Допомога солдатам України

Допомога солдатам України сьогодні одна з важливих тем для всієї країни. Сміливі хлопці ризикують своїми життями, щоб відстояти свої сім’ї та рідні краї. Але так вже склалося, що керівництво країни останнім часом мало чим забезпечує солдатів і це на тлі настільки сильного занепаду матеріальної та технічної бази. Щоб відновити колишню міць армії багато українців стали волонтерами і за власним бажанням займаються закупівлею необхідного спорядження, екіпіровки і навіть продуктів для окремих батальйонів. Наш проект один із способів надати таку допомогу без необхідності самостійно їхати в той мул. Допомогти солдатам можна просто зі своєї квартири або офісу, так як ми пропонуємо вам наші проекти із закупівлі того чи іншого обладнання, одягу та засобів захисту. Вам достатньо вибрати той, в якому ви хочете взяти участь і перевести оптимальну для вас суму на вказаний рахунок карти. Принади такої допомоги у тому, що ви можете переводити будь-яку, навіть маленьку суму, яка не зашкодить вашому бюджету. Спільними зусиллями, навіть по кілька гривень, можливо зібрати мільйони, здатні врятувати життя десяткам наших сміливих хлопців.

Такий спосіб вже не раз довів свою надійність. Ми ж зі свого боку після завершення кожного проекту, викладаємо звіт про виконану роботу і куди пішли гроші. Така допомога армії України вже дозволила екіпірувати батальйон і доставити спеціальне спорядження для снайперів і розвідників. Але ще чимало планів знаходяться в розробці, чимало ще необхідно купити і зібрати. Відкриті проекти є на сайті з детальним описом: яка сума необхідна, скільки вже вдалося зібрати, і що конкретно планується купити на зібрані гроші. Закривається же проект як тільки збирається зазначена сума. Після цього ми закуповуємо зазначені одяг або обладнання і передаємо солдатам. Щоб підтвердити передачу, ми надаємо всім учасникам фотозвіти на сайті і текст.

Найчастіше допомога солдатам України з нашого боку надається у вигляді спорядження та екіпіровки, яку важко купити у великій кількості в одному магазині. Іноді навіть звертаємося за допомогою до конструкторських бюро нашої країни, які можуть створити сучасну техніку для різних військових потреб. Наприклад, як це було з безпілотником, який допоможе в розвідці і веденні бою. Серед необхідних речей нерідко на передову відправляються накидки від дощу, спеціальні баффи і тактичні окуляри. Різні маскуючи накидки дозволяють приховувати бійців серед лісу, трави або скель в залежності від призначення.

Не менш корисними стануть берці за розміром або одяг по росту. Така допомога солдатам України не менше ефективна, ніж хороша зброя, адже в хорошій уніформі нічого не сковує рухи. Різні приціли, вимірювачі сили вітру і далекоміри посприяють точній оцінці навколишніх умов для точності стрільби.

Біотех-реабілітація поранених

Біотех-реабілітація поранених

Відновлення кісток та тканин у випадках дефектів після механічних та вогнепальних поранень за технологією ilaya.regeneration

98%

зібрано

28 256 061 грн

потрібно
Підтримати
Сім коптерів PC-1

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

81%

зібрано

1 135 003 грн

потрібно
Підтримати
Захисники Маріуполя

Захисники Маріуполяв/ч 2802

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

93%

зібрано

2 614 749 грн

потрібно
Підтримати
Оперативне реагування

Оперативне реагування

Швидке реагування на запити та оперативна передача військовослужбовцям необхідних позицій.

93%

зібрано

4 975 211 грн

потрібно
Підтримати
Польові бліндажі

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

76%

зібрано

2 636 458 грн

потрібно
Підтримати
Я снайпер

Я снайпер

Забезпечення снайперів різних підрозділів необхідними приладами та екіпіруванням.

87%

зібрано

2 406 142 грн

потрібно
Підтримати
Urban sport. Троєщина

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

46%

зібрано

128 004 грн

потрібно
Підтримати
Операція «Світло»

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

100%

зібрано

412 664 грн

потрібно
Детальніше
Кровомобіль

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

100%

зібрано

520 792 грн

потрібно
Детальніше
Школа військових водолазів. Етап ІІ

Школа військових водолазів. Етап ІІв/ч 1472

Тренування та спорядження для водолазів, що проходять курс спеціальної професійної підготовки.

103%

зібрано

176 017 грн

потрібно
Детальніше