Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

People’s Project оплатили сучасну операційну лампу для міської лікарні

Друзі, щира подяка! Лише днями ми просили вас допомогти – для того, аби купити першу із операційних ламп, нам не вистачало усього кілька тисяч гривень. Завдяки хорошим та небайдужим людям, ситуація радикально змінилася практично одразу ж. Ми не лише щиро вдячні – ми ще й щиро вражені тим, наскільки українці готові відізватися на прохання про допомогу. Хтось потрошку, хтось значними сумами – зрештою, недостатні кошти зібрали буквально за лічені години.

2

Тепер же про деталі. Так, необхідну суму зібрано та навіть сплачено продавцю – на даний момент ми вже вирішуємо, як саме та коли лампу доправлять до лікарні; крім того, її ж іще і мусять встановити. Цей процес ми обіцяємо висвітлювати у найдрібніших деталях: щойно лампа втрапить до наших із лікарями рук, ми триматимемо вас у курсі усіх новин. Усі транзакції – як пожертви, так і видатки, ви, як і завжди, можете відстежити у режимі онлайн у звіті за проектом.

1

Проект «Операція «Світло» – благодійна ініціатива, що має на меті допомогти лікарям та покращити умови роботи хірургів. Проект іще не завершено, тож ваші подальші внески будуть вкрай актуальними. У рамках проекту ми збираємо кошти, аби купити три нові операційні лампи та три сучасні хірургічні столи. Їх ми передамо на баланс Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкаси, а вже там їх встановлять у хірургічних операційних блоках. Можна сперечатися, чого це на купівлю медичного обладнання ми мусимо збирати гроші з народу і де при цьому Мінохорони здоров’я та міська влада. Та лікарі не чекають, і рятують там людей і сьогодні. А те, у яких умовах вони оперують, має дуже вагомий вплив на перебіг та результат операцій. А раптом на столі опинимося ми, чи хтось із нашої рідні?

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше