Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція “Опік”

У пожежі постраждав семимісячний хлопчик. Потрібна допомога

Обережно: фото у статті може шокувати!

Лихо завжди десь поруч. У невеликому селі Медведівці, що на Черкащині, трапилось страшне: спалахнув приватний будинок. Мати відлучилася до сусідів, а трьох дітей полишила вдома. Загорілося локально, рятувальники кажуть, причиною став обігрівач. Сусіди помітили дим, кинулися до оселі, винесли дітей надвір. Сусід, ветеран АТО, кинувся реанімувати малюків. Старших – трьох та чотирьох років, врятувати вже не вдалось. Найменшого, семимісячного хлопчика, чоловік таки втримав на цім світі: лікарі підхопили та одразу ж доправили дитину до реанімації.

Фото: ДСНС України

Біда трапилася ще наприкінці осені. За життя малюка змагалися тривалий час, і від смерті дитину таки врятували. Та наслідки страшних опіків долають у лікарні і сьогодні. Лікарі вже провели численні операції з видалення змертвілих тканин, здолали шоковий стан. Нині ж медики контролюють процес відновлення тканин та, як можуть, намагаються зменшити наслідки страшних уражень.

Фото: ДСНС України

Жадібний вогонь, що ледь не забрав життя дитини, залишить свої сліди на все життя. Наслідки термічних уражень складно здолати так, аби не залишилося виразок та шрамів, і це – відзнака до кінця днів, що істотно впливатиме на життя дитини. Допомогти, зменшити ці наслідки, полегшити роботу медиків могло б спеціальне обладнання: радіохвильовий аппарат, що допомагає обробляти уражені тканини без зайвого хірургічного втручання. А це – полегшене загоєння, менше навантаження на знесилений організм, менше ризиків для самого життя, і, зрештою, на порядок менше шрамів та страшних відзнак.

Ми, волонтери People’s Project, прониклися цією проблемою вже давно: такі новини з’являються у ЗМІ повсякчас, опікове відділення цієї лікарні не стоїть без роботи ні дня. Жертви побутових пожеж, тяжкі опікові ураження електричним струмом – дітлахи потрапляють сюди не рідше, аніж дорослі. Саме у цьому відділенні пластичні хірурги працюють нарівні з реаніматологами та комбустіологами, з перших же хвилин, як пацієнт втрапляє до відділення. Саме поєднання зусиль дає можливість не лише рятувати життя, а й зменшувати всі страшні подальші наслідки опіків. А це – ще і врятовані долі.

Даруйте, насправді ми не прихильники шок-контенту. Проте цю світлину ми розмістили для розуміння того, з якими пацієнтами доводиться мати справу лікарям відділення та які ураження їм необхідно долати.

Ми не обернемо час назад. Ми не врятуємо загиблих дітей, не витягнемо немовлят із вогню, не врятуємо підлітків від дурні, не погасимо кожну пожежу. Та ми можемо посильно допомогти й зарадити хоча б наслідкам лиха. Медикам катастрофічно не вистачає сучасного обладнання. Працюють на безнадійно застарілому або і взагалі без потрібного. Зрештою, медики в розпачі звернулися до спільноти благодійників, і частину списку потреб узяли на себе ми. В рамках проекту “Операція “Опік” ми збираємо кошти, аби з найменших посильних для кожного внесків акумулювати необхідну суму та купити для Відділення необхідний прилад: радіочастотний молекуло-резонансний хірургічний апарат RadioSurg 2200 TP, а також комплект витратних матеріалів та систему, яка дозволить стерилізувати інструменти та суттєво на них зекономити.

Як і завжди, ані гривні з коштів ми не беремо на власні потреби. Всі забрані гроші до копійки йдуть на цільові потреби. Прозорі звіти, що оновлюються у режимі онлайн, увесь перелік внесків та витрат, ви очікувано знайдете у описі проекту

На державу сподіватися зась: перелік обладнання значний, суми витрат великі, тому надії на те, що ці закупівлі проведуть коштом бюджету у якийсь осяжний термін, практично немає. А людей там рятують щодня: і вчора, й сьогодні, рятуватимуть і завтра. Ми сердечно просимо вас долучитися. Кожен посильний внесок, хай навіть кілька гривень, – це справді дієва допомога тим, хто катастрофічно потребує підтримки. Це буквально рука допомоги, інвестиція в обладнання, яке рятуватиме і життя, і долі – і дорослих людей, і дітлахів.

Долучайтесь. Будь ласка!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція “Опік”

Збір коштів на медичне обладнання для Опікового відділення 1 міської лікарні Черкас

716 300 грн потрібно
27% зібрано
Детальніше