Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Врятувати Івана. Етап IV

Рятуємо бойового льотчика. Знову гостро потрібна допомога

Друзі, привіт. Маємо трохи поганих новин, а отже, мусимо знову просити вашої участі. Все це – на користь Івана Татаринцева, бойового льотчика, якому ми з вами допомагаємо у боротьбі з онкохворобою в рамках окремого адресного проекту.

Вчора Іван пройшов одне з вирішальних обстежень. КТ показало: схоже, вторинні осередки хвороби пручаються впливу хіміотерапії. А отже, призначення треба змінювати. Що це буде – геть інші ліки, чи курс Авастину продовжать і доповнять іншими препаратами, поки неясно: це питання будуть вирішувати на онкоконсиліумі наступного тижня. Та ясно одне – боротьба триває, і наступного ж тижня будуть вводити якісь з препаратів.

Ми збільшуємо бюджет проекту з урахуванням можливої закупівлі препарату “Кітруда”. Це новітній синтетичний препарат, який призначено для імунної терапії хворих зі специфічними тяжкими формами онкохвороб. Як запевняють виробники, дослідники-науковці та онкологи-практики, препарат справді дієвий: він може реактивувати специфічний імунітет та наново змусити сам організм протистояти хворобі. Це нове слово у лікуванні тяжких хвороб. Спробувати точно варто, тож мусимо допомогти. Навіть якщо лікарі з часом змінять рішення, і до імунотерапії не дійде, ці кошти будуть потрібні на подальше продовження хімії та хірургію.

Знижки, пільги, державні програми цих препаратів не стосуються, а отже, вихід один: комерційні закупівлі за повною ціною у 118 000 гривень. Інших варіантів, окрім нашої з вами допомоги, немає – батьки Івана не мільйонери, і на 4000 гривень медсестринської зарплатні, яку отримує мати, хлопця не вилікувати. Тож просимо вас уклінно: допоможіть. Сума наче й велика, проте спільними силами ми з вами швидко збирали і більше. Ціна ж питання – життя молодої людини, нашого захисника, і кожен посильний внесок, хай кількадесят чи кількасот гривень від кожного з нас, тут мають вирішальну вагу.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Врятувати Івана. Етап IV

Збір коштів на препарати для боротьби з онко на користь бойового льотчика

201 239 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше