Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

ХТО МИ

«Народний проект» – некомерційна та неприбуткова організація. Це об’єднання волонтерів та небайдужих людей, які співкоординують свої зусилля заради соціальних проектів та допомоги Народу України. В роботі «Народного проекту» беруть участь тисячі волонтерів та благодійників з усієї України та за її межами. За весь час діяльності ми реалізували понад 100 благодійних проектів, загальний бюджет яких складає понад 100 мільйонів гривень. І знаєте що? Ми готові відзвітувати за кожну зібрану та витрачену копійку.


ЩО МИ РОБИМО

Ми продовжуємо реалізувати поточні благочинні проекти у галузі оборони, медицини та суспільних ініціатив.
Попри те, ми завжди раді новим ідеям та можливості зробити добру справу.
People’s Project добирає ідеї нових проектів за певними критеріями.

Це:
– Неприбутковість. Ми не допомагаємо збагатитися чи покращити особистий майновий стан.
– Ми не беремося за точкові проекти порятунку окремих людей. На жаль, ресурсу, щоб ефективно допомогти всім, нам просто не вистачить. Вкрай рідкісні виключення становлять випадки допомоги ветеранам АТО. Вкрай рідкісні.
– Ми не беремо у роботу проекти з нечітко окресленою цінністю для суспільства чи окремих його прошарків.

Ми радо розглядаємо проекти, які мають на меті довгострокові та грунтовні зміни, на кшталт:
– Військові проекти, що мають на меті зміцнити нашу Армію та підвищити обороноздатність країни;
– Медичні проекти, які допоможуть змінити ситуацію в певній галузі або допомогти значній кількості людей.
– Організація та навчання наступних поколінь волонтерів;
– Допомога іншим волонтерським організаціям у реалізації чітких та конкретних ініціатив;
– Виховання громадянського суспільства, усвідомлення та захист громадянами своїх громадянських прав;
– Покращення та вдосконалення механізмів взаємодії між громадою, суспільством та державою.

Пропонуйте – ми завжди уважно вивчаємо кожну нову пропозицію!


НАША ІСТОРІЯ

Все почалося навесні 2014, коли почалася анексія Криму та війна на Донбасі. Кілька волонтерів відвідали Чонгар, де тоді тримали оборону наші десантники. Картина була жалюгідною – попри рішучість самих бійців, матеріальне зубожіння армії було очевидним. Волонтери об’єднали свої зусилля заради того, аби перетворити рештки української армії на боєздатну і добре забезпечену структуру, та подбати про звичайних людей, які потерпають у часи війни.

В основі стояли п’ятеро ентузіастів. Усього за півроку волонтерів стало уже кількадесят. Згодом до нас долучились сотні небайдужих. З часом, крім допомоги бойовим підрозділам, ми узялися і за подальше медичне забезпечення поранених. Вдалися до технологій майбутнього: почали вирощувати нову шкіру та кістки для тих, на кому поставила хрест сучасна медицина. Придбали надсучасний апарат для реабілітації поранених. Врятували від смерті, каліцтва та ампутацій, поставили на ноги і дали шанс вже близько вісімдесяти тяжкопоранених бійцям, продовжуємо робити це і надалі.

Сьогодні, крім матеріального забезпечення армійських підрозділів, медичних центрів, лікування поранених бійців та інших благодійних проектів, ми намагаємося розвивати та підтримувати перспективні розробки та соціальні ініціативи, які стануть в нагоді нашій країні і хоч трошки змінять життя людей на краще. Саме у цьому ми бачимо ту користь, яку ми можемо принести Україні.

Ось і наочний приклад: одна з останніх завершених соціальних ініціатив — проект «Операція «Світло», в рамках якого «Народний проект» зібрав необхідні кошти та закупив устаткування для модернізації хірургічних операційних блоків Лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкаси. Докладніше — за посиланням. Трохи раніше ми завершили проект «Кровомобіль» – допомогли з обладнанням спецавто, яке має на меті оперативну доставку донорської крові у лікарні прифронтової зони.


ГОЛОВНИЙ ПРИНЦИП

Ключовий принцип роботи «Народного проекту» – абсолютна прозорість. Жодної «чорної бухгалтерії», жодних прихованих витрат, жодних маніпуляцій. Ми не маємо справи з готівкою і приймаємо виключно безготівкові платежі. Деталізовані потреби проектів та дані про витрати у повному обсязі наведено на нашому сайті. Завдяки використанню сервісу LiqPay, усі грошові надходження за кожним проектом відображаються у режимі реального часу. Докладний фінансовий звіт є обов’язковою складовою кожного із проектів. Спробуйте і переконайтеся – щойно ви пожертвуєте гроші, як ваш внесок одразу ж з’явиться у списку надходжень за проектом.


ЧИМ МОЖНА ДОПОМОГТИ?

Багато добрих справ чекає на нас із вами – підпишіться на наші сторінки у соцмережах, поширюйте наші матеріали. Ми не лайкозалежні, але чим більше людей дізнається про нашу роботу, тим більшій кількості наших захисників ми зможемо допомогти. За змоги допоможіть гривнею — навіть найменший посильний внесок може врятувати чиєсь життя. Робіть добро, поліпшуйте власну карму та закликайте інших змінювати світ на краще.


ЮРИДИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

• Юридичний бік нашої діяльності забезпечує благодійний фонд «Благочестя». Фонд існує уже 10 років і є учасником національного рейтингу прозорих та надійних організацій, які надають допомогу у царині медицини та забезпечення армії. Це є ознакою високої довіри до нашої діяльності – вже кілька років поспіль Фонд отримує найвищі відзнаки Рейтингу.

• Ми ніколи не використовуємо рахунки фізичних осіб чи окремих волонтерів. Усі кошти ми збираємо лише на офіційні рахунки Фонду. Це забезпечує повний контроль та абсолютну прозорість усіх фінансових операцій.

• Ми в жодному разі не утримуємо комісію або відсотки від збору коштів чи за розміщення проектів. Усі зібрані гроші, до копійки, йдуть виключно на оплату потреб конкретних проектів.

• У разі, якщо благодійний проект не може бути реалізовано з незалежних від нас причин, ми утримуємо зібрані кошти на відповідному рахунку до остаточного з’ясування обставин. Якщо можливості реалізувати цільову потребу потребу немає за будь-яких умов – кошти, у повному обсязі чи як можливі залишки від збору, буде розподілено виключно на цільові потреби інших проектів.

• Просимо вас врахувати: з огляду на законодавство, пожертви є виключно добровільними та безповоротними. Максимум що, у винятковому разі, за вашою вимогою та особистим зверненням, ми можемо переказати суму вашої пожертви на потребу іншого благодійного проекту. А отже, переказуючи кошти на якусь благодійну мету, ви маєте усвідомлювати ці моменти і вирішити всі можливі сумніви до здійснення транзакції.

• Фонд має усі необхідні установчі документи, гарантує максимальну законність дій та повну фінансову звітність. Реквізити та документацію, що підтверджує неприбутковий статус фонду «Благочестя», ви можете завантажити за посиланням.

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас