Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Допоможи мені дихати

Врятувати малюків: несподіваний поворот у ході проекту «Допоможи мені дихати»

Друзі, ми щиро вдячні вам за допомогу: за останні кілька днів рахунок благодійного проекту «Допоможи мені дихати» відчутно поповнився. Були там і невеличкі посильні пожертви, у кількадесят та кількасот гривень, всі ці надходження ви можете побачити в онлайн-звіті за посиланням. Іншою геть приємною несподіванкою стала допомога нашого давнього мецената: це приватний підприємець, який щомісячно допомагав нам значними сумами на допомогу військовим. Снайпери, морпіхи, різні інші армійські підрозділи: значну частину їхніх потреб ми закривали саме коштами цього благодійника. Цього ж місяця він неочікувано переказав 20 000 гривень вже на потреби малюків, але, як і раніше, воліє, аби його імені публічно не називали. Друже, ми не розкриваємо вашого інкогніто, проте знайте: ми пам’ятаємо і дуже цінуємо вашу допомогу. Щиро вдячні!

Розповімо про суть тим, хто лише щойно дізнався про ініціативу «Допоможи мені дихати» та розмірковує, у чому ж взагалі суть справи та як би й собі долучитися до доброї справи. В рамках цього проекту ми збираємо кошти на те, аби купити портативний газоаналізатор для Київського міського пологового будинку №3. Це прилад, який дасть можливість контролювати вміст газів у крові малюків та породіллі навіть під час кризових пологів. Це дозволить оперативно коригувати терапію та уникати ускладнень та наслідків, що можуть скалічити дитину на все життя.

 

Коштує прилад усього 245 000 гривень, що для державного фінансування, як виявляється, сума практично непідйомна, а от ми з вами, по гривні, по внеску, назбирали уже майже половину. Ми просимо вас по можливості долучатися й допомогти: мова не просто про чудернацький апарат. Фінальний результат усієї справи – врятовані долі та життя сотень дітлахів. Хіба ж вони не варті нашої з вами допомоги?

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Допоможи мені дихати

Збір коштів на аналізатор електролітів та газів крові для відділення інтенсивної терапії Пологового будинку №3

244 369 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше