

Архів новин →

Звітність

Відповіді на запитання
×

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

100%
зібрано
Зібрано 30 731 751 грн
Залишилось зібрати 0 грн
97%
витрачено
Витрачено 30 003 667 грн
Залишок коштів 728 084 грн
Надходження
30 731 751 грн
Спонсорська допомога (оплата постачальникам напряму)
ДатаСумаДонор
18/06/1867722 UAHСпонсорська допомога Благодійного фонду «Допомагати просто!» на лікування Максима
04/06/1890294 UAHСпонсорська допомога Благодійного фонду «Допомагати просто!» на лікування Валерія
21/03/18124226 UAHСпонсорська допомога Благодійного фонду «Допомагати просто!» на лікування Пера
03/08/17100000 UAHСпонсорська допомога на лікування Володимира
18/05/17132636 UAHСпонсорська допомога на лікування Романа Ж., 36 років
12/05/17409220 UAHГроші зібрані в клініці на лікування Олександра Г., 39 років
04/04/17106504 UAHСпонсорська допомога на лікування Сергія К., 32 роки
28/07/16611899 UAHСпонсорська допомога на лікування Володимира С., 37 років
28/07/16371864 UAHСпонсорська допомога на лікування Богдана З., 22 роки
06/07/16398434 UAHСпонсорська допомога на лікування Володимира Г., 33 роки
24/06/16310049 UAHСпонсорська допомога на лікування Юрія Р., 52 роки
27/05/16322119 UAHСпонсорська допомога на лікування Андрія Б., 40 років
27/05/16349260 UAHСпонсорська допомога на лікування Олексія М., 32 роки
15/03/16157000 UAHСпонсорська допомога на лікування Дмитра Б., 25 років
22/02/16263999 UAHСпонсорська допомога на лікування Богдана В., 25 років
20/01/1652439 UAHСпонсорська допомога на лікування Олега, 39 років
20/01/16239325.7 UAHСпонсорська допомога на лікування Володимира К., 44 роки
20/01/16210568 UAHСпонсорська допомога на лікування Віктора А., 21 рік
19/01/16256580 UAHСпонсорська допомога на лікування Олексія Б., 31 рік
11/01/16255496 UAHСпонсорська допомога на лікування Ігоря, 19 років
22/12/15108890 UAHАндрій Т., 43 роки сплатив половину суми (108890.92грн) з необхідних 217274 грн на власне лікування
03/12/15141133 UAHСпонсорська допомога на лікування Олександра К., 32 роки
03/12/15146026 UAHСпонсорська допомога на лікування Олега, 23 роки
30/11/15250783 UAHСпонсорська допомога на лікування Олександра Б., 38 років
04/11/15132420 UAHСпонсорська допомога на лікування Олександра, 31 рік
Разом: 5 608 887 грн
Classy.org надходження
ДатаЧасСумаКраїнаДонор
16/09/1608:2598.96 USDNLgjh1*
06/09/1613:3047.10 USDRUathu*
05/09/1605:4498.96 USDGBAnon*
03/09/1611:2395.50 USDUSaleg*
01/09/1602:119.89 USDDEvdfr*
30/08/1611:52150.00 USDUSAnon*
29/08/1623:2150.00 USDUSAnon*
27/08/1623:4225.00 USDUSAnon*
22/08/1607:1449.48 USDSKAnon*
19/08/1613:1450.00 USDUSvita*
16/08/1610:0998.96 USDNLgjh1*
09/08/1610:4947.10 USDITvale*
09/08/1601:5623.40 USDDKAnon*
08/08/1614:2149.48 USDDKAnon*
08/08/1613:3325.00 USDUSa.on*
08/08/1613:274.44 USDPLbohd*
08/08/1607:4024.74 USDDEAnon*
02/08/1605:464.44 USDPLAnon*
01/08/1622:0428.44 USDUStety*
31/07/1623:3825.00 USDUSAnon*
31/07/1623:2898.96 USDUAAnon*
31/07/1605:0594.50 USDITvale*
29/07/1611:029.18 USDUAoles*
29/07/1602:5095.50 USDUSigov*
28/07/1620:1650.00 USDUSobre*
28/07/1609:30100.00 USDUSAnon*
21/07/1614:0594.50 USDUAserg*
20/07/1613:2547.10 USDITbryl*
18/07/1610:5898.96 USDCAolki*
15/07/1610:534.44 USDUAbmyk*
14/07/1611:1698.96 USDNLgjh1*
29/06/1615:38287.10 USDUSNata*
28/06/1616:4398.96 USDUAirne*
24/06/1610:1618.66 USDCZAnon*
21/06/1600:1094.50 USDUAAnon*
20/06/1606:3813.92 USDUAecri*
19/06/1621:4325.00 USDUSartu*
17/06/1604:0098.96 USDNLgjh1*
16/06/1610:3513.92 USDUAAnon*
12/06/1606:4849.48 USDNLomel*
15 014.90 USD
* 15014.90 USD еквівалент 608 379.72 грн. за курсом НБУ
* Комісія з платежів через Classy.org складає 2.2% + 2.0% + $0.30

