Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!

Врятувати Івана. Етап IV

Рятуємо бойового льотчика. Знову гостро потрібна допомога

Друзі, привіт. Маємо трохи поганих новин, а отже, мусимо знову просити вашої участі. Все це – на користь Івана Татаринцева, бойового льотчика, якому ми з вами допомагаємо у боротьбі з онкохворобою в рамках окремого адресного проекту.

Вчора Іван пройшов одне з вирішальних обстежень. КТ показало: схоже, вторинні осередки хвороби пручаються впливу хіміотерапії. А отже, призначення треба змінювати. Що це буде – геть інші ліки, чи курс Авастину продовжать і доповнять іншими препаратами, поки неясно: це питання будуть вирішувати на онкоконсиліумі наступного тижня. Та ясно одне – боротьба триває, і наступного ж тижня будуть вводити якісь з препаратів.

Ми збільшуємо бюджет проекту з урахуванням можливої закупівлі препарату “Кітруда”. Це новітній синтетичний препарат, який призначено для імунної терапії хворих зі специфічними тяжкими формами онкохвороб. Як запевняють виробники, дослідники-науковці та онкологи-практики, препарат справді дієвий: він може реактивувати специфічний імунітет та наново змусити сам організм протистояти хворобі. Це нове слово у лікуванні тяжких хвороб. Спробувати точно варто, тож мусимо допомогти. Навіть якщо лікарі з часом змінять рішення, і до імунотерапії не дійде, ці кошти будуть потрібні на подальше продовження хімії та хірургію.

Знижки, пільги, державні програми цих препаратів не стосуються, а отже, вихід один: комерційні закупівлі за повною ціною у 118 000 гривень. Інших варіантів, окрім нашої з вами допомоги, немає – батьки Івана не мільйонери, і на 4000 гривень медсестринської зарплатні, яку отримує мати, хлопця не вилікувати. Тож просимо вас уклінно: допоможіть. Сума наче й велика, проте спільними силами ми з вами швидко збирали і більше. Ціна ж питання – життя молодої людини, нашого захисника, і кожен посильний внесок, хай кількадесят чи кількасот гривень від кожного з нас, тут мають вирішальну вагу.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Врятувати Івана. Етап IV

Збір коштів на препарати для боротьби з онко на користь бойового льотчика

201 239 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше