Для чого це потрібно
На щастя, з кожним днем в Україні стає все більше людей, які не бажають миритися з несправедливістю та хамством. Чи не щодня ми стикаємося з безчинствами на вулицях своїх міст. Деякі випадки практично непомітні, а деякі викликають хвилю справедливого обурення. Що б це не було – автомобіль, що перекриває тротуар, хамство в державних установах, нахабне паління в публічних місцях тощо, ми не маємо з цим миритися. Коли ми кажемо "Європа починається з тебе", то перш за все маємо на увазі нульову толерантність до порушень наших прав. Ніхто, крім нас самих, не буде відстоювати наше право жити за законом. Незалежно від статусу та особи порушника, він має нести відповідальність. Невідворотність покарання – єдине, що може примусити хамів дотримуватися правил комфортного співіснування людей.

Зараз соціальні мережі – чи не єдиний важіль впливу суспільства. Часто-густо люди просто не знають, як взагалі вплинути на ситуацію. Тому далі суспільного осуду справа не йде, людям банально не вистачає юридичної грамотності та часу самому розібратися у всіх законодавчих тонкощах. Щоб виправити цю ситуацію та допомогти свідомим людям, які прагнуть змінити країну та зробити її комфортнішою для всіх, волонтери "Фундації.101" розробили соціальний мобільний додаток «Каратєль».
«Каратєль» – система, що дозволяє будь-якому громадянину зафіксувати порушення (зняти відео чи зробити фото) на свій смартфон та за допомогою мобільного додатку відправити інформацію про нього команді професійних юристів. Юристи опрацюють заявку і надішлють звернення до відповідного органу державної влади (приватної структури), що будуть зобов’язані це порушення усунути. Відповідь користувач зможе переглянути у додатку на своєму мобільному пристрої.
Мета проекту – створити для громадян простий інструмент для направлення скарг до органів влади та приватних структур.
1. За допомогою мобільного додатку «Каратєль» ви можете зафіксувати (сфотографувати або зняти відео) будь-якого порушення Ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації «Фундація.101».
2. Юристи опрацюють вашу заявку та надішлють звернення до відповідного органу державної влади або приватної структури, які зобов’язані це порушення усунути. Після надходження відповіді Ви зможете переглянути її у додатку на своєму смартфоні. І це абсолютно безкоштовно!
3. Вас попросять зареєструватися та максимально точно вказати свої персональні дані. Це необхідно для того, аби спеціалісти розуміли, що Ви реальна людина, а надана інформація відповідає дійсності. Можливо, виникне необхідність періодично зв’язуватись з Вами, щоб підтвердити надану інформацію чи уточнити деталі.
4. Ваші особисті дані будуть доступні лише обмеженому колу співробітників ГО «Фундація.101», не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур і жодним чином не будуть опубліковані.
5. Коли ви надсилаєте повідомлення про порушення, надавайте якомога більш точну інформацію. Від цього залежить якість опрацювання Вашої заявки.

На що збираються кошти
Позаяк принципова позиція організаторів проекту це його доступність та безкоштовність для користувачів, фінансувати розробку та частково утримання проекту вирішили за рахунок відкритого благодійного збору коштів. На етапі розробки до проекту долучився благодійник. Завдяки його фінансовій допомозі ми змогли профінансувати основну частину витрат – насьогодні етап розробки програмного забезпечення ми вже завершили достроково. Нині ж ми потребуємо вашої допомоги, аби закрити решту позицій та забезпечити подальше існування проекту.
Тож долучайтеся до участі у проекті. "Каратель" – це хороша інвестиція у створення дієвого механізму контролю за дотриманнями власних прав. Як завжди, весь детальний кошторис наведений нижче, всі можливі подальші зміни у разі появи буде також відображено у бюджеті.
- 24Січня2018
Бюджет проекту зменшений на 81 590 грн. Проект "Каратєль" успішно стартував, набрав обертів і тепер повноцінно функціонує в автономному режимі.
- 27Вересня2017
Бюджет проекту збільшений на 82 500 грн. До бюджету додали вартість послуг двох операторів додатку ще на пять місяців.


Загалом 374 000.00 грн
Обговорення проекту