Допомога армії України

Сьогодні сміливі хлопці з різних міст України б’ються за нашу незалежність і можливістьсамостійноговиборумайбутнього для всієї країни. І зараз, як ніколи, необхідна допомога українській армії для відновлення її колишнього потенціалу і могутності. За минулі роки колишня військова сила була практично знищена, але це не стосується сміливості і відваги наших хлопців. Покинути їх зараз без підтримки – означає зрадити героїв, готових пожертвувати свого життя на благо тих, хто залишився вдома. Представлений проект був створений допомогти їм відстояти наші рідні землі.

На сайті ви зможете знайти різні проекти з придбання індивідуальних засобів захисту нашим воїнам, спеціального сучасного обладнання та озброєння, яке зможе врятувати життя кожному з них. Матеріальна допомога військовим України допоможе забезпечити їх усім необхідним для максимального захисту, а також елементарними засобами для комфортного сну і відпочинку. Якщо кожен переведе на рахунок проекту навіть незначну суму, то можна буде врятувати десятки життів. Адже так важливо в це важкий час триматися разом і добиватися перемоги спільними зусиллями. На зібрані кошти купуються і передаються каски, бронежилети, військова форма нового зразка для рядових або представників спецпідрозділів, нове взуття. Для допомоги армії України також купуються нові сучасні технічні військові розробки, які допоможуть у розвідці або точній стрільбі, виявленні ворога під час ведення бою.

За минулий час ми разом з вами змогли зібрати гроші на новий сучасний безпілотник для розвідгрупп. Хлопці, які зараз знаходяться в зоні АТО, вже отримали снайперські приціли, цілевказівники та екіпіровку для кулеметників. Для допомоги українській армії деякі батальйони також отримали нову форму, яка дозволить забути про стоптані берцах і екіпіровку не за розміром. Прочитати про завершені проекти або про ті, що активні в даний момент,можна на відповідних сторінках. Тут ви також можете знайти всі фотозвіти про передачу спорядження і речей хлопцям із зони АТО.

Ви втратили довіру до державних закупівель для армії і не вірите, що сьогодні можна відстежити внесення благодійних внесків на державні рахунки? Не маєте часу або можливості самостійно підвозити речі солдатам, але хочете внести свою частку в допомогу армії України? Тоді приєднуйтесь до нас і допоможіть тим співвітчизникам, які ризикують собою заради вашого світлого майбутнього. Ми збираємо рівно стільки коштів, скільки потрібно на проект. А закуповуємо лише те спорядження і техніку, які дійсно необхідні хлопцям з наших батальйонів, тому співпрацюємо безпосередньо з керівниками на передовій. Ви ж можете простежити за ходом кожного проекту і про його завершення, а також за процесом передачі нових речей військовим. Доб’ємося перемоги разом.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

98%

зібрано

28 256 061 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

81%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 614 749 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

93%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

87%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

46%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше
Кровомобіль

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

100%

зібрано

520 792 грн

потрібно
Детальніше
Школа військових водолазів. Етап ІІ

Школа військових водолазів. Етап ІІв/ч 1472

Тренування та спорядження для водолазів, що проходять курс спеціальної професійної підготовки.

103%

зібрано

176 017 грн

потрібно
Детальніше