Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Ювілейний проект: People’s Project береться допомогти хірургам

Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project запускає ювілейний сотий проект. Благодійна ініціатива має назву «Операція «Світло» і належить до проектів із царини охорони здоров’я. Метою проекту є збір коштів та подальша закупівля медичного обладнання для хірургічних операційних блоків Лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкаси. Загальний бюджет проекту складає 438 тисяч гривень, які волонтери мусять зібрати коштом народних пожертв та допомоги благодійників.

3

Цій лампі сорок років. Вона дійсно починає розпадаєтися на шматки

Певний час тому до Всеукраїнського центру волонтерів People’s Project звернулись хірурги Третьої міської лікарні ШМД, що в місті Черкаси. Лікарня має три хірургічні операційні блоки, за рік тут оперують півтори тисячі пацієнтів. Та умови, у яких рятують життя людей, вкрай жахливі: спеціальні операційні лампи застаріли і перетворилися на аварійне залізяччя, а операційні столи розсипаються від старості і не виконують свої функції. Держава кошти на лікарню виділяє, та у таких обсягах, що про модернізацію операційних блоків марно навіть мріяти – коштів вистачає хіба на незначну частину поточних потреб та витратних матеріалів.

2

Півстоліття тому  це було найкраще, що могла отримати  лікарня.
Життя людей на цьому одороблі рятують і сьогодні

Аби фахівці, що рятують життя людей, могли працювати у гідних умовах, аби зменшити ризики для життя пацієнтів, ми вирішили допомогти. Власне самі лікарі дуже скромно просять переобладнати хоча б один оперблок. Та ми вважаємо, що життя та здоров’я людей – ті питання, де не можна обходитись напівмірами і вирішувати проблему лише частково.

4

Щоб крутити і тримати цю лампу під час операції, в операційній бригаді є спеціальна медична сестра

На кошти, зібрані у рамках проекту, ми маємо намір купити три комплекти операційних ламп, які складаються з двох блоків, добре освітлюють операційний простір, не дають паразитних тіней і не розжарюють навколишнє середовище. Крім того, ми плануємо придбати і три операційні столи – одну із найкращих сучасних моделей, що дає змогу вкласти і зафіксувати пацієнта у будь-якій позі, необхідній для проведення дуже широкого переліку хірургічних операцій. Все обладнання буде офіційно поставлене на баланс лікарні.

 

Ось таке обладнання ми плануємо придбати для лікарні

Закликаємо вас долучатися до участі у проекті. Життя – дуже несподівана та бентежна штука. Ніхто не може гарантувати, що зненацька на цих столах не опиниться хтось із нас чи нашої рідні. Саме тому дуже хотілося б, аби хірург концентрував увагу на операційному полі, а не на тому, як втримати купи лампу чи стіл, що від старості розсипаються на шматки. Вкрай доречною будуть і посильні пожертви, і допомога спонсорів: ми вдячно приймемо та висвітлимо будь-яку форму участі у благодійному проекті. Допомогти хірургам – дійсно почесна і благородна справа. Без жодних перебільшень, це інвестиція у порятунок тисяч людських життів.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше