Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Гірська терапія

З чого все почалося: подробиці проекту, що рятуватиме ветеранів

Друзі, а маєте кілька вільних хвилин?

Маємо для вас чудовий запис, який можна увімкнути на фоні інших справ та послухати у власне задоволення та для розуміння справи. Це студійний ефір Українського радіо у Кропивницькому, де волонтери (а ще і чудові люди) пан Сергій Нога та пані Наталя Салімова розповідають про наш спільний проект “Гірська реабілітація“.

Власне, з перших вуст ви почуєте про те, як народжувалась сама ініціатива та яким чином ми дійшли до спільного рішення перетворити це на благодійний проект. А ще – чому психологічна реабілітація для ветеранів – це надзвичайно важлива справа, та як саме формат реабілітації у формі саме гірських походів впливає на учасників. І, звісно ж, особисті враження від дієвого учасника та організатора усієї справи!

Втім, стисло нагадаємо: ми прагнемо завершити збір коштів та закупити необхідне спорядження для волонтерів, які опікуються психологічною реабілітацією ветеранів АТО. У ході двотижневих гірських походів учасники пророблятимуть спеціальні програми, розроблені фахівцями з психологічної та фізіологічної реабілітації для людей, тим чи іншим чином травмованих участю в бойових діях. Ми вважаємо цю справу за хорошу та вкрай необхідну ініціативу, яка, світло у це віриться, допоможе її учасникам повернутися до нормального життя, відновити форму та, зрештою, повернутися до нормального життя – без нічних жахів та ступору у певних ситуаціях, та з вірою у себе та власні сили. Тож закликаємо і вас – долучайтеся! Це чудова форма подяки тим захисникам, які боронили наш з вами мир та спокій у самому пеклі цієї війни.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Гірська терапія

Допомога волонтерам у організації реабілітаційних походів для військових та ветеранів.

111 978 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше