Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Upgrade InformNapalm

Волонтери опублікували масштабну базу даних російської агресії

Волонтерська спільнота InformNapalm оприлюднила інтерактивну базу даних російської агресії проти України, Грузії та Сирії. Протягом чотирьох років активісти-розвідники вишукували та систематизовували дані, щоб сьогодні ми мали змогу швидко знайти інформацію та докази присутності та військової агресії «іхтамнєтов». База містить масштабні факти вторгнення. Понад 1300 російських військовослужбовців з 89 формувань ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 44 типи російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас.

Пам’ятаєте, ми мали чудовий благодійний проект «Upgrade InformNapalm»? В рамках проекту ми закупили необхідне обладнання та трохи екіпірували команду міжнародних розвідників, які аналізують дані відкритих джерел, цебто займаються OSINT-розвідкою. Щиро приємно бачити, як раз-по-раз ці наші із вами інвестиції в безпеку приносять свої плоди. От зараз, наприклад, команда проекту опублікувала цілий портал, присвячений детальному аналізу даних щодо участі підрозділів російської армії в агресії проти України. Дуже радимо вам і самим оцінити зусилля розвідників, ба більше того: ми щиро переконані, що саме ці дані зіграють важливу роль у подальших міжнародних судах над російськими військовими злочинцями.

Так, проект «Upgrade InformNapalm» вже завершено, і допомоги інформаційні розвідники поки не потребують. Натомість нашої участі дуже і дуже чекають на фронті – адже вчасній волонтерській допомозі там і досі радіють, як у перші дні війни. Допомогти нашим військовим можна у рамках проекту «Оперативне реагування» – кошти, зібрані на рахунок проекту, ми витрачаємо на потреби військових, які стоять на лінії зіткнення і активно воюють із ворогом і сьогодні.

І комп’ютерами допомагали, і специфічною технікою

Згодні, здається, що збираємо десь, на щось таке велике і незрозуміле. Насправді ж усі потреби проекту та витрати деталізовано і наведено у відповідному звіті: переконайтеся на власні очі. От саме зараз People’s Project збирає кошти на обладнання для підрозділу радіорозвідки, який пильнує ворога на кордоні та вглиб ворожої території. Саме ці хлопці зокрема відстежують переміщення російської авіації і пильнують, аби росіяни не нанесли підступного неочікуваного удару.

Спорядження для радіорозвідки - People's Project

Робоче місце українського радіорозвідника. Звісно ж, спорядження хотілося б оновити

А потребують вони небагато: кілька стабілізаторів живлення, аби не попалити обладнання непевним фронтовим струмом, а також кілька комп’ютерів, аби безперешкодно обробляти оперативні медіадані. Це посильна для нас допомога: спільним коштом ми вже придбали для них головну із потреб, кілька систем відеоспостереження, аби обладнати периметри пунктів.

Друзі, долучайтеся. Ця клята війна все ще триває, і інколи ми можемо дуже відчутно допомогти там, де трохи пробуксовує держава. Ми, волонтери People’s Project турбуємося саме про те, аби кожна гривня ваших пожертв йшла на дуже і дуже потрібне, а не якісь забаганки. Перемогти у цій війні ми можемо тільки всі разом.

Підтримати інші проекти