Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Врятувати Івана. Етап IV

Врятувати Івана: проміжний звіт за першим етапом проекту

Друзі, привіт. Впевнені, ви хотіли б дізнатися деталі за проектом “Врятувати Івана”: адже певний час тому ми зібрали необхідну суму коштів, і з тих пір жодних новин від нас не було. Просимо вибачити нам цю мовчанку. Весь цей час ми вирішували організаційні питання і доводили справу до логічного завершення першого етапу. За дні, що минули, лікарі наново оцінили стан Івана, зважили результати свіжих аналізів і таки призначили дату першого введення препарату. Зауважимо: поки, для проби, лише половиної дози.

На той момент ми вчинили всі необхідні формальності, щоб Іван отримав першу дозу Авастину. І от, нарешті, це сталось: день тому Іван забрав препарат у аптеці та прибув до лікарів для його введення. На тому наш контакт поки припинився: лізти поперед очі хворій людині, якій щойно ввели сильні та тяжкі ліки, нам би не хотілось, як і зайве турбувати й без того змучених батьків. Днями зв’яжемося з ними й уточнимо, як все пройшло.

Що буде далі? В найближчі дні ми завершимо документальне оформлення цього етапу, отримаємо і внесемо в звіти акт про купівлю та передачу та облікуємо кошти, витрачені на першу дозу ліків. Тим часом, лікарі спостерігатимуть за аналізами Івана після першої хімії, і, якщо не буде сильних побічних дій чи ускладнень, призначать введення другої дози ліків – та це трохи згодом, орієнтовно тижні за два.

Певно, доречним буде нагадати, про що взагалі іде мова: ми збираємо кошти на препарат для хіміотерапії. Все це на користь бойового льотчика, штурмана гелікоптера 10 бригади морської авіації ВМС ЗСУ Івана Татаринцева. Молодий ще чоловік бореться з тяжкою онкохворобою, і, в якості нового лікувального курсу, лікарі призначили йому новий препарат. Якщо все йтиме за планом, його муситимуть вводити мінімум в сім етапів: десь три перших до операції, ще чотири вже після тяжкого основного оперативного втручання. Спільними зусиллями колег-волонтерів, чинних та колишніх військових, безлічі просто хороших і небайдужих людей ми зібрали кошти, яких мусить вистачити на перших два етапи. Далі ж і ми, і лікарі, будемо діяти за обставинами – тож триматимемо вас у курсі подій.

І, за нагоди, – вкотре щиро дякуємо кожному, хто долучився і допоміг. Самі судіть: хіба ж ми разом не сила?

Тепла подяка вам, від щирого серця.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Врятувати Івана. Етап IV

Збір коштів на препарати для боротьби з онко на користь бойового льотчика

201 239 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше