Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Допоможи мені дихати

Новонароджені Києва чекають на апарат, що врятує їх життя

Лікарі Київского пренатального центру №3 подовжують боротись за життя маленької Єви, яка передчасно народилась та не може самостійно дихати. Дівчинка народилась з внутрішньоутробною інфекцією, що вразила легені. За два тижні лікарям вдалося трохи стабілізувати стан дитини, але він залишається тяжким. Єва постійно підключена до апарату вентиляції легень. Але ситуацію ускладнює те, що у пологовому будинку немає газоаналізатора – апарату для розрахунку точного лікування для таких діток.

Завідувачка відділення інтенсивної терапії Валентина Нагнибіда пояснила, що нині обладнання в палатах інтенсивної терапії закладу дозволяє виміряти лише рівень кисню в тканинах дитини. Але в критичних ситуаціях надважливо знати вміст інших газів у крові малюка. Для цього потрібен газоаналізатор. «Знання точних показників дозволяє обрати нам ідеальну терапію для дитини і дає їй можливість не просто вижити, а й уникнути страшних ускладнень, вирости здоровою людиною. Передозування, як і нестача кисню, призводить до страшних ускладнень. Виправить цю ситуацію – газоаналізатор», – сказала вона.

Маленька Єва, яка бореться за своє життя, дуже потребує цього апарату. І таких діток у центрі багато. З початку року тут народилось 2 365 дітей, з них – 112 потребували допомоги газоаналізатору. У серпні 14 з 399 діток лишились без необхідних даних апарату.

Щоб врятувати тисячі малюків, центр волонтерів People’s Project запустив проект «Допоможи мені дихати». Його мета – купити медичний газоаналізатор Київському пренатальному центру №3. Апарат з витратними матеріалами коштує 245 880 гривень. Разом ми можемо зібрати необхідну суму і дати шанс на життя та здорове дитинство сотням маленьких українців.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Допоможи мені дихати

Збір коштів на аналізатор електролітів та газів крові для відділення інтенсивної терапії Пологового будинку №3

244 369 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше