Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Біотехнологи і ортопеди – разом і проти діючої системи!

Біотехнологи і ортопеди – разом і проти діючої системи!

Біотехнологи і ортопеди – разом і проти діючої системи!

Впродовж півтора років АТО ми намагались  врятувати власні кінцівки методом біотех-реабілітації більш, ніж 400 бійцям. З тої кількості лише 50 чоловік дійшли до Ilaya, їм вдалось зберегти суглоби й кінцівки. А хлопці, котрих “добрі люди” відмовили від лікування вже давно розпрощались з власними кінцівками. Пацієнти клініки одужують один за одним. 15 чоловік вже вилікувались повністю, більш 30 – знаходяться на різних етапах лікування, але всі показують гарні результати на проміжних.

Цього тижня ми проводили зустріч між волонтерами й лікарями приватних клінік і державних лікарень. Вразило те, що формат конференції не склався, а відбулась жива і емоційна дискусія між лікарями біотехнологами і ортопедами. Ці лікарі також не отримують бійців від госпіталів, їх приводять волонтери.

Inside 1

Яким саме аргументом “за” біотех-реабілітацію можна було переконати досвідченого хірурга, ви можете побачити наживо. Говорить доктор медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії Володимир Оксимець:

Тривалі сперечання між лікарями, що пропогандують різні методики лікування – це чудово! Адже спеціалісти роблять одну спільну справу – намагаються саме ВИЛІКУВАТИ людину, а не просто відрізати кінцівку і поставити протез. Звісно сучасні протезні суглоби дозволяють мати більш-менш нормальний спосіб життя. Але люди, котрим не вдалось врятувати власні ноги й руки не через найважчу травму, а через помилку і переконання недосвідченого військового лікаря, цього ніколи не доведеш.

Нагадуємо, що біотех-реабілітація вже має тривалу практику. Команда лікарів працювала більш 12 років в Донецьку, рятували кінцівки шахтарям й МНСникам. Жодного невдалого випадку лікування за цей час не було. Бійців лікують півтори роки, і також результати вражаючи. Це говорить, що технологія дієва і потребує виходу на державний рівень.

Зараз в клініці знаходиться військовослужбовець ЗСУ – Олександр Бабурик. Його також вдалось врятувати від ампутації. Яким чином? Дивіться самі:

 

Попри те, що бюрократична система не дає можливості бійцям обирати альтернативні методи лікування, окрім протезування, ми з вами можемо врятовувати людей спільними зусиллями.

Підтримуємо проект лікування бійців методом біотехнологій!

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас