Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Банк шкіри

Участь Марини Порошенко у презентації

Соціальний проект «Банк шкіри. Лікування опіків» готується до лікування постраждалих із зони АТО за допомогою клітинних технологій. Київський міський опіковий центр, Всеукраїнський центр волонтерів “Народний проект” у співпраці з медичною кампанією Ilaya, презентують інноваційний соціальний проект, який започаткований під патронатом дружини Президента України.
2
Під час відвідування опікового центру, Марина Порошенко, засновник проекту «Банк шкіри. Лікування опіків» Олексій Шершньов, головний лікар Київського міського опікового центру Анатолій Воронін та координатори “Народного проекту” обговорили першочергові завдання та цілі співробітництва.
5
Проект «Банк шкіри. Лікування опіків» створений наприкінці минулого року з метою лікування учасників АТО та постраждалих мирних мешканців. Головна особливість проекту – використання донорського клітинного матеріалу для швидкого та якісного відновлення шкіри після опіків. Згідно статистики з червня місяця вже більше 250 українських військових отримали опіки важкого та середнього ступеню тяжкості, а також щорічно через центр проходить близько 100 цивільних пацієнтів з опіковими ураженнями шкіри.
3
Стартовий резерв банку шкіри становитиме 2,4 млрд. клітин, які можуть бути використані для відновлення 24 м² шкіри у короткий термін – це приблизно 25 постраждалих з опіками до 40%. Безпосереднє лікування пацієнтів проводиться в Київському опіковому центрі під керівництвом головного лікаря та досвідченого комбустіолога Анатолія Васильовича Вороніна. Підготовку та зберігання клітинного матеріалу забезпечує інноваційна медична компанія Ilaya.
4
Марина Порошенко зазначила: «Це національний продукт, яким можна пишатися, оскільки наші науковці й лікарі здатні втілити цю технологію на найвищому рівні. Сьогодні я виступаю із закликом підтримати проект цільової допомоги для порятунку життя і скорішого повернення людей до нормальної життєдіяльності. Врятовані долі – це найкращий приклад єднання лікарів, меценатів та волонтерів заради спільної перемоги».
6

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Банк шкіри

Регенерація шкіри після опіків за допомогою клітинних технологій

1 773 665 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше