Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.

Дякуємо, що робиш гарну справу,
Україна пишається тобою!

Ваш внесок має з’явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком

Зрозуміло

Очистимо Донбас разом!

113 осіб вже зробили внесок
477 557 грн
з 650 000 грн
73% зібрано
оновлено 28.09.2022 о 22:30
Опис
Звіт

Про що йде мова


У квітні 2021 року Центр волонтерів People’s Project розпочинає надзвичайно масштабний та важливий проект. Ця ініціатива під назвою «Очистимо Донбас разом!» має стратегічну вагу і покликана прямо та опосередковано врятувати життя багатьох людей. З ініціативи ГО «Асоціація саперів України», ми спільно беремося реалізувати кілька етапів благодійного проекту з гуманітарного розмінування окремих прифронтових територій (у відповідності до Плану гуманітарного розмінування 2021 року Міністерства оборони України).

Чому ця справа важлива та актуальна


За оцінками фахівців з протимінної справи, Україна сьогодні чи не в найтяжчому стані серед країн, що потерпають від мінної небезпеки. Історія вчить нас страшному: навіть зараз, понад півсторіччя по війнах, деякі із країн, де того часу широко застосовували мінні засоби, й досі страждають від забруднення вибухонебезпечними предметами.Графіка, люб’язно підготована порталом "Слово і Діло", наводить основні показники стосовно мінного забруднення


За грубими оцінками фахівців, лише один рік війни потребує в подальшому десяти років робіт на повне убезпечення території. Зважаючи, скільки років вже точиться війна, скільки років триває окупація окремих частин Донбасу, скільки снарядів випустила по нам артилерія росіян та їх найманців, скільки артилерійських та протипіхотних мін щодня закидають на наші землі терористи, скільки мінних полів, окремих мін, розтяжок та пасток встановлено, загублено та приховано – роботи з убезпечення наших земель дуже і дуже багато.Насьогодні близько 700 000 гектарів лише підконтрольної території Донецької та Луганської областей України забруднені вибухонебезпечними предметами. За кількістю жертв від мін та вибухонебезпечних предметів Україна вже посіла 3 місце у світі після Афганістану та Малі. Статистика за 2020 рік у порівняні із 2019 роком погіршилась майже на 30%! Тож ні – братися за цю справу не зарано. Адже і сьогодні на мінах та вибухівці гинуть і калічаться мирні люди, а значні території залишаються покинутими, бо ж землі і досі ховають у собі тони смертоносного залізяччя.«Чому за розмінування береться не держава, чому Громадське об’єднання, чи ви у здоровому глузді?» – з подивом запитає хтось з читачів. Та відповідь дуже проста: масштаб катастрофи такий, що навіть попри величезні зусилля армійських саперів і піротехніків Держслужби з надзвичайних ситуацій, ситуація в Україні в цьому аспекті тільки погіршується.  За шість років гуманітарного розмінування на Сході України, площа території, забрудненої вибухонебезпечними предметами, майже не змінилась. Тому до справи долучаються фахівці – українці,  які фахово об’єднані в Асоціацію саперів України.


Хоча ми долучаємося до процесу лише зараз, Асоціація провадить свою діяльність уже тривалий час і має відповідний фаховий досвід. ГО «Асоціація саперів України» поєднує у собі майже дві сотні чинних та відставних військових, вихідців з інших спеціальних служб та інстанцій – не одноразових аматорів-ентузіастів, а унікальних фахівців, які віддали саперній справі роки свого життя. Фахівці організації провадять і просвітницьку діяльність: зокрема тренують інші підрозділи, проводять тренінги та навчання з протимінної діяльності та безпеки для цивільного населення прифронтових територій. Мають вони й значний досвід практичної роботи: безпосередньо розмінування територій та знешкодження вибухонебезпечних предметів.Всі роботи з гуманітарного розмінування прифронтових та деокупованих територій провадяться з узгодження, під чітким контролем та у тісній взаємодії з військовими – як центральним проводом вищого командування на рівні Міністерства оборони, так і локальних військових підрозділів, які контролюють ту чи іншу територію. А окрім того – і в тісній співпраці з міжнародними партнерами, адже Асоціацію занесено до реєстру Міжнародного центру з гуманітарного розмінування в Женеві  і вона має постійне членство в кластері протимінної діяльності та кластері захисту ПPOOH. Кажучи коротко й образно, Асоціація – це фахові руки, яких, для розмінування, подекуди не вистачає самій Державі.

На що ми збираємо кошти


Власне, справа проста: Центр волонтерів People’s Project надає майданчик для централізованого збору коштів на потреби проекту. Ми гарантуємо відкритий звіт та 100% використання коштів на цільові потреби проекту, без утримань на власну вигоду. Фахівці ж сапери зі складу Асоціації – власними руками, з допомогою спеціалізованого устаткування, беруться убезпечити десятки гектарів української землі.На жаль, розмінування – дуже дороге «задоволення», саме тому ми просимо кожного небайдужого до долі України громадянина, кожного патріота та доброчинця підтримати цей проект. Загальний бюджет сформовано з огляду на обсяги та небезпеку самої роботи саперів. Сума, необхідна на першому етапі робіт, передбачає дуже скромну оплату праці самих саперів. З боку фахівців високого класу, які змушені відреагувати на прохання та усунути небезпеку для людей, це більшістю волонтерський проект. Та проводити такі тривалі й небезпечні роботи безоплатно – погодьтеся, не дуже реально. Саме тут свою вдячність та участь може виявити кожен із нас.


У свою чергу, ми гарантуємо, що ім’я кожного доброчинця (звісно, лише з його згоди), який підтримає проект, буде оприлюднено на максимально широкий загал. Кожен отримає свою відзнаку та щиру подяку. Кожен, хто долучився до участі, знатиме: ось цей метр, чи навіть гектар української землі, очищено від смертельної небезпеки завдяки його допомозі.


Ми просимо вас долучитися, і посильно підтримати цю справу: адже кожен метр української землі мусить бути безпечним для кожного з українців. Це наша земля, і кому, окрім нас, дбати про неї.


 

Формальні уточнення за процесом здійснення платежів: роботи розпочнуться у будь-якому разі, а отже, реалізація проекту передбачає поетапний переказ за запитом зібраних  на той момент коштів на рахунки ініціатора, ГО "Асоціація саперів України" з поступовою оплатою ним роботи фахівців. У винятковому випадку, якщо роботи припиняться та ініціатор проекту з якихось причин, що не залежать від нас, не зможе приймати перекази, всі залишкові кошти буде утримано на рахунку проекту до моменту остаточного з’ясування всіх обставин. У разі, якщо в подальшому переказ коштів буде остаточно і цілковито неможливим з незалежних від нас причин, ці залишкові кошти буде розподілено винятково на реалізацію інших благодійних проектів. Всі пожертви відбуваються на розсуд жертводавця, є добровільними, і не можуть бути повернені у жодному разі – акцентуємо цей момент. Максимум, у разі, якщо ви зміните рішення щодо своєї пожертви, зверніться до нас: якщо ці кошти ще не буде використано на цільову потребу проекту, ми переадресуємо суму вашої пожертви на інший проект на ваш розсуд. Здійснення пожертви автоматично означає, що ви прочитали ці умови, усвідомлюєте всі наслідки та згодні із ними. Звітність у режимі онлайн завжди доступна у відповідному розділі – дивіться меню під головним фото в описі проекту.Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях
Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ЄДРПОУ: 36143302
МФО: 305299
IBAN-код: UA693052990000026001041709704
Призначення платежу: Благодійний внесок. “Очистимо Донбас разом!”
USD
Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBANcode: UA583052990000026007011702069
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-1-000080
Description: Charitable donation for ‘Let's clean Donbass together!’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-0085-754
Description: Charitable donation for ‘Let's clean Donbass together!’ project
EUR
Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBANcode: UA703052990000026002041702959
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘Let's clean Donbass together!’ project
PLZ
Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation "Regional Foundation Blagochestya"
IBAN Code: UA363052990000026006001705679
Name of the bank: JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
Bank SWIFT Code: PBANUA2X
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
CORRESPONDENT BANK: Bank Pekao/Grupa Pekao S.A., Warsaw, Poland
Account in the correspondent bank: PL13124000013140533111120301
SWIFT Code of the correspondent bank: PKOPPLPW
Description: Charitable donation for "Let's clean Donbass together!" project.
GBP
Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBANcode: UA583052990000026007011702069
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-1-000080
Description: Charitable donation for ‘Let's clean Donbass together!’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-0085-754
Description: Charitable donation for ‘Let's clean Donbass together!’ project
Відповіді на запитання
×

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

Звітність

113
Благодійних внесків
650 000
Потрібно
зібрати
73%зібрано
Зібрано 477 557 грн
Залишилось зібрати 172 443 грн
5%витрачено
Витрачено 26 158 грн
Залишок коштів 451 399 грн
Надходження
477 557 грн
Розрахунковий рахунок 26007041704769
ДатаЧасСумаДонор
17/09/2210:402 051 UAH
02/09/2209:273 000 UAH
01/09/2217:372 854 UAH
03/08/2209:406 238 UAH
27/07/2220:151 000 UAH
23/06/2214:2610 000 UAH
30/05/2219:439 000 UAH
25/05/2211:4710 000 UAH
15/05/2215:40100 EUR 456353*92
31/03/2220:19300 UAH
31/03/2220:19757 UAH
31/03/2220:19450 UAH
31/03/2220:1912 016 UAH
02/03/2217:4420 000 UAH
12/02/2220:07UAH
04/02/2210:06500 UAH ******5211
04/01/2218:5818 USD ******0000
22/12/2114:00120 USD ******0000
13/12/2112:0926 USD ******0080
11/12/2118:411 000 UAH ******4900
09/12/2118:44100 UAH ******0953
06/12/2120:5640 EUR ******0000
06/12/2119:5850 EUR ******0000
06/12/2118:46135 USD ******0000
06/12/2118:4479 USD ******0000
04/12/2110:25500 UAH ******0000
02/12/2119:0713 USD ******0000
02/12/2111:5210 USD ******0000
02/12/2111:52100 UAH ******0000
02/12/2111:521 000 UAH ******6599
02/12/2111:521 000 UAH ******0000
22/10/2110:19340 206 UAH
17/10/2122:335 000 UAH ******0000
11/10/2122:55500 UAH ******0000
11/10/2110:2130 UAH ******0000
07/10/2119:07200 UAH ******0000
04/10/2107:03100 UAH ******0000
03/10/2119:05250 UAH ******1354
14/09/2113:17100 UAH ******0953
08/09/2121:42200 UAH ******0000
Разом (з урахуванням сплати комісії*): 477 557.00 грн
* Комісія з платежів через LiqPay власників карт Visa та MasterCard ПриватБанк 0%, для карт Visa та MasterCard інших банків - 2,75%
* Конвертація валюти відбувається автоматично на момент проведення операції.

Завантажуємо нові данні. Будь-ласка, зачекайте...

Не вдалося завантажити нові дані. Спробуйте ще раз пізніше.

Сервер повернув пусту відповідь.

Витрати
26 158 грн
Поточні витрати по проекту
ДатаНайменуванняК-тьВартістьСтатус
09/07/2021Переказ коштів на рахунок ГО 1 3 691.00Здійснено
20/05/2021Переказ коштів на рахунок ГО "АСУ" згідно звернення №86 від 19.05.20211 22 467.00Здійснено
Разом: 26 158.00 грн