Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Дмитро Ж., 25 років. Лікування завершено

Як лікують Дмитра:

18.01.2017: Здоровий!

Дмитро Ж., 25 років. Лікування завершено

Дмитро Ж., 25 років. Лікування завершено

Як лікують Дмитра:

25-річний поранений боєць Дмитро потребує допомоги. Через безрезультативне лікування після поранення, у хлопця на нозі розривається шкіра під час ходьби. Повне відновлення можливе лише за допомогою унікальних біотехнологій у проекті “Біотех-реабілітація поранених“.

Оскільки держава, через низку законодавчих та інших обмежень, поки не підтримує біотехнології у лікуванні, солдат може сподіватися лише на Народ України.

Кошти збираються через волонтерську платформу People’s Project. Закликаємо всіх, хто має можливість, допомогти пораненому солдату. А також поширити це.

Про ефективність методики, яку мають лише кілька клінік у світі, говорять факти – сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця українськими біотехнологами. А нещодавно лікарі відновили зв’язку коліна пораненому бійцю 57 бригади.

Поранений:

Дмитро Ж., 25 років. Боєць 128 ОМБр поранений під Дебальцево.

Травма:

Обширний рубцево-виразковий дефект правої підколінної ямки.

Injury 1_Dmytro

У випадку Дмитра рана під коліном загоюється, а потім знов відкривається вже з пів року, Дмитро змушений постійно приймати імуностимулюючі препарати (зараз п’є противірусні), так як є велика ділянка, яка не покрита шкірою. Цей рубець не дає вільно рухатись Дмитру.

Injury on scheme

Детальніше про пораненого:

Дмитро боєць 15 батальйону 128 ОМБр. Був поранений 1 січня 2015 року під Дебальцевим. Під час перевезення поранених біля селища Рідкодуб між блокпостами, бійці потрапили у засідку та були обстріляні з РПГ. Тоді п’ятеро воїнів було поранило, а один загинув.

Протягом чотирьох годин Дмитру була надана допомога в лікарні Артемівська. Там він знаходився ніч, а потім лікувався у Харкові. З часом Дмитра направили до Львова.

Під час лікування з нижньої частини тулуба було вилучено чимало осколків. Лікарі проводили дермопластику рубцево-виразкового дефекту правої підколінної ямки. Та це не дало бажаного результату. Зараз у підколінній ділянці рана, а шкіра розривається кожного разу під час ходьби.

Injury 2_Dmytro

Дмитро був мобілізований у травні 2014 року. До зони АТО потрапив у складі 5-го батальйону Прикарпаття. Живе у Калуському районі Івано-Франківській області. Молодший син у родині. Допомагає матері в домашніх справах. До війни був майстром з ремонту. Має чудове хобі – спорт. Зокрема, займався футболом, баскетболом, волейболом та плаванням. Зараз мріє швидше одужати, створити родину та повернутися до фізично активного життя.

Dmytro with fellows

Необхідне лікування:

пластика м’яких тканин.

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

1. Обстеження протягом лікування (терапія, ортопедія) – 2 640 грн
2. Реконструктивно-відновлювальне лікування в стаціонарі (зі знижкою 40%) – 73 002 грн
3. Анестезія (зі знижкою 15%) – 1 674,5 грн.

Оновлення бюджету:

Дмитру вже вилікуваний та повернувся до звичайного життя. Втім, його лікування не було простим. Виникли ускладнення через які довелось провести дві додаткові великі операції – пластика м’яких тканин ротованим лоскутом та пластика рани розщепленим лоскутом. Витрати на додаткові медичні заходи чклали 105 319 гривень.

Вартість лікування зі знижкою медичного центру 39%: 182 635 грн.

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас