Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Відділення останньої надії

Оновлення статусу за проектом

Друзі, непрості часи вимагають непростих рішень та певного рівня відповідальності. Це не перша ситуація, коли нам доводиться ухвалювати складні рішення, і от знову – склалося так, що вчинити інакше ми не могли. З огляду на війну, загальні процеси в країні, а тепер ще й епідемію коронавірусу, збори за проектом «Відділення останньої надії» сягнули позначки у шістдесят відсотків від необхідного і… завмерли майже на нулі. Ми сіли, порахували і вхопилися за голову: на те, щоб такими темпами зібрати навіть решту загальної суми та завершити весь проект, нам знадобилося б понад п’ять років роботи. Забути про усіх військових, забути про поранених та інших лікарів, і кинути всі наші ресурси виключно на цей проект. Окрім того, минув рік з моменту укладення угоди з постачальником медичної техніки. А оскільки курс валюти стрімко поповз вгору, весь бюджет проекту міг би істотно зрости.

Ми порадились, врахували всі обставини, провели перемовини з постачальником, якому трохи раніше переказали аванс за медичну техніку, і, щоб не вдаватися до процедури повернення коштів чи, більше того, не втрачати гроші на зростанні курсу валют, ми провели взаємний перерахунок і оплатили потреби проекту «Операція «Опік»: зібраної суми якраз вистачило, щоб закрити потреби проекту. Жодної із зібраних гривень ми не витратили на забаганки, власні потреби чи якусь дурню: збирали на один апарат для порятунку людей – купили поки що інший, не менше важливий. Окрім іншого, ми зважили й на слізні прохання тамтешніх лікарів. Так, кавітатор і справді конче потрібен, але і хірурги опікового відділення без роботи не сидять. Якщо хворі з інфекційними ускладненнями мають хоч невелику можливість почекати, то у пацієнтів опікового відділення, значна частина з яких діти та підлітки, лік часу для порятунку іде на дні та години.

Це справді тяжке й непросте рішення: ми щиро розуміємо розчарування хороших і симпатичних нам лікарів Відділення кістково-гнійної терапії Інституту травматології та ортопедії, яким доведеться почекати ще якийсь час. Та бідкатись і співчутливо розводити руками – це одне, а розв’язати кризову ситуацію, зберегти і використати наявні ресурси на не менше корисну справу – це вже дещо інше. Від планів таки придбати кавітатор ми в жодному разі не відмовляємось: от тільки не будемо покладати надії на збір такої велетенської і неосяжної суми виключно на пожертви простих громадян, а спробуємо знайти й інші шляхи, звернутися до людей, організацій та інстанцій, для яких такі бюджети закупівель не видаються настільки астрономічними. Поки що на цьому етапі ми завершуємо проект саме таким чином і присвячуємо наші ресурси іншим нагальним потребам. Даруйте – і вдячні вам за участь та розуміння.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
15/03/2020Переказ коштів на потреби проекту «Операція «Опік»-- 182 200.00Здійснено
15/03/2020Авансовий платіж за договором № 2011/19-1-- 520 000.00Сплачено
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Відділення останньої надії

Збираємо кошти на критично важливий прилад для Інституту травматології та ортопедії НАМН України

1 300 000 грн потрібно
62% зібрано
Детальніше