Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.

Дякуємо, що робиш гарну справу,
Україна пишається тобою!

Ваш внесок має з’явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком

Зрозуміло

Urban sport. Троєщина

Ветерани та волонтери зібралися «на районє», щоб збудувати новий спортмайданчик (ВІДЕО)

Друзі, ви могли помітити, що весна цього року якась непевна – то сонце пече наче в липні, то снігом замітає, хоч шубу вдягай! Панянки можуть думати, що літо не почнеться, доки всі не схуднуть, але ми впевнені в іншому. Насправді, природа натякає на те, що пригріє сонечко, підлітки до ночі стирчатимуть на вулиці, а гідного дозвілля собі знайти не зможуть. Тому що, наприклад, на Троєщині його просто нема!

6

Щоб перевірити це, ми, волонтери  People’s Project, вирішили поглянути на все власними очима. Тому раннім весняним ранком вирушили у гості до ветерана Леоніда Остальцева – аби побачити той самий двір, де виріс майбутній засновник піцерії Pizza Veterano та ініціатор проекту «Urban sport. Троєщина». Скажемо чесно: якби не жарти та харизма Леоніда, враження від подорожі було б… досить сумним.

3

Ми побачили розбитий вщент асфальт, іржаві скрипучі кільця, похмурі подвір’я, трохи сюреалістичні урбан-пейзажі на мотив гри «Сайлент Хілл», мертвих птахів у будівлях та навіть грати на металопластикових вікнах дитячого садочку. Нас це трохи вразило, і не так щоб дуже приємно… Словом, погляньте самі!

Геть не секрет, що молодь, яка зростає у віддалених спальних районах, ризикує втрапити на слизьку стежину злочинності та наркоманії. Чи є цьому альтернатива? Вважаємо, що так. Ми хочемо подати хороший приклад і збираємо кошти на облаштування сучасного спортивного майданчика для молоді. Піонером цього соціального напрямку буде столична Троєщина — район, про який ходять найгірші чутки та сумні жарти. Ми хочемо змінити славу Троєщини на краще і дати тамтешній молоді шанс обирати спорт та здоров’я.

Долучайтеся до ветеранської ініціативи «Urban sport. Троєщина». Це той випадок, коли кілька гривень, вкладених у проект, можуть принести шалені дивіденди у вигляді здорового суспільства у перспективі. А це — гідний вклад у наше з вами майбутнє!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

81 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше

Преса про нас

Партнери