Завантажуємо нові данні. Будь-ласка, зачекайте...

Не вдалося завантажити нові дані. Спробуйте ще раз пізніше.

Сервер повернув пусту відповідь.

PayPal надходження
ДатаЧасСумаКраїнаДонор
06/02/1514:5619.06 USDTRlena*
05/02/1518:11212.66 USDDEmich*
03/02/1510:5248.10 USDDEviaz*
03/02/1503:44150.00 USDUSdtvi*
03/02/1503:44146.40 USDUSdtvi*
02/02/1512:494.54 USDGBlacr*
01/02/1522:5933.58 USDDEvery*
01/02/1522:5196.50 USDNZrhar*
01/02/1520:0128.74 USDCAchek*
01/02/1513:4296.50 USDFIdmit*
01/02/1512:1019.06 USDUAsacr*
01/02/1511:53290.10 USDUAniki*
01/02/1511:35290.10 USDCAvlad*
01/02/1511:3148.10 USDSEyevh*
01/02/1511:1448.10 USDFRyars*
01/02/1511:13977.70 USDUSnew_*
01/02/1511:0197.50 USDUSandr*
31/01/1517:5696.50 USDCAtims*
31/01/1507:099.38 USDAUevil*
28/01/1523:4424.15 USDUSookr*
28/01/1517:1296.50 USDCAkser*
27/01/1512:3072.30 USDGBlesy*
26/01/1500:5396.50 USDRUrodi*
23/01/1523:3114.22 USDDEalin*
23/01/1519:5671.09 USDUSalx.*
22/01/1510:195.51 USDUAlmok*
20/01/1514:5428.74 USDAEhell*
19/01/1521:0448.60 USDUSandr*
17/01/1514:4148.60 USDUShirn*
17/01/1514:4148.60 USDUShirn*
17/01/1514:4148.60 USDUShirn*
17/01/1514:4148.60 USDUShirn*
16/01/1521:414.54 USDITvale*
16/01/1504:46290.10 USDCAslon*
14/01/1519:3419.06 USDDEmaks*
14/01/1515:439.38 USDDEcvan*
14/01/1513:4723.90 USDAEanis*
13/01/1520:2848.60 USDUScher*
12/01/1506:4897.50 USDUSoleg*
08/01/1518:4519.06 USDRUosha*
4 992.20 USD
* 4992.20 USD що на дату конвертації (03.03.2015) становило 130165.16 грн.
* Комісія з платежів через PayPal складає від 0.3% до 7.4% + $0.30

Завантажуємо нові данні. Будь-ласка, зачекайте...

Не вдалося завантажити нові дані. Спробуйте ще раз пізніше.

Сервер повернув пусту відповідь.

Розрахунковий рахунок 26004053210825
ДатаЧасСумаДонор
01/02/2218:38500 UAH
23/01/2221:06100 UAH
04/01/2205:01500 UAH
29/12/2120:53150 UAH
24/12/2105:17100 UAH
22/12/2116:051 000 UAH
01/12/2118:48500 UAH
22/11/2113:24100 UAH
01/11/2118:54500 UAH
Разом (з урахуванням сплати комісії*): 24 384 319.00 грн
Комісія за платежі через LiqPay для власників карт Visa та MasterCard усіх українських банків становить 0%.
* Конвертація валюти відбувається автоматично на момент проведення операції.

Завантажуємо нові данні