Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Врятувати Івана. Етап IV

Рятуємо бойового льотчика. Звіт від 20.01. Новини трішки кращі

Друзі, трохи відносно непоганих новин для тих, хто слідкує за перебігом справ в рамках проекту “Врятувати Івана”: ініціативи, де ми збираємо кошти на лікування молодого бойового льотчика, який бореться з онко.

На даний момент всі лікувальні курси та процедури припинено. Причин тому дві: надійшли результати свіжих аналізів, і стан самого Івана не дозволяє проводити будь-які процедури – та й не ясно поки які. За результатами найсвіжіших досліджень та кількісних показників онкомаркерів, ситуація виглядає трохи краще, ніж раніше, якщо сказати так буде доречно: лікарі не знайшли явних ознак обширного метастатичного процесу, про який йшла мова раніше. Осередки ж у легенях, які раніше ускладнювали подальші дії, з високою долею імовірності спричинені коронавірусом: як щойно підтвердилось, Іван таки вдруге захворів на Ковід.

Зараз єдине, що можна і варто зробити – дочекатися одужання і, можливо, провести ПЕТ-КТ, наймасштабніше та найповніше обстеження, яке дасть найбільш чітку картину та пояснить все, що відбувається з Іваном. Зараз, у ці хвилини, доцільність такого дослідження обговорюють лікарі. Далі ж… втім, не будемо забігати наперед, плани й так міняються чи не щодня. З урахуванням того, що в Україні усього три апарати ПЕТ-КТ, і черги там просто катастрофічні, нам вдалося зробити надможливе і записати Івана на обстеження у найближчі дні. Тож чекаємо – за потреби, таку можливість для Івана ми організували.

Збір коштів ми продовжуємо: або подальша хімія, або додаткова імунотерапія, або й те, й те разом, плюс витрати на обстеження та хірургію – найближчим часом щось конкретне таки призначать. З урахуванням статків родини, гроші на допомогу будуть потрібні весь час аж до остаточної перемоги. Тож просимо вас про подальшу посильну участь в проекті: кожне зусилля, спрямоване на порятунок нашого молодого захисника, завжди буде вкрай доречним. Вдячні вам за небайдужість!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Врятувати Івана. Етап IV

Збір коштів на препарати для боротьби з онко на користь бойового льотчика

201 239 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше