Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Врятувати Івана. Етап IV

Врятувати Івана: закриваємо другий етап проекту на користь бойового льотчика

Друзі, невеликий проміжний звіт за проектом “Врятувати Івана”, де ми збираємо кошти на лікування молодого чоловіка, бойового льотчика Івана Татаринцева, який бореться з тяжкою хворобою. Сьогодні ми долучили до звіту другий з документів, який свідчить: ліки для другого етапу хіміотерапії ми закупили, Іван отримав їх особисто, і наприкінці грудня лікарі вже ввели їх чоловікові.

На даний час ми продовжуємо роботу проекту вже на четвертому етапі: ми вже зібрали кошти й на третій курс хіміотерапії, та ось, за результатами свіжих досліджень від 04.01, лікарі знову говорять про зміну та посилення лікувального курсу. Відтепер ми мусимо зібрати кошти на курс імунотерапії, парна доза ліків для якої вартує вже майже 120 тисяч гривень.

Найцікавіше тут те, що остаточне слово лікарі скажуть вже завтра, у середу, 13.01, за результатами консиліуму онкологів, а отже, і ліки треба купити вже у наступні найближчі дні. З необхідної суми у 120 тисяч насьогодні в нас є 53 725. Тож очевидно, що ми вкотре звертаємося до вас по допомогу. Минулого разу ми зібрали необхідні суми усього за один вечір. Тож щиро просимо вас посильно допомогти і цього разу: це справді на користь нашого захисника. Критично важливе будь-яке посильне зусилля. Адже навіть з найменших внесків від кожного з нас збирається той ресурс, який дозволяє Іванові поборотись за власне життя.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Врятувати Івана. Етап IV

Збір коштів на препарати для боротьби з онко на користь бойового льотчика

201 239 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше