ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Кросфіт для військових


120 осіб

вже зробили внесок

152 510 грн

з 152 510 грн необхідних

100% зібрано

оновлено 10.01.2017 о 15:15
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Організатор проекту

Волонтер: Валерій Кисель

+38 067 106 44 45

Інші способи зв'язку

Для чого це потрібно

Наша армія тільки починає відроджуватися. Попереду ще багато роботи. Зараз основна зброя та перевага наших військових – самовідданість та патріотизм. People’s Project, за підтримки небайдужих людей та організацій, вже більше двох років одягає військових, забезпечує спорядженням, приладами, захисними спорудами, лікує поранених та допомагає у будь-який доступний спосіб. Ми робимо все можливе, щоб, крім самовідданості та характеру, військовим було ще на що спертися. Після успішно проведеного курсу підготовки військових тренерів, ми розпочинаємо підготовку другої групи тренерів з CrossFit серед військових.

Ми сподіваємося, що зможемо добитися системних змін у підході до фізичної підготовки військових. Крім тактичних навичок, бійці повинні бути у відмінній фізичній формі. Адже війна – справа важка та виснажлива. Враховуючи те, що сидячий або малорухливий спосіб життя – загальна проблема сьогодення, переважній більшості бійців потрібна кваліфікована допомога для того, щоб привести себе у необхідну фізичну форму. У повсякденному житті люди можуть навіть не помічати своєї нетренованості, та в умовах бойових дій відсутність фізичної підготовки має критичну вагу.
Саме тому активісти People’s Project, які вже давно займаються допомогою збройним силам, та на додачу мають колосальний досвід тренування атлетів, вирішили започаткувати проект “CrossFit для військових”.

 

Чому саме Кросфіт

Як програма посиленої спортивної підготовки, кросфіт вже довів свою ефективність. За останні декілька років кількість військових підрозділів Сполучених Штатів, Канади, Данії та інших країн, що беруть її собі за основу для підготовки бійців, невпинно зростає. Багато спеціалістів вважають, що саме кросфіт з його різноманітними навантаженнями може допомогти у ефективній підготовці військових.

Crossfit-other armys

Основною перевагою програми вважають її універсальність. Заняття побудовані циклічно, таким чином, що тип навантаження постійно змінюється за рахунок функціональних вправ високої інтенсивності. В програмі поєднуються силові вправи із штангою та гирями, вправи на перекладині, стрибки, біг тощо. Кросфіт  націлений на те, щоб зробити людину одночасно сильнішою, витривалішою, більш координованою та спритною. Це забезпечується різноманітністю вправ, що робить програму цікавою та складною одночасно.

CrossFit-inside

Мета проекту

Основна мета проекту – допомогти якомога більшій кількості військових, що бажають покращити свою фізичну форму та отримати кваліфіковану допомогу. Але як це зробити? Об’єктивно наші тренери не можуть допомогти всім. Але вони можуть підготувати більше тренерів!
Курсантами першого етапу проекту “Кросфіт для військових” стали бійці з лав морської піхоти, “Туристів” – розвідки ВМС, берегової артилерії, 79 бригади, Національної гвардії та 10 бригади морської авіації. Двадцять військових пройшли тримісячний курс посиленої підготовки, склали іспити та отримали можливість стати наставниками з кросфіту для своїх побратимів.

cfii-2

Слава про наш проект ширилась досить швидко, тож заявки від військових частин стали надходити ще до закінчення курсу. Команда другого етапу сформувалась легко і швидко. Морські піхотинці, нацгвардійці, льотчики та штурмовики, – всього двадцять один учасник, – вже почали навчання в рамках другого етапу проекту.

Проаналізувавши попередній досвід та результати першого етапу проекту, ініціатор та організатор проекту Валерій Кисіль вирішив дещо змінити формат навчань. Учасників другого етапу вирішили розбити на три окремі групи. У кожної групи курсантів є основний тренер, який приділяє максимальну кількість часу кожному зі своїх підопічних. Основним тренерам допомагають тренер з гімнастики та важкої атлетики. Важливою складовою цього курсу є також і змагання між групами, під час яких учасники відпрацьовують отримані навички та виконують ефективну роботу над помилками.

cfii

У ході курсу майбутні тренери опанують основи анатомії та механіки рухів, розкриють суть методології кросфіту та відпрацюють всі отримані знання та навички на практиці. Програма підготовки була спеціально адаптована для військових, тренери врахували рівень підготовки та специфіку навантажень для кожного зі своїх підопічних.

Після закінчення чергового етапу, учасники проекту матимуть достатню кваліфікацію, аби тренувати побратимів у своїх військових частинах. Таким чином кожен, хто пройде наш тримісячний курс підготовки, може стати штатним тренером своєї військової частини і допоможе у підготовці ще десяткам захисників.

Training crossfit

Тренування в рамках проекту проводяться у клубі L-Fitness, що у Миколаєві. Всі три місяці занять військові знаходяться під пильним наглядом ініціатора проекту Валерія Киселя. Під час першого етапу проекту вони з колегою Оленою Савченко вже підготували двадцять військових тренерів з кросфіту.

Inside both

На другому етапі до них приєдналися ще п’ятеро досвідчених інструкторів. Всі вони фанати своєї справи та роблять усе можливе, щоб донести інформацію до курсантів швидко та зрозуміло. Ми впевнені, що програма буде дуже насиченою та важкою, але, тим не менш, плідною, корисною та ефективною для військових.

coaches-cf-ii

Наші тренери постійно підвищують свій професійний рівень, приймають участь у міжнародних змаганях, відвідують семінари, взаємодіють з колегами за кордоном, мають багаторічний досвід тренування атлетів. Саме у таких тренерів вчитися хоч і важко, але дуже корисно. Якими б безжальними тренери не були, та вже з перших занять вони змогли зацікавити учасників проекту і заразити їх своїм ентузіазмом.

На відміну від першого курсу тривалість другого становитиме 2 місяці, адже навчання проводитимуть тричі на тиждень. Всього під час курсу підготовки тренери проведуть військовим 64 зайняття, із них:
– 24 заняття з фізичної підготовки,
– 24 лекції з теорії,
– 8 занять з важкої атлетики,
– 8 занять з гімнастики.

Inside last

На що збираються кошти

У першому випробувальному курсі підготовки військових тренерів з кросфіту брали участь двадцять військових. У другому курсі навчань візьме участь двадцять один військовий. Базу для тренування надає миколаївський спортклуб L-Fitness. Курс підготовки ведуть досвідчені тренери. На даному етапі збір коштів іде на оплату навчання за спеціальною ціною.


  • 21Вересня2016

    Бюджет проекту збільшений на 81 510 грн. Розпочався збір коштів для проведення другого курсу навчання.

  • 01Липня2016

    Бюджет проекту зменшений на 6 000 грн. Початкова сума була розрахована за умови 100% відвідування занять усіма учнями. Через відрядження військові інколи пропускали навчання, через що сумма зменшилася до 66 000 гривень.


Перший набір
Тримісячний курс підготовки тренерів з кросфіт
Тримісячний курс підготовки тренерів з кросфіт
сплачено 100%
20/20 чоловік
66 000 грн
Футболки для військових
Футболки для військових
сплачено 100%
50/50 шт.
5 000 грн
Другий набір
Курс підготовки тренерів з кросфіт
Курс підготовки тренерів з кросфіт
сплачено 100%
21/21 чоловік
75 600 грн
що складається з 64 занять
Футболки для військових та тренерів
Футболки для військових та тренерів
сплачено 100%
59/59 шт.
5 910 грн

Загалом   152 510.00 грн


Обговорення проекту

Новини проекту


Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок:26004053221029
Призначення платежу: Благодійний внесок. Кросфіт для військових

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘Elite Training for Military’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘Elite Training for Military’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘Elite Training for Military’ project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...