ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Школа військових водолазів


388 осіб

вже зробили внесок

390 543 грн

з 380 000 грн необхідних

102% зібрано

оновлено 28.11.2021 о 9:55
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Координатор проекту:

Костянтин Миргородський

+380 68 479 04 75

У чому суть справи:


Навесні 2014 року Росія окупувала Крим. Разом із українськими землями до загарбників відійшли і військові потужності, де готували фахівців підводної військової справи. І матеріальні бази та ресурси, і певна кількість офіцерського складу, що зрадила своїй присязі, залишилися на окупованих землях Криму. Україна ж лишилася з дуже обмеженою кількістю фахових водолазів та практично без можливості до подальшої підготовки таких фахівців.У нас 1300 кілометрів морського кордону, агресор під боком і пряма загроза, що морські торгівельні шляхи та порти нам перекриють за лічені години. А це – майже смертельний для нашої країни елемент економічної війни. Тому й військові водолази, підводні диверсанти та інші вузькоспецифічні фахівці в достатній кількості нам потрібні просто як повітря.У жовтні 2019 року в Одесі нарешті створили окрему Школу водолазів на базі Військово-морського Флоту України. Школа має на меті підготовку бойових водолазів та фахівців підводної справи вузького профілю. Водолазів тут тренуватимуть і для Флоту, і для армійських підрозділів – тут же і спецпризначенці, і сапери, і розвідувально–диверсійні підрозділи, ба навіть десантники; і для рятувальних служб, і для правоохоронних структур. Де фахові водолази потрібні за штатом – їх готуватимуть саме тут.Щиро втішно, що наші давні друзі та партнери дають нам можливість допомогти у відродженні Водолазної школи на державному рівні. «Школа військових водолазів» – волонтерське об’єднання ентузіастів, бойових плавців, сполучених спільною ідеєю: відродження підводного Флоту України. Раніше саме учасники волонтерської ініціативи допомагали та готували окремі водолазні підрозділи та фахівців, нині ж учасники ШВВ стали вже біля витоків та створення Водолазної школи Флоту: так, аби готувати не лише окремих водолазів, а й тих, хто зможе поширювати практичний досвід і самим тренувати колег.

На що збираємо кошти:


Давайте поставимося до питання із розумінням, флотська Школа щойно почала свою діяльність, і певні моменти може бути ще не налагоджено на практиці. Інколи трапляються ситуації, коли виникають форс-мажори, нестача необхідного обладнання чи незборні обставини вимагають нестандартних рішень. Інколи треба докупити якесь спорядження, інколи – орендувати приміщення чи басейн, де проходять тренування курсантів. Так-так, як показує практика, трапляється і таке. Там он треба буде зайнятися і корабликом, який благодійники передали на баланс водолазного підрозділу ССО – значну частину матеріалів для його ремонту вже оплатили власним коштом самі волонтери, нас же просять допомогти із суміжними поточними витратами, аби водолазне судно якнайскоріше заступило на бойове чергування. Суми там, до речі, геть не астрономічні, і посильні до збору навіть за день – практика показує, що нам з вами по силі й складніші задачі.


І от саме для цього, аби підготовка підводних бойових фахівців не спинялася ані на мить, аби такими критично важливими дрібничками глобально зміцнювати наш Флот та кувати спільну перемогу у цій війні, аби, зрештою, захистити саме наше існування як держави, ми наново відкриваємо і продовжуємо збір коштів за проектом «Школа військових водолазів».


Що вже вдалося:


Спільний проект People’s Project та команди досвідчених інструкторів «Школа військових водолазів» існує з 2016 року. Тоді, у ході першого етапу, ми «з нуля» навчали плавати бійців підрозділу Морської Охорони прикордонників на Азовському морі, принагідно придбали та передали їм обладнання більш ніж на сто тисяч гривень. Результати роботи перевершили наші найсміливіші сподівання!


Минулого року ми продовжили тренування, адже вимоги до військових водолазів дуже високі: хлопцям потрібно постійно вдосконалювати навички та поглиблювати знання справи.


В рамках другого етапу проекту ми допомогли у підготовці та оснащенні доглядових команд, що несуть бойове патрулювання в морі та підтримують об’єкти військової морської інфраструктури у належному та безпечному стані. Серед іншого, вони навчилися затримувати дихання, працювати наосліп, рятувати людей та шукати вибухівку під водою.


 Крім окремих тренувальних курсів, за два роки існування «Школи військових водолазів» ми надали допомогу багатьом водолазним підрозділам, серед яких 73 Морський центр спеціальних операцій, спеціальний підрозділ Морської Охорони «Дозор-М», Центр розмінування та інші бойові підрозділи. • Ми навчали водолазів, закуповували та ремонтували водолазне спорядження, допомагали організовувати змагання з плавання та акватлону.


 • В обладнанні, яке ми допомогли придбати, сьогодні працюють морські спецпризначенці Сил спеціальних операцій, а навчені та екіпіровані нами морські прикордонники охороняють акваторію Маріуполя.


 • Минулого року, під час навчань по форсуванню водної перешкоди, волонтерське спорядження дозволило водолазам з Центру розмінування врятувати з-під води трьох людей та підняти дві затонулі БМП.


 • Один з колишніх курсантів проекту, морський прикордонник, брав участь у затриманні російського судна «Норд».


 • Також, завдяки нашій консультативній допомозі, Військово-морські сили вперше за багато років відновили підготовку підводних зварювальників, а це вкрай унікальна, вкрай складна водолазна специфікація. У рамках третього етапу проекту  ми витратили чверть мільйона гривень на закупівлю водолазного спорядження та оренду плавального басейну в Одесі. Навчальне водолазне спорядження, навчальні посібники, літературу, макети мінно-вибухових пристроїв та інші необхідні в навчальному процесі матеріали безкоштовно надала інструкторська група.


 Водолази тренувалися в басейні та у відкритому морі. Під час навчань ми відпрацювали з курсантами методи плавання, підводну боротьбу, вправи з арсеналу «морських котиків» ВМС США, а також роботу зі спеціальними апаратами замкнутого циклу та підводними буксирувальниками.Вже в ході четвертого етапу ми екіпірували РПДГ – Рятувальну парашутно-десантну групу 10 Бригади морської авіації Флоту. Це підрозділ, який у будь-який час доби будь-якої пори року очікує на оперативні виклики та рятує людей, що терплять лихо на воді. Хоча головна задача РПДГ – порятунок саме військових, та рятувати їм в основному доводиться життя саме цивільних. Відпочивальники, рибалки, драйвери – будь-хто, кого біда спіткала у морі, може розраховувати на цих фахівців. Хоча коштів зібрали значно менше, аніж було заплановано, втім, з допомогою колег-волонтерів, меценатів та давніх друзів Флоту основні потреби підрозділу вдалося закрити.Сьогодні ми продовжуємо активну роботу вже на перспективу, а не просто щоб закривати поточні проблеми. Тож друзі, долучайтеся – як ще пояснити таку очевидну необхідність цього проекту для самого подальшого існування України?


 • 19Серпня2019

  Бюджет проекту зменшений на 4 128 грн. Гроші заощадили завдяки знижці наданій постачальником на гідрокостюми сухого типу.

 • 14Березня2019

  Бюджет проекту збільшений на 109 864 грн. Розпочався четвертий етап проекту з підготовки військових водолазів. Цього разу збираємо кошти на придбання спорядження для рятувальної парашутно-десантної групи (РПДГ) 10 морської авіаційної бригади.

 • 25Травня2018

  Бюджет проекту зменшений на 5 249 грн за рахунок зниження вартості оренди басейну для тренувань.

 • 22Травня2018

  Бюджет проекту збільшений на 34 080 грн. До бюджету додали вартість шести гідрокостюмів мокрого типу Cressi sub “Fisterra” для пловців 73 МЦСО.

 • 03Травня2018

  Бюджет проекту збільшений на 26 790 грн. Ми розпочинаємо наступний, третій етап проекту з підготовки військових водолазів. Ця сума необхідна для оплати обладнання та оренди басейну для тренувань.


Етап 4
Гідрокомбінезони Military Resuce Swimmer Dry-Suit
Гідрокомбінезони Military Resuce Swimmer Dry-Suit
сплачено 100%
2/2 шт.
79 200 грн
із знімними кишенями, неопреновим шоломом та утеплювачем
Тактичні амфібійні черевики Altama
Тактичні амфібійні черевики Altama
сплачено 0%
0/2 шт.
7 936 грн
 Рятувальні жилети парашутиста Aqualung para swimmer west
Рятувальні жилети парашутиста Aqualung para swimmer west
сплачено 0%
0/2 шт.
18 600 грн
Етап 3
Маска Scubapro Zoom
Маска Scubapro Zoom
сплачено 100%
12/12 шт.
6 792 грн
Пояси водолазні Marseillas elastic belt
Пояси водолазні Marseillas elastic belt
сплачено 100%
12/12 шт.
3 168 грн
Басейн Національного Університету «Одеська морська Академія»
Басейн Національного Університету «Одеська морська Академія»
сплачено 100%
1/1 шт.
9 000 грн
для проведення курсу підготовки
Гідрокостюми мокрого типу
Гідрокостюми мокрого типу
сплачено 100%
3/3 шт.
59 904 грн
Етап 2
Адаптер 90
Адаптер 90" високого тиску
сплачено 100%
6/6 шт.
2 358 грн
Шланг середнього тиску
Шланг середнього тиску "Poseidon" 16 mm
сплачено 100%
5/5 шт.
2 025 грн
Перехідник високого тиску
Перехідник високого тиску
сплачено 100%
6/6 шт.
4 272 грн
Перехідник середнього тиску
Перехідник середнього тиску
сплачено 100%
6/6 шт.
4 950 грн
Тримач шланга манометра
Тримач шланга манометра
сплачено 100%
6/6 шт.
3 072 грн
Бандаж для кріплення регулятора на шию
Бандаж для кріплення регулятора на шию
сплачено 100%
6/6 шт.
630 грн
Модуль для компасу FS-2
Модуль для компасу FS-2
сплачено 100%
1/1 шт.
875 грн
Манометр SPG OMS-63 мм
Манометр SPG OMS-63 мм
сплачено 100%
1/1 шт.
1 285 грн
Оплата басейну
Оплата басейну "Наука", м.Киів, підготовка інструкторів
сплачено 100%
2/2 місяці
7 200 грн
Оренда плавального басейну в м.Маріуполь
Оренда плавального басейну в м.Маріуполь
сплачено 100%
328/328 людино/години
16 400 грн
Етап 1
Гідрокомбінезон Sub Gear Definition overall II, 7 мм
Гідрокомбінезон Sub Gear Definition overall II, 7 мм
сплачено 100%
2/2 шт.
8 520 грн
Ніж водолазний Cressi Orca
Ніж водолазний Cressi Orca
сплачено 100%
1/1 шт.
1 450 грн
Ласти Scubapro Jet Fin XL
Ласти Scubapro Jet Fin XL
сплачено 100%
4/4 шт.
10 200 грн
Буй сигнальний / контрольний OMS
Буй сигнальний / контрольний OMS
сплачено 100%
2/2 шт.
2 550 грн
Груз-пояс гумовий,
Груз-пояс гумовий, "марсельський" Seac Sub
сплачено 100%
6/6 шт.
2 400 грн
Боти до гідрокомбінезона Sub Gear Comfort Zip
Боти до гідрокомбінезона Sub Gear Comfort Zip
сплачено 100%
1/1 шт.
480 грн
Маска OMS Devil
Маска OMS Devil
сплачено 100%
10/10 шт.
5 600 грн
Трубка Sub Gear Apnea
Трубка Sub Gear Apnea
сплачено 100%
10/10 шт.
2 000 грн
Грузи свинцеві поясні, 1,5 кг
Грузи свинцеві поясні, 1,5 кг
сплачено 100%
50/50 шт.
5 000 грн
Гідрокомбінезон Sub Gear Base LX, 6,5 мм
Гідрокомбінезон Sub Gear Base LX, 6,5 мм
сплачено 100%
4/4 шт.
12 400 грн
Гирі вінілові, набор, 4 кг. - 10 шт, 10 кг - 2 шт
Гирі вінілові, набор, 4 кг. - 10 шт, 10 кг - 2 шт
сплачено 100%
1/1 шт.
2 256 грн
Гідрокомбінезон короткий Sub Gear Base LX, 5 мм
Гідрокомбінезон короткий Sub Gear Base LX, 5 мм
сплачено 100%
6/6 шт.
9 160 грн
Боти до гідрокомбінезона Sub Gear No Zip
Боти до гідрокомбінезона Sub Gear No Zip
сплачено 100%
5/5 шт.
2 740 грн
Шланг перепуску, 300 Атм, з манометром
Шланг перепуску, 300 Атм, з манометром
сплачено 100%
1/1 шт.
2 600 грн
Клей неопреновий
Клей неопреновий
сплачено 100%
1/1 шт.
100 грн
Силікон для прокладок
Силікон для прокладок
сплачено 100%
1/1 шт.
30 грн
Блокнот підводний
Блокнот підводний
сплачено 100%
2/2 шт.
500 грн
Метал (швелер, лист, шпилька) для виготовлення тренажера
Метал (швелер, лист, шпилька) для виготовлення тренажера "Ялинка"
сплачено 100%
2/2 шт.
4 185 грн
Оренда плавального басейну в м.Маріуполь
Оренда плавального басейну в м.Маріуполь
сплачено 100%
308/308 годин
11 396 грн
Дошка акрилова, для малювання, маркери
Дошка акрилова, для малювання, маркери
сплачено 100%
1/1 шт.
1 650 грн
Ласти Scubapro Jet Fin XXL
Ласти Scubapro Jet Fin XXL
сплачено 100%
2/2 шт.
5 550 грн
Ніж Cressi Giant
Ніж Cressi Giant
сплачено 100%
5/5 шт.
7 250 грн
Шолом неопреновий Sub Gear SEAL
Шолом неопреновий Sub Gear SEAL
сплачено 100%
2/2 шт.
710 грн
Балон сталевий з ветилем 15 л., 230 атм.
Балон сталевий з ветилем 15 л., 230 атм.
сплачено 100%
1/1 шт.
5 900 грн
Декомпресиметр Sub Gear XP 10
Декомпресиметр Sub Gear XP 10
сплачено 100%
1/1 шт.
4 200 грн
Ласти Scubapro Jet Sport Full Foot
Ласти Scubapro Jet Sport Full Foot
сплачено 100%
2/2 шт.
1 840 грн
Канат поліпропіленовий, 200 м, 12 мм
Канат поліпропіленовий, 200 м, 12 мм
сплачено 100%
1/1 шт.
2 040 грн
Рукавиці неопренові Best Divers, 5 мм
Рукавиці неопренові Best Divers, 5 мм
сплачено 100%
6/6 шт.
4 800 грн
Ліхтар підводний Scubapro Nova Light 720
Ліхтар підводний Scubapro Nova Light 720
сплачено 100%
2/2 шт.
4 200 грн

Загалом   380 000.00 грн


Обговорення проекту

Реквізити

Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ЄДРПОУ: 36143302
МФО: 326610
Рахунок:26000053212526
IBAN-код: UA94 326610 00000 26000053212526
Призначення платежу: Благодійний внесок. Школа військових водолазів

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘School of military divers’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘School of military divers’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘School of military divers’ project

Новини проекту


Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ЄДРПОУ: 36143302
МФО: 326610
Рахунок:26000053212526
IBAN-код: UA94 326610 00000 26000053212526
Призначення платежу: Благодійний внесок. Школа військових водолазів

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘School of military divers’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘School of military divers’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘School of military divers’ project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...