Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Прифронтова інспекція

Допомога проекту

Сьогодні вдалося оперативно закрити проект “Прифронтова інспекція”! Актуальність цього проекту не вимагає довгої розповіді.Головна його мета — забезпечення дотримання прав людини під час перетину лінії зіткнення, спрощення громадянам України цього процесу та подолання корупції в цій сфері.

Добре, що багато людей розуміють це. І фандрайзеру Peoples Project, на щастя, вдалося доволі швидко знайти та долучити спонсорів, які погодилися повністю профінансувати цей проект.

Щодня сотні людей перетинають умовний кордон між Україною та ії окупованими територіями. Людям важко залишати без нагляду свої рідні домівки, залишати близьких, які з тих чи інших причин не можуть покинути небезпечний регіон і гостро відчувають нестачу продуктів харчування та товарів першої необхідності. І тепер є рішення цієї проблеми!

Від всього волонтерського складу Peoples Project ми хотіли б подякувати цим людям, які роблять свій вклад у розвиток громадянського суспільства нашої спільної країни.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Прифронтова інспекція

Спільний проект People's Project та ГО "Фундація 101" з моніторінгу контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії зіткнення для забезпечення дотримання прав людини та подолання корупції в цій сфері.

250 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше