Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кровомобіль

People’s Project зібрали кошти на Кровомобіль

Збір коштів на проект “Кровомобіль” завершено. Активна участь Народу України та несподівана пожертва благодійника з-за кордону у розмірі 10.000 доларів США, повністю покрили фінансові потреби проекту. Про це повідомляють волонтери People’s Project.

Кровомобіль – спеціальний транспортний засіб, що доставляє донорську кров та її компоненти в зону АТО для екстрених переливань та надання невідкладної медичної догоспітальної допомоги тяжкопораненим бійцям. Автомобіль оснащено спеціальним обладнанням, що дозволяє перевозити кров, суворо дотримуючись температурних режимів.

У грудні 2016 року ми почали збір коштів на закупівлю та обладнання Кровомобіля. Згідно основного задуму, Кровомобіль – це спеціально оснащений транспорт, який допоможе економити дорогоцінні хвилини та оперативно підвозити кров та її компоненти тяжкопораненим військовослужбовцям у зоні АТО. Скажемо чесно: ми, волонтери People’s Project вагалися, чи зможе проект оперативно зібрати необхідну суму, враховуючи тривалий період новорічних свят. Адже, як правило, люди насолоджуються відпочинком, і благодійна допомога у цей період стає не на часі. Але, попри всі ризики і несприятливі фактори, не минуло й двох місяців, як на платформі http://www.peoplesproject.com було повністю зібрано усю необхідну суму.

Усі надходження та витрати відображено у звіті за проектом. Дуже приємною несподіванкою і, зрештою, найбільшою пожертвою на проект став внесок у 10.000 доларів США від нашого співвітчизника з Мальти. Саме ця пожертва і дозволила одразу ж закрити усі грошові потреби проекту. Та як і завжди, ми щиро вдячні кожній небайдужій людині абсолютно незалежно від суми пожертви. Навіть тим двадцяти гривням, які пожертвував один з благодійників – саме ваші внески, копійка до копійки, дозволили зібрати усю суму у 461 695 гривень для придбання Кровомобіля. Це – результат наших спільних зусиль.

Окремо хочемо подякувати спонсорам Дмитру Бачинському та Денису Янковському, які у рамках проекту передали сорок чотири акумулятори холоду, а також тим трьомстам п’ятдесяти двом звичайним жертводавцям, без яких проект не міг би реалізуватися в настільки стислі терміни.

Насьогодні триває закупівля необхідного обладнання: ми вже придбали спеціалізовані холодильники, очікуємо на електричне та медичне обладнання, наймасштабнішою ж позицією кошторису стане сам автомобіль – втім, відповідний транспортний засіб з урахуванням власних потреб купуватиме уже фахівець, якому і доведеться ним користуватись. І от про фахівця варто згадати трішки докладніше.

Ініціатором та натхненником проекту «Кровомобіль» став Ростислав Зауральський – лікар-трансфузіолог, який вже тривалий час опікується проблемами військово-польової медицини і, зокрема, оперативного переливання крові в умовах фронту. Певний час тому Ростислав Зауральський вже обладнав перший із кровомобілів, який тривалий час виконував свої бойові завдання у зоні АТО і врятував не одне життя. Саме практична необхідність ініціативи а також зношеність першого авто та медичного обладнання і стали причинами заснування проекту «Кровомобіль» – якщо вже і є необхідність оперативно доставляти кров до поранених та рятувати людські життя, то робити це варто на сучасному надійному авто та із найкращим спеціальним обладнанням.

101

Кров усьому голова. Ростислав Зауральський, ініціатор проекту “Кровомобіль” 

Насьогодні ситуація із фронтовою трансфузіологією досить сумна. Парамедики та військові лікарі стабілізують пораненого і намагаються доправити його до найближчої лікарні, де є кров для переливання. Втрачається дорогоцінний час, шанси на виживання буквально стікають крізь пальці. Ми ж хочемо змінити цю ситуацію докорінним чином: не пораненого тягнуть до крові, а кров везуть до пораненого. Принцип діяльності Кровомобіля дуже простий: є гостра потреба, десь у бою поранено наших захисників — «Кровомобіль» підхоплює необхідне у найближчій лікарні та мчить рятувати життя. У діяльності проекту беруть участь і лікарні, наближені до лінії фронту, де створено оперативний резерв крові саме для потреб Кровомобіля. Вся ця система дозволяє оперативно компенсувати крововтрату протягом «золотої години» і максимально реалізувати шанс на порятунок пораненого.

Окрему подяку ми висловлюємо усім журналістам, які поширювали інформацію про проект, допомагали у висвітленні подій за проектом і суттєво допомогли у зборі коштів. Це – чудовий приклад співпраці між медіа, благодійними організаціями та простими хорошими людьми.


Наостанок відзначимо: Кровомобіль – не разова ініціатива, що втратить актуальність із закінченням війни. Він має величезний потенціал і у мирному житті. Відлагоджена система оперативної доставки крові – постійна нагальна потреба медицини катастроф. Тож разом із вами ми робимо чудову добру справу, яка буде приносити користь ще багато років і врятує не одну сотню життів.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

520 792 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше