ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Герої Паралімпіади


119 осіб

вже зробили внесок

26 205 грн

з 25 460 грн необхідних

102% зібрано

оновлено 27.01.2017 о 14:33
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Організатор проекту

Волонтер: Наталія Мартіашвілі

Інші способи зв'язку

Для чого це потрібно


В бразильському Ріо добігла завершення Паралімпіада, на якій наші спортсмени показали дивовижні результати. Не дивлячись на втрату тренувальних баз у анексованому Криму та окупованому Донбасі, на кризу та звичні проблеми з фінансуванням, українські паралімпійці здобули 117 комплектів нагород і посіли третє місце у загальному заліку. Традиційно українська паралімпійська збірна одна з найкращих у світі, а Паралімпіада 2016 року вже стала новим рекордом за кількістю відзнак. Цим проектом ми хочемо віддячити нашим спортсменам та виказати свою повагу та захоплення їхньою мужністю та силою духа.

in-1st

Ні для кого не секрет, що неймовірні успіхи наших паралімпійців з’являються радше не завдяки, а всупереч реаліям життя людей з інвалідністю в Україні. У цієї проблеми є два боки, і обидва вони негативні.

По-перше, у повсякденному житті наших міст немає місця для людей з інвалідністю, навіть попри офіційне законодавство, яке гарантує їм рівні права. Наші міста, ба навіть столиця, банально не пристосовані для життя людей з інвалідністю. Відсутність елементарних пандусів, комфортної системи транспорту, підйомників, ліфтів, бордюрів, спеціальної розмітки та інших мінімально необхідних зручностей, робить людей з інвалідністю мимовільними в’язнями власних помешкань. Чотири стіни власної кімнати або притулку — той всесвіт, у якому добігає кінця їхнє життя.

in-obsticles

По-друге, все це виходить із ще радянської традиції — приховувати проблему інвалідності, а не вирішувати її. І це питання теж всеосяжне. Людей з інвалідністю й досі сприймають в суспільстві подекуди із острахом та негативом, хоча ніхто з нас не застрахований від тяжких проблем зі здоров’ям. Дискримінація та нерозуміння панують і у царині офіційного працевлаштування людей з інвалідністю: замість дати їм можливість реалізуватися і вести повноцінне життя, у більшості випадків людей з інвалідністю традиційно намагаються просто не помічати. Навіть дехто із наших паралімпійських чемпіонів скаржиться на те, що в спорт вони прийшли лише тому, що це була єдина можливість для них хоч якось утримувати себе.

in-2nd

При тому, що в Україні налічується близько трьох мільйонів людей з інвалідністю, вони інтегровані у суспільне життя лише номінально. До того ж, із початком бойових дій на Сході України, кількість тяжко травмованих закономірно збільшується. Наслідки поранень наших захисників та мирних мешканців, які живуть під обстрілами бойовиків, невблаганно поповнюють ряди людей з інвалідністю. І це справжній виклик для майбутнього громадянського суспільства. Ми мусимо міняти своє ставлення і навчитися не закривати очі на нагальну і болючу проблему.

В рамках данного проекту фотографії українськіх Паралімпійців буде розміщено на платформі станції "Олімпійська" та можливо "Палац спорту" київського метрополітену.

olympyc-station

Користуючись нагодою, ми хочемо не лише вчергове виказати своє захоплення героям-спортсменам, а й продемонструвати користувачам метро безмежність людських можливостей та сили духу. Ми хочемо нагадати суспільству про забуту його частину. Хай потроху, та ми хочемо поступово змінити суспільне ставлення до незручної досі проблеми. Ми хочемо, щоб наша Батьківщина славилася турботою про своїх громадян, і не лише у дні спортивних змагань.

На що збираються кошти


В рамках даного проекту ми збираємо гроші на друк постерів розміром 1,5х1,2 метри, що будуть розміщені на стінах станції столичного метро "Олімпійська". Кожен бажаючий зможе вибрати фото на сторінці оплати, оплатити його друк та вказати своє ім’я. Ім’я мецената надрукують внизу обраного постера. Кожне фото можно бути вибране тільки один раз: після обрання кимось із меценатів, воно буде зникати із списку запропонованих. Тож не зволікайте.

olympyc-station-with-posters

Коли нещодавно проводився подібний проект з фотографіями Олімпійців, постери виглядали наступним чином.
last-project-posters

А тут ви можете подивитися сюжет про попередню акцію.

На нашу думку, ці заходи кардинально відрізняються за суттю. Адже, як ми писали вище, соціальні складова даного проекту дуже суттєва. Тож ми закликаємо всіх бажаючих долучитися до нашого проекту. Разом ми зможемо не тільки вшанувати неймовірних людей із надзвичайною силою духу, а ще й спробувати зробити свій вклад у поступову зміну відношення суспільства до потреб людей, які живуть з інвалідністю.

Ось декілька фото, з яких ви можете обрати плакат для друку. Фото наведені для прикладу, зробити свій вибір ви зможете на сторінці оплати, коли натиснете кнопку "зробити внесок".
in-last


  • 14Грудня2016

    Бюджет проекту зменшений на 2 090 грн. Зменшено кількість постерів, що планують надрукувати під час другої хвилі експозиції.

  • 22Вересня2016

    Бюджет проекту збільшений на 16 720 грн у зв'язку з доданням другої хвилі експозиції.


Постери на станції
Постери на станції "Олімпійська", 1 хвиля
сплачено 100%
60/60 шт.
11 400 грн
Постери на станції
Постери на станції "Олімпійська", 2 хвиля
сплачено 100%
74/74 шт.
14 060 грн

Загалом   25 460.00 грн


Обговорення проекту

Новини проекту


Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26000053232238
Призначення платежу: Благодійний внесок. Герої Паралімпіади

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for “Ukraine’s Paralympic Heroes” project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for “Ukraine’s Paralympic Heroes” project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for “Ukraine’s Paralympic Heroes” project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...