Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Врятувати Івана. Етап IV

Врятувати Івана: робимо невелику паузу у проекті

Друзі, з огляду на всі обставини, ми вважаємо за можливе поки що призупинити збір коштів за проектом “Врятувати Івана”, де ми допомагаємо молодому бойовому льотчику боротися з тяжкою хворобою. Станом на сьогодні лікарі докорінно переглянули стан Івана та скоригували курс медикаментозних призначень. На щастя, ряд проблем, які діагностували стосовно легень чоловіка, відступили – виявилося, виною всьому був Ковід, який Іван переніс двічі, з досить невеликим інтервалом. Про активний метастатичний процес у легенях мова поки не йде.

Та радіти дуже зарано: хвороба серйозна сама собою, і прояви ширяться далі. З огляду на результати досліджень, Іванові призначили курс хіміотерапій із застосуванням препаратів, які застосовували й раніше, ще до війни за легені та призначення авастину. Ці препарати добре показали себе у минулому, та й вартість їх не така космічна як тих, з закупівлею яких допомагали вже ми. А отже, коштів, які ми збирали на можливу імунотерапію, має вистачити на кілька курсів цієї хіміотерапії – і ми будемо по мірі необхідності оплачувати купівлю цих препаратів. Звісно ж, все це буде у звіті за фактом поточних витрат.

Щиро вдячні кожному, хто долучився до порятунку нашого молодого захисника. Цілком імовірно, що надалі ми знову змушені будемо поновити збір та звертатися по допомогу кожного небайдужого. Та зараз ми спрямуємо всі наші сили на інші добрі справи й допомогу іншим нужденним, де наша участь зможе хоч дещо покращити ситуацію. Будемо тримати вас у курсі подій та їхнього подальшого розвитку. Вдячні, і повторимо це ще не раз, – за участь, небайдужість та чуйне серце, що не дає полишити ближнього у біді. Лихо ж можна здолати тільки спільними силами.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Врятувати Івана. Етап IV

Збір коштів на препарати для боротьби з онко на користь бойового льотчика

201 239 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше