Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кровомобіль

Дякуємо вам за участь: Кровомобіль майже готовий рятувати життя

Друзі, лише нещодавно ми успішно завершили збір коштів у рамках благодійного проекту під назвою «Кровомобіль». Ми зібрали суму, достатню для придбання та обладнання спецтранспорту – засобу для оперативної доставки донорської крові на передову. Гроші зібрано, та роботи за проектом ще тривають.

111

Максим Рябоконь та сам новенький Кровомобіль

Нині основні клопоти в повній мірі лягли на плечі особисто Максима Рябоконя, керівника People’s Project, який опікується організаційним боком буквально усіх питань, та  Ростислава Зауральського, лікаря-трансфузіолога, який і започаткував увесь цей проект. Даруйте, що все відбувається дещо неспішно – у цьому процесі ми хочемо максимально дотриматися законності та відповідних процедур. Не все тут залежить від нас, це вперше, коли ми зіткнулися саме із таким форматом розмитнення та оформлення авто. Тож певні юридичні нюанси цього формату розмитнення стали для нас несподіванкою. Втім, долаємо і таки подолаємо – справи ми завжди доводимо до кінця.


На даний момент за кошти проекту придбано автомобіль: хоча спершу ми планували придбати мікроавтобус, та Ростислав Зауральський, якому і доведеться кермувати Кровомобілем, зважив і розсудив дещо інакше - роль Кровомобіля виконуватиме універсал марки «Фольксваген». Ця автівка вже послужила медикам Німеччини, тож ми певні, свої переваги вона покаже і у нашій країні. Наразі автомобіль розмитнили за сприяння Мінсоцу, нині ж проходить процес сертифікації у відповідних державних органах. Далі - певний ремонт, автівці треба буде провести деяке технічне обслуговування, і до роботи!


Весь цей час склавши рук не сиділи і ми: для обладнання Кровомобіля волонтери People's Project придбали два холодильники, спеціальний інвертор та цілу купу іншого обладнання, аби донорську кров можна було якнайшвидше доправити до поранених бійців. Власне, це і є суттю проекту «Кровомобіль»: не тягати поранених на фронті бійців між лікарнями, а дотриматися стандарту «золотої години» і оперативно доправляти до них саму кров.

Варто відзначити головне: ми не досягли б абсолютно нічого, якби не ваша допомога. Адже основні витрати за проектом ми змогли оплатити виключно коштом ваших, народних пожертв. Ми вдячні вам за допомогу: ваші внески рятуватимуть життя людей!

У тексті новини використано фото з особистих сторінок Facebook Володимира Бали та Інни Олійник.
За відчутну участь у організаційних питаннях ми щиро вдячні панові В'ячеславу Захарову
ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
04/05/2017Автомобіль Volkswagen Touran1 303 372.00передали БО МБФ "Пульс Надії"
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

520 792 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше