Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Приємна несподіванка у рамках проекту «Операція «Світло»

Друзі, поки ми бідкалися з тим, що ж іще цікавого розповісти вам про життя звичайних лікарів, добрі люди з вашого числа накидали пожертв на рахунки проекту «Операція «Світло». Усього за три дні – ще майже дев’ять тисяч гривень! Нині на рахунку вже понад 62 000 гривень, рух кожної гривні ви можете відстежити у звіті за проектом. І це – геть непоганий стимул до дії.

1

Ми добре подумали, і вирішили от що. Так, у рамках проекту ми плануємо купити шість одиниць медичної техніки – три хірургічні столи та та три операційні лампи. І от, ще кілька днів, і нам вже вистачить коштів, аби купити одну з цих одиниць – не будемо чекати, доки назбирається сума на усі шість. Людям же працювати вже і сьогодні, рятувати чиїсь життя. Тож ми порадились із лікарями, – кажуть, саме лампа зараз є найактуальнішою потребою, – і готуємо документи для купівлі. Певні, за час оформлення щедрі та милосердні люди доповнять необхідну суму.

22

От в таких умовах вони щодня рятують життя людей

Проект «Операція «Світло» має на меті покращити умови роботи поки що в одній окремо взятій лікарні. Цього разу це три операційні блоки Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкаси. Тамтешні столи та операційні лампи у аварійному стані, тож гостро потребують модернізації. А коштів на це в бюджеті, звісно ж, немає. Оскільки лікарі прямо й неопосередковано рятують наші із вами життя, ми завважили за необхідне допомогти цим хорошим людям. Сьогодні ми їм, а завтра вони, у достойних умовах роботи, врятують когось від гострої хвороби чи й навіть лютої смерті. Просто уявіть, як до лікарні втрапить якась чергова незаможна бабуська, у якої просто немає грошей для лікування за кордоном або у модерновій клініці. Хіба ж вона не достойна того, аби її лікували у людських умовах, а не на іржавому проваллі під сліпою лампою? Тож не полиште лікарів у біді – ми ж для себе, для простих і хороших людей, цю лікарню споряджаємо.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше