Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Як перерахувати гроші на армію

Щоб перерахувати гроші на армію достатньо перейти на головну сторінку сайту народного проекту миколаївського благодійного фонду, і вибрати варіант, куди ви бажаєте перерахувати гроші. У запропонованому варіанті можна вибрати спосіб оплати: за допомогою карти, платежу LIQPAY і LIQPAY термінал. Всі послуги платежів надаються Приват Банком і включають три кроки з підтвердженням платежу. Мінімальним внеском для української армії є сума у сто гривень. Це невелика сума, але вона дійсно дуже необхідна.

Матеріальна допомога – це допомога в закупівлі необхідного і можна сказати стандартного спорядження для українських солдатів. Допомога солдатам України в матеріальному забезпеченні, збільшує шанси на перебування їх у гарячих зонах конфліктів і знищення ворогів без власних втрат.

Благодійний фонд займається закупівлею спорядження для військових дій солдатів, але не купує і не постачає армію зброєю. Що дійсно вражає, так це те, що солдати снайпери крім снайперських гвинтівок, не мають жодного сучасного пристрою. Від дій десантників вимагають більшої віддачі з підвищеними вимогами, але їх не можна повноцінно виконати без потрібної екіпіровки. Результати зібраних коштів показали, що обмундирування, яке присутнє у сьогоднішнього снайпера, значно відрізняється від тієї, що вдалося придбати за рахунок збору коштів. Перерахувати гроші на армію може кожен бажаючий, хто переживає за долю наших солдатів, шляхом зарахування на благодійний форд нехай не великої, але потрібної суми. Перший десантний народний батальйон має повне військове обмундирування, яке було зібрано шляхом благодійних внесків громадян з усієї України. Благодійний фонд співпрацює з відомими видавництвами, які оголошували дії організації, а також повідомляли  багатьом бажаючим взяти участь у подальшій долі України. Фонд з благодійності приносить велику подяку всім тим, хто активно допомагав у розголошенні інформації, а також тим, хто зробив найбільший внесок в підтримку армії.

Як перерахувати гроші на армію, без допомоги домашнього комп’ютера. Для цього потрібно зберегти або записати реквізити зазначеного рахунку фонду та звернутися до найближчого відділення діючого банку.

У даній ситуації матеріальна допомога дорівнює моральній. Чим краще забезпечена Українська армія, тим більше шансів на перемогу. Крім спорядження  та установок, українська армія потребує спеціального обладнання, яке виробляється в Україні і має велику кількість переваг у розвідці на ближній території. Таке обладнання є тільки в проектних версіях, воно було випробувано і при використанні матиме колосальні успіхи. Тим більше, з його допомогою можна уникнути кількісних втрат бійців …

Партнери

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас