Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Прифронтова інспекція

Багатьох трагедій можна було уникнути

Біля населеного пункту Березове на Донеччині чоловік підірвався на розтяжці і помер від втрати крові, коли його везли в лікарню. Надзвичайна ситуація сталася минулого тижня в районі КПВВ «Новотроїцьке», з боку окупованої території.
Такі трагедії не є поодинокими, і як зазначають учасники проекту «Прифронтова інспекція», їх можна було уникнути, якби Міністерство оборони України прислухалося б до рекомендацій.
За місяць до цієї трагедії спостерігачі проекту, які займаються моніторингом контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Зайцеве» та «Новотроїцьке» у Донецькій області, привернули увагу до інформаційних табличок щодо замінування території вздовж дороги до КПВВ. Вони — неприпустимо малого розміру, приблизно формату А4

inside1

ГО “Фундація.101” надіслала свої пропозиції до Генерального штабу Збройних сил України, відзначаючи, що позначки такого розміру не привертають достатньої уваги громадян, які перетинають лінію розмежування. На своє звернення отримали відповідь, що все зроблено згідно до міжнародних стандартів. Хоча додатково вирішено «встановити дротяне загородження з мінними знаками затвердженого зразка». Проте не було зазначено, коли саме це зроблять.

inside2

Водночас, в Міністерстві оборони на уточнюючий запит відповіли, що обладнання та утримання контрольних пунктів в’їзду-виїзду у Донецькій і Луганській областях та на прилеглих територіях не відноситься до завдань Збройних сил України. Державна прикордонна служба України також відповіла, що це не входить до її компетенції.
Поки зазначені органи влади перекладають відповідальність один на одного, можна констатувати факт того, що на разі немає структури, яка готова застерігати людей про небезпеку для їхнього життя.

Громадська організація «Фундація.101» попереджає: рухаючись до або від контрольного пункту не з’їждайте з дороги на узбіччя, це може нести загрозу для вашого життя.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Прифронтова інспекція

Спільний проект People's Project та ГО "Фундація 101" з моніторінгу контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії зіткнення для забезпечення дотримання прав людини та подолання корупції в цій сфері.

250 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